70
  • winnie
    #70
    sorry, de ha már a cikk topikjában kérdeztél, akkor az ember abból indul ki, hogy a másik előbb olvas és aztán kérdez. idézek.

    "A Heroes az NBC tavaly ősszel, vagyis alig pár hónapja indult sorozata és bizony ennyi idő elég is volt, hogy a csatorna egyik zászlóshajójává váljon - nem is csoda, hogy már most tudni, hogy 2007. őszén folytatódik a sorozat a 2. évaddal."
  • II Rocky II
    #69
    én arra gondoltam hogy most eddig össz mennyi évad van.De más értelmes embertől kaptam választ.
  • winnie
    #68
    "(a Heroes hány évadból illetve azon belül egy évad hány részből áll?)"

    egy sorozatról nem tudni, hogy hány évadból áll. amíg nézik, csinálják. lehet, hogy 2 lersz, lehet, hogy 5 de lehet, hogy 10.
  • kuci06
    #67
    Jelenleg csak egy évad van belőle(18. érsz lesz holnap), de már tervezik a következőt. Egy évad asszem 21 vagy 24 részes.
    És ez sokkal jobb mint a Pb ;)
  • II Rocky II
    #66
    nekem tetszik a sorozat.Majd olyan jó mint a Prison Break.(a Heroes hány évadból illetve azon belül egy évad hány részből áll?)
  • winnie
    #65
    sorozat. nem film.
  • II Rocky II
    #64
    én is várom a filmet,jónak igérkezik habár még csak a csatornán bemutatott rövidke kis bemutatót láttam.
  • BigLuke
    #63
    Én is szeretnék gratulálni a képekhez, enyhén spoileresek...
  • Dredd
    #62
    arra mondjuk kíváncsi vagyok, magyarul hogy adják vissza a Hiro-Hero szóviccet (angol kiejtése minkettőnek hiro), a kis japán neve és a hős kifejezés amik egymásra utalnak a sorozatban.
  • gErEth
    #61
    akkor ezek szerint a tv2 beújít és végre valami jo sorozatot is beindít :P
  • Totja71
    #60
    En mar lattam a sci-fi csatornan, itt juesz end ej-ben, mindenkinek batran merem ajanlani, tenyleg jo sori, a reszletek jol kivannak dolgozva, nemcsak latvany, de story tekinteteben is. Szerintem.
  • winnie
    #59
    imdb-vel nem nagyon érdemes foglalkozni, a userkontentes oldalak sokszor tévedhetnek. attól még volt:)

    referencia: http://www.sorozatjunkie.hu/2006/04/27/heti-amerikai-nezettseg/
    vagy
    http://www.sorozatjunkie.hu/2006/04/24/osszefoglalo-reszek-a-pokolra-veluk/

    "ha meg lesz Doctor House, azt nem tudom hova rakják, ha a Feleségek helyére megy a Heroes. Előtte A mélység fantomja, utána meg a 4400"

    doktor house természetesen lesz, az első évad ismétlése éppen mácius 19-én ér véget. az már meghonosodzz szerdán, viszont mélység fantomja már nem lesz akkor, hiszen a 8 óra, ha elindul a tavaszi évad, akkor már fel lesz töltve, nem fognak sorozatot adni akkor.
  • zserrbo
    #58
    Én innen néztem. Itt legalábbis nincs benne, azaz nem is lehet megvenni sztem az összefoglaló részt. Igen emlékszem, hogy májusk körül volt egy összefoglaló. Lehet most is lesz. Na mind1, akkor meg március 21.-én lesz a start. ha meg lesz Doctor House, azt nem tudom hova rakják, ha a Feleségek helyére megy a Heroes. Előtte A mélység fantomja, utána meg a 4400. Szóval valamelyik nem itt lesz.
  • winnie
    #57
    pedig forgattak. logikus, hogy a májusi sweeps előtt is volt egy ilyen felhozó rész.

