106
PS2 Action Replay Max Codes
  • Ronald10
    #66
    Nagyon-nagyon szépen megköszönném,ha valaki tudna segíteni,köszi!
  • Ronald10
    #65
    Legyetek szivesek vissza írni,nagyon szeretném tudni.
    Kérlekszépeeen!
  • Ronald10
    #64
    Hol lehet kapni,venni,szerezni,stb stb.Action Replay Max-ot?
    Kérlek írj vissza
  • sanyi808
    #63
    jhjk
  • fonix1973
    #62
    Sziasztok lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban elöször is nekem addig világos a dolog hogy ezt az Action Replay Max-ot kiirom lemezre beteszem a ps2-be ott az itteni leirások alapján beállítom azután mentem nos itt jön a lényeg van ugyebár neten rengeteg kód játékokhoz amihez kell az Action Replay Max melyik fájlt kell megnyitni és beleírni az adott játék adott kódját amit szeretnék betenni a játékba?
    Bocs hogy ezt megkérdezem mert ez nincs leirva!
    Mégvalami nekem amúgy nincs pendrivom hanem egy telefonba való 1 gigás MMC kártyám van usb író/olvasóval az is jó a pendrive helyett talán?
    Előre is kösz ha mindezt valaki megválaszolja.
  • banndita666
    #61
    AR Max EVO - Swap Magic Edition

    PS2-es programcsomag,segítségével többek között a memóriakártyáról
    pendrive-ra tudod másolni a játékmentéseket, vagy fordítva.
    Használat: lásd 12-es és 59-es hozzászólás!
  • bigbigle
    #60
    mi ez?
  • banndita666
    #59
    Hátha valaki még olvassa....

    Innen letölthető: http://thepiratebay.org/
    Itt a keresővel rákeresel és megtalálja.
    Ja, és a legfontosabb:
    A lemez behelyezése után bejön fekete háttérrel egy menü, itt a RESET IOP
    opciót állítsuk át always-re !!!!!!! E nélkül nekem is behomályosodott
    a kép és nem működödött a progi.
  • jani13330
    #58
    hi
    vki tud mondani 1 olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni az Action Replay Max Evo-t vagy csak az ARM-et
    de olyat ami megy is
    előre is thx
  • tyler82
    #57
    Már találtam működő verziót. elindítom és kiválasztom elsődleges eszközneka memóriakártyát. rámásolom pendrive-ra az állásokat. de aztán nem ismeri fel az USBn lévő állásokat. Nem tudom visszamásolni memoriakarira...:(
    miért nem ismeri fel az USBn lévő állásokat???
  • tyler82
    #56
    Na hát megpróbáltam. Letölöttem Max evo-t de nem viszi a PS2őm. :(
    Nem tud valaki egy linekt adni ahol van működőképes verzió! Ezt torrentről szedtem amúgy.
  • seprioth
    #55
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan gondom hogy action replay max cod kártyám van és kézzel irom be a kodokat:) de a ntc kodot nem fogadja el csak a pal.osat gondolom mert pal verzioju a kártya?Ha veszek pen drivét azzal feltudomra rakni a ntc és kodokat ugy hogy felismerje?? thx elöre is a segitséget
  • Prince of Máté
    #54
    Ha ez PAL, akkor a PAL-os mentéseket mi a rossebbért nem ismeri fel?
  • Banyapapa
    #53
    ez PAL,de több ötletem az nincs.
    Nem használok ilyen cheat izéket.
  • Prince of Máté
    #52
    Itt vannak a fájlok:

    De tök mind1, mert Palos és NTSC-s mentéssel is próbáltam már.
  • Banyapapa
    #51
    Elvileg a lemezen van egy file,amiböl meg lehet lesni PAL,vagynem (ha pc-be berakod),SCES az PAL,SLUS az nyem:P
  • Prince of Máté
    #50
    K*rvára felidegesített ez a szaros program...
    Berakom a lemezt, bekapcsolom a PSt, rögtön pls insert bla bla szöveg, újraindítom, még vagy 6szor ezt vágta a fejemnek, mire végre beindult...
    Bejön a kép, nyomok egy X-et aztán kiválasztom az ACtion Replay Max PAL menüpontot...
    Tölt egy órát, majd megint pls insertes felirat.
    Ezt még eljátszottam 5ször mire végre bejött a kép.
    Töltött még pár órát...
    Kiválaszottam a MAX Memoryt, Primamry devicenak a pendrive-ot választottam...
    Oké meg is találja a mentést, rányomom, hogy uncrush to memory card 1.
    Rámásolja a mentést hurrá.
    Elindítom a GTA:VCS-t (annak a mentését raktam rá) erre nem találj a mentést...
    Majdnem idegbajt kaptam, mert kezdhetem elölről az egészet.
    Gondoltam rossz mentést töltöttem le hozzá(PAL-os)
    Letöltöm az NTSC-s mentést még ezt eljátszom párszor, hogy rámásolja.
    Elindítom a VCS-t...Ismét nem találja!
    Most mