283
Trafipax
  • st3ve
    #283
  • st3ve
    #282
    http://index.hu/belfold/2013/10/25/indul_a_lavina_sorba_kotik_a_traffipaxszokat/
  • st3ve
    #281
  • ferrari man
    #280
    Így mértek Debrecen felé is, kitették az országútra a 40-es táblát, természetesen én vezettem a sort, másztak a seggemre, de megelőzni már nem mertek, szerencsére mindig megy a GPS telóról, és hangosan pittyog ha vasúti átjárót, vagy radart észlel és előre szól.
    Már megmentette a pénztárcámat vagy 5-ször.
  • SHADOWEYES7
    #279
    Korrekt nem?

  • SHADOWEYES7
    #278
    Itt tudod majd megnézni a fotót és a pontos koordinátát ahol mértek


    https://kozigbirsag.police.hu/
  • Frank99
    #277
    majd kapsz 1-2 hét múlva bírságot. most már ennyire gyorsak, ha nem jön, nagy valszín megúsztad.
  • SzocsA
    #276
    hol lehet megnézni azt hogy kapok-e büntetést vagy sem?
    mert gyorsan mentem és mértek, későn vettem észre!
    ha kapok büntetést azon lesz valamilyen szám akkor meg tudom nézni neten a képet de az már késő!
  • pajti
    #275
    Traffipaxok Budapesten
  • iszakos
    #274
    A sajtó tele van,ezzel a mobil trafipaxos rendszerrel.
    Mi a véleményetek róla?
  • z0ty4
    #273
    Több mint félezer gyorshajtót videóztak le a rendőrök a szombathelyi gyalogosátkelőhelyeken.

    Végre jó helyen a trafi.
  • z0ty4
    #272
    Rekordgyanús porschés gyorshajtás az M6-os terelésénél
  • öregember
    #271
    http://totalcar.hu/magazin/hirek/2011/01/14/megduplazzak_a_traffipaxok_szamat/
  • Frank99
    #270
    szinte minden nap hallom a Neo-FM-en, hogy sötét fóliás Opelből mérnek Veszprém környékén.....
  • iszakos
    #269
    Veszprém környékén szoktak mérni,fehér civil astrából,lefóliázott üvegekkel?
  • Frank99
    #268
    ezt láttátok?

    érdeklődve várom az ítéletet....
  • Watt70
    #267
  • Watt70
    #266
    [IMG][/IMG]
  • Watt70
    #265
    Sziasztok.
    segitséget kérek,mert szerintem ezen a képen engem nem büntethettek volna meg 30.000 re.Vagy tévednék???
    Ha áthaladtam a 60 as tábla vonalán akkor ott többel is lehet szerintem menni mint 60.
    Ez lakott területen belül történt ahol állitólag csak 50 el lehet menni.
    De akkor mit csökkent le a 60-as tábla.??utmunkák miatt 50 röl 60 ra lehet gyorsitani.Nem értem!valaki segitsen hogy fizessek vagy nem.Köszönöm.
  • M@TriX
    #264
    egy kis érdekesség:

    Csak győzzön az ember bíróságra járni...


    Tévedett a traffipax, mert a kamion nem száguldhatott 140 km/órás tempóval.


    Zalai Hírlap
  • M@TriX
    #263
    2hó a max időtartam szóval inkább csak utána :)
  • sew810i
    #262
    Köszi az infót:)
    Akkor megpróbálok megnyugodni most már.:P
  • matyi0323
    #261
    Ha az a 65-70 csak 64 volt, akkor ne várj semmit.
    De szerintem már így sem.
    Nekem eddig a legtöbb 40 nap volt mire küldték..
  • sew810i
    #260
    52 nap telt el azóta hogy elmentem 50es körzetben 65-70el egy trafis kocsi mellett. Még semmi jelzés nem jött.
    Akkor van esély hogy már megúsztam?
  • ctrl85
    #259
    Sziasztok. Ma délelőtt kb. 70-80-al mentem lakott területen kívül ahol ugye 90 a megengedett sebesség, egy kanyarból kijövet ott állt a buszmegállóban egy fehér suzuki benne a traffipax és amikor közel értem hozzá villogott az a szar, namármost tudtam hogy sebességkorlátozó tábla nem volt ezen a szakaszon, elég sokat járok erre, de azért visszafelé megnéztem és tényleg nem volt, akkor miért fényképezett le amikor lassabban mentem mint a megengedett sebesség? És ha megküldik a csekket be tudom-e bizonyítani hogy nem jogos a büntetés? Köszi a választ.
  • sew810i
    #258
    nah az nem semmi akkor nem szenvedtek sokat a kiküldéssel:SS
    akkor reménykedek hogy hátha nem lesz már semmi:D
  • raptor22
    #257
    Hasonlót én is átéltem még március környékén, szitu ua volt mint nálad. Felüljáróról lefele városba 65-70-el, el a trafis kocsi mellett, na mondom f.sza. Aztán teltek a hetek és hála nem történt semmi. De júl végén anyukámat lefotózták. Dombról jött le, rendőrök a várostábla alatt, a kifele menőket nézték a sisnyásból.... 2 héten belül megjött az értesítő...
  • sew810i
    #256
    © raptor22
    köszi a választ egy kicsit megnyugodtam hátha nem lesz semmi...
    Mivel tanuló vagyok és fateromé a kocsi így gáz lenne még a 30ezer is..:((
  • raptor22
    #255
    Ha 60 napig nem jön semmi akkor megúsztad. De eltelt lassan 1 hónap, szal valószínű, hogy nem lesz belőle semmi. (2-3 héten belül kiküldik az értesítőt.) A sebességed pont a büntetési határon mozog. Ha mégis jönne akkor a büntetés 30e lesz:(
  • sew810i
    #254
    Üdv!
    Engem szept 3.án kapott le egy trafi 65-70el 50esnél...
    most ugye okt 1 van és még semmi nem jött a dologról..
    lehet hogy megúsztam a dolgot vagy mikor számítsak valamire?
    köszi a válaszokat
  • keri76
    #253
    Köszi szépen!
  • raptor22
    #252
    2-3 héten belül tuti megkapod!
  • keri76
    #251
    Köszi szépen!
  • SHADOWEYES7
    #250
    Nekem a 35-ik napon küldték ki.
  • keri76
    #249
    SZIASZTOK! ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉK ,HOGY MENNYI IDŐRE SZOKTÁK KIKÜLDENI AZ ELSŐ ÉRTESITÉST GYORSHAJTÁSKOR?
  • KI24
    #248
    KÖSZI AZ INFOT!!!
  • KI24
    #247
    !!!
  • somikoma
    #246
    Itt.
    Beírod amit küldtek a leven számot és a rendszámod, semmi más adat nem kell.
  • KI24
    #245
    HALI.
    ÉRDEKLŐDNÉK ,HOGY TUD-E VALAKI NETES CIMET AHOL MEG LEHET NÉZNI A TRAFIS KÉPEKET.ÉS MILYEN ADATOK KELLENEK HOZZÁ?ELŐRE IS KÖSZI.
  • Frank99
    #244
    nem csodálom, hogy topicrombolásért büntetést kaptál....