8
  • peba
    #8
    Kajak, én nem értem ezeket az emebreket. Nincs jobb dolguk, mint statisztikázni ilyen hülyeségeket?
  • remark #7
    Survey says Microsoft has the best reputation

    "Microsoft shot to the top mainly because of Bill Gates philanthropic activities. Gates has given billions of dollars to charitable organizations, but the majority of the funds have gone to his Bill and Melinda Gates foundation. Created in 2000, the foundation fights global poverty and disease."
  • MrImy
    #6

    Hát elmondom vazze' hogyan lehet ezt az óóóóóóóóóriási látogatottsági statiszfikát elérni úgy, hogy a böngészők 83% IE ez a 83% = 100% Windows ez a 100% winfos meg egyenlő msn microsoft meg hasonló kezdőlap alapértelmezetten!
  • turul16
    #5
    Hát ja mostanság, én is kutakodtam egy picit :)
    MS így adja elő, én picit másképp
  • MrPrise
    #4
    Azért ott van az MSN, az MSDN (amit pl a Visual Studio elég gyakran meglátogat ha a súgót úgy van beállítva, hogy online keressen), meg még sok más.
  • mad mind
    #3
    talán, mert sokan nem tudják átállítani a kezdőlapot, és a microsoft.com-mal indul a browser.
  • Tetsuo
    #2
    Ezt én sem értem, mi az övé?? Mer a microsoft.com-ot tuti nem nézték ennyien..
  • csorfab
    #1
    Ezt meg hogy csinálják? Mi az a szolgáltatás, ami ennyire népszerűvé teszi őket? Mert a Googlenél megértem pl...