19
  • ulrik
    #19
    Ha már sorrendbe kéne állítani akkor tégla, véres gyémánt, bábel
    de jó film mindhárom, nekem is kedvencem leonardo mint színész jókat alakít
  • mate317
    #18
    Legjobb film amit az utóbbi időkben láttam. Simán megérdemel több oscart is.
  • Atisz #17
    "...akik eddig szidták..."
  • winnie
    #16
    "azoknak ideje belátniuk hogy igazi színész lett belőle. "

    mindig az volt, tudtommal.
  • Atisz #15
    Az utóbbi idők egyik legjobb filmje. Végre egy film ami a jelenről szól és a politikát sem mellőzi. Bizony akik eddig szidták DiCaprio-t, azoknak ideje belátniuk hogy igazi színész lett belőle. A film vége rendkívül megható, bár kissé kiszámítható.
    Külön piros pont a készítőknek, hogy túl tudtak lépni a "fehér ember rossz, néger jó" sztereotípián.
    Mindenképp ennek a filmnek fogok drukkolni az Oscarért :)
  • humaninsect
    #14
    Bizony hogy jó film

    És mivela héten nincs más bemutató...
  • R0sc0
    #13
    most néztem meg és tetszett... Érdemes megnézni ;)
  • Magnificat
    #12
    no hát még a Gilbert Grape-ben :)
  • Magnificat
    #11
    jó kis film volt :)
  • nbj
    #10
    hát igen, régebben én sem szerettem pont a titanic miatt de nem rég néztem meg a téglát, meg a csekkhamisítósat és már egyáltalán nem utálom :D
  • k9duli
    #9
    Baromi jó szinész.Legnagyobb baklövése a titanic, mert itt sokan megszerették, meg sokan megutálták.De valószínű azóta mindenki megemésztette azt a baklövését.A part című filmje még nagyon ütött, meg az csekkhamisítós filmje tommal.
  • BCs design
    #8
    jól össze rakták ezt a filmet
  • Cat #7
    Mindig is az volt. Már a titanic idején megmutattam volna az érte rajongó kislányoknak a kosaras naplóját, és ahogy abban heronisita drogosként az ajtó előtt kuszik a földön, és könyörög az anyjának hogy engedje be. Vagy amiben francia költöt játszik, és egy bajszos csávóval szeretkezik az ágyban... kurvagyorsan kiábrándultak volna belőle.

    Egyetlen szerencsétlensége, hogy nagyon kölyökképe van, emiatt hiteltelen egyes szerepekben (pl. Aviátor tipikusan ilyen).
  • nagykovi
    #6
    Sztem is nagyon jó színész lett belőle, megnéztem a Téglát és most ezt a filmet is... hát sztem mindkét film nagyon ütős lett.
  • Picizöldfül
    #5
    és azért nézzünk rá,rajta is fog az idő és elég férfias lett ez idő tájt,bár a szeme még mindig oan mint egy kisgyereké
  • Picizöldfül
    #4
    dettó,énis utáltam őt mer régen tinik bálványa volt,de mivel nőttem énis ,megnéztem a filmjeit,és kellemeset csalódtam,egy fantasztikus színészt láttam meg benne,és ma már az egyik kedvenc színészem,de a filmet nem láttam még:)))
  • NEXUS6
    #3
    Még nem láttam ezt a filmet. Sokáig én is utáltam Capriot a tinisztársága miatt, ezért egy csomó filmjét nem is néztem meg. Csakhogy fiatal kora ellenére az egyik legnagyobb színész.

    Annak idején szóba került, hogy ő lesz az Anakin gyerök az új sztárwársz részekben. Akkor nekem se tetszett az ötlet, pedig ő valszeg megmentette volna ezt a szériát az ellaposodástól.

    Ezt a filmet biztos megnézem.
  • wanek
    #2
    Jó a film, de a díjakra jelölt filmek közül nekem a Babel jobban tetszett.
  • haxoror
    #1