    "The More You Know, The Juicier It Gets" volt a címe. volt egy a 2x10 és 2x11 között, meg ez, ami a 2x19 és a 2x20 közé került.
  • zserrbo
    #56
    Hát nem tudom, lehet lesz összefoglaló is, de hivataloasan ilyet nem forgattak, így ez csak amolyan összevágás lehet és rávágtak egy kis szinkron összekötő szöveget.
  • winnie
    #55
    vagyis magyar idő szerint holnap. (ti. időeltolódás)
  • kuci06
    #54
    hétfőn vannak amcsiban az új részek :P
  • HJPOWER
    #53
    Örülök, hogy a színvonal ível felfelé, biztosan nézni fogom és hírdetni, hogy minden ismerősöm nézze... ;)
    Hűha, Amcsiban ma meg a köv rész. Remélem holnap már nézhetem én is :D
  • winnie
    #52
    "magyarban egy akcentust sem hagytak benne."

    na jó, nyilván álljon meg a menet. az a legnagyobb hiba lenne, ha bennehagynának egy akcentust. mesterkélt lenne és a nézőt idegesítené, ha mondjuk francia vagy angol akcent lenne (és nem is megoldható igazán), ha meg roma vagy matyó akcent lenne, az hitelesebb lenne, de nevetséges.

    naná, hogy nincs akcentus.
  • Magiszter
    #51
    Iszonyu jó egy sorozat a Heroes, bára szinkrontol én is félek (főleg a Hiro-s szinkrontól). Ugyanis az SGA-t nagyon elb*szták. Nekem abban az akcentusok tetszettek, és magyarban egy akcentust sem hagytak benne. Illetve a nevek magyaritása. pff. seperd, vír... borzalom. No de lelkesen várom a Heroes-t és reményekkel telve nézek a szinkronizálás elé. :-)
  • Dredd
    #50
    nekem a gondolatolvasó (helyesen:gondolatokat halló) Matt Parkman is nagyon szimpatikus. sőt, még az a randa FBI-s szőke is kezdett normálisabb lenni az utolsó pár részben. aki talány, az Nathan Petrelli, sosem tudom, hogy most valóban elhiszi, amit Hiroék mondanak neki, vagy csak a -paranoidnak tartott- öccsét akarja megmenteni. egyik részben így viselkedik, a másikban úgy, és Peter álmában sem egyértelmű a viselkedése.

    btw én eddig angolul néztem, kétlem, hogy ezután ugyanúgy élvezném a magyar szinkront is, elég, ha csak az SG Atlantis szinkronjára gondolunk: "Seperd, Seperd, jelentkezzen" :D valami szörnyű, ha az ember végignézett két évadot angolul :D
  • winnie
    #49
    oda majd a bsg. ronda lenne, ha kábeles pár milliós sorik közé temetnének egy ekkora durranást, mint a heroes.
  • sokadikgab
    #48
    Szombat delutan:

    14:25 Heroes
    15:25 Eureka
    16:25 SGA

    Sci-fi szombat :-)
  • winnie
    #47
    meglepődtem, hogy ilyen képek vannak kint - de legalább megtudtam mi az a tirex:)
  • humaninsect
    #46
    durva képek.
  • Griphons
    #45
    A legütősebb az lenne, ha adnák hétköznap főműsoridőben plusz hétvégén vmelyik nap délelőtt ismételnék.
    Iszonyú jó sorozat, a kezdetektől nézem, és nagyon meglep, hogy a tv2 rááldozta a pénzt, hogy megvegye. Biztos nézni fogom. Az a legjobb, hogy így hamarosan megjelenik az eredeti digitális változat alá kevert magyar szinkronos verzió is a neten. Mert ugye fanok vannak elég sokan. :)
    Ja igen: Hiro az én kedvencem is. Hihetetlenül lelkes kis fickó. Sztem ő lesz a csapat motorja.

    Egyébként a legtöbb képillusztráció a 13. részből (legutóbb leadott) való.
  • winnie
    #44
    biztod, hogy főműsoridőben lesz, sokat várnak tőle.

    a feleségek 03.21-re érnek véget elvileg, mert lesz egy összefoglalló rész is.

    és jön a doktor house, aminek valószínűbb a szerda.

    szerintem vagy mögé megy a heroes. (vagy elé, de az butaság lenne) vagy pedig kizárásos alapon péntek. hétfő, csütörtök, kedd öngyilkosság lenne, hétvége nem játszik. de ki tudja.
  • zserrbo
    #43
    Kicsit megnéztem vajon mi helyére teszik majd be a Heroest. 3 esélyest találtam, amiből 1 talán mégsem, mert akkor a sorozat nem márciusban kezdődne. Szóval A láthatatlan emberről, a JAG-ről és a Született feleségekről van szó.

    Az első esetében február 24. már kezdődne a film, így ezt kizárnám, ha tuti a márciusi kezdés.

    A második esetében március 10.-én kezdődne a film. Ebben az esetben a JAG-et a 8. évadig adnák most. A szombat 13:30-as kezdés nem igazán valószínű sztem. Egy ilyen sorozatot nem gondolnám, hogy a TV2 ide tesz.

    A harmadik esetben, ami a legvalószínűbb, március 14.-én kezdődne. A Születet feleségek 2. évadja március 7.-én ér majd véget. A 3. évadot forgatják, sztem e helyére fog kerülni a Heroes. Aminek az évadját még szintén nem fejezték be, sőt ez az első eddig még ugyebár. Mindenesetre sztem március 14.-én este 21:15-kor kezdik vetíteni a Heroest. Bár fenn áll a filmcsere lehetősége, ez esetben lehet máskor, de sztem ez lesz az a sorozat, aminek a helye felszabadul.
  • egyember1
    #42
    Hiro Nakamura rulez! _\\//

    ;)
  • winnie
    #41
    ki mondja meg, hogy elszúrták.

    tudod, hogy mekkora balhé lett volna, ha a baljós árnyakat nem csillagok háborúja címkével aggatják tele? (mert valljuk meg, jó nagy baromásg a címe:)
  • beef
    #40
    "nem kellett csinálni, már a 78-as sorozatnál is adott volt a cím."

    és mert ott elszúrták a címet, attól nem kötelező a hibát folytatni, de mindegy, ez már így maradt :(

    Kap azért egy esélyt, ha a szinkronhangok megfelelőek lesznek, megnézem a TV-ben is.
  • OliApa
    #39

    A kereskedelmi csatornákon nevelkedett masszának biztosan tetszeni fog . . .
  • masek
    #38
    scene release-ből felrakni a képeket, amik spoileresek is ráadásul..
    ezek mind a legutóbbi részből vannak - egy blogon elmegy, de egy ekkora kaliberű újságnál nem aggályos ez picit?
  • gPROject
    #37
    Az 1. és 3. kép elégge spoileres. :(
  • Spaceghost
    #36
    Hmm szerintem a 4400 helyére fogják rakni a sorozatot. Annak az első évada csak 5 részes (illetve nálunk 6 mert az első részt 2 külön részként kezelték).
  • winnie
    #35
    hmm, akkor mégsem emeletes marhaság, amit nem is mondtam?:)
  • xido
    #34
    ismétlés gyanánt én is megnézem a kedvenceimet,amit a magyar tévé végre lead...az igazi dolog,aminek ilyenkor örülök,hogy bekerülnek a jogok az országba és jó eséllyel amint a tévé befejezi,ki is adják dvd-n...akkor meg a polcra egyből:))
  • Derapo
    #33
    Hiro Nakamura a Super Hiro:)Én mennézem megint.
  • Zedas
    #32
    Írtam neked priviben hogy mit, honnan lehet leszedni.
  • Loverman
    #31
    néha igen,néha nem.