18
  • Phery
    #18
    Annyira nem, mert gondolom az írható dvdket sem a boltban vette :D
  • Normal
    #17
    Mondjátok, van már ilyen southpark rész?
  • Hegyikecske
    #16
    túl drágán adta ez volt a baj :D
  • angol
    #15
    "valamint több száz optikai lemezek tartógurigájában található védőgyűrű is volt a lakásban" - hát istenem mindenkinek vannak gyengéi
  • klastrom
    #14
    Biztos valami gyökér fölnyomta.Ezek meg assziszik valami kurva nagy dolgot találtak.Sajnos itt a balkán sarkán még egy ilyen piti ügy is szenzáció...
  • Jack Bauer ahős
    #13
    Így jár, aki hülye.
  • GulaSoft
    #12
    Aki pénzért másol az meg is érdemli!
    Bár teszem hozzá ő is megfizette minden DVD árában az asvának a jogdíjat, így ezzel simán védekezhet.
  • Vlala #11
    Az egyetlen gond ezzel az, hogy a konkurrencia buktatta le. Bár, nem tudom igazán sajnálni, nem volt gátlása, nem tudta, hol a határ. Egyszóval a rendőrök ismét balekot fogtak.
  • Razgon
    #10
    Így járás tipikus esete. Aki üzletszerűen másol, annak számolnia kell a lebukással. Főleg, ha hirdeti is magát.
    Az más kérdés, hogy ezt nem kellene úgy beállítani, mintha az évszázad bűnügyét oldották volna meg.
  • winnie
    #9
    "rülnek hogy elfogtak egy kölyköt aki cdt másolt,amikor rablók,gyilkosok szaladgálnak az utcán. "

    nyilván sokkkal több a dvdmásoló, mint a rabló és gyilkos. és nyilván nem csak akkor kell elkapni egy bűnözőt, ha az összes gyilkos rács mögött csücsül. elég nagy sz*rban lennénk.
  • peterx
    #8
    megérdemli
  • Riddick
    #7
    Nem értem miért vallott. Szgény kölyök...most a zsaruk ,örülnek hogy elfogtak egy kölyköt aki cdt másolt,amikor rablók,gyilkosok szaladgálnak az utcán.
    Az ASWA adta fel a net oldala miatt ,kár volt otthon csinállnia.
  • PíszLávJuniti
    #6
    nem jogász?
  • szombi
    #5
    Ekkora lúzert!
    Jobban teszi, ha inkább nem beszél, a 10000 darab DVD-re soha nem jöttek volna rá!
    Szerintem ez a hülye még azt is elmondta hogy női bugyit hord...
  • saco
    #4
    háát hiába... bölcsész :)

    most akkor 30 v 27 éves ?
  • Mr. Perfect
    #3
    Én is azon csodálkozom, hogy csak ennyit keresett ezen. Ennyiért nem nagyon éri meg a kockázatot.
  • fifi
    #2
    miért jó valakinek 6-800 forintért másolt/herélt szutykokat venni??? Elég korrekt filmeket lehet találni már az 1000Ft-os kategóriában is, és úgy gondolom eleve estek a filmek árai... De ugye biztos trendibb hétvégén a diszkóban elqrni a pénzt...
  • winnie
    #1
    szerencsétlen lúzer balfék:) ráadásul az ember azt hinné, hogy ennél többet lehet keresni, ha már valaki ilyesmire adja a fejét. ehh, csak így tovább. aki nyerészkedek, annak nem jó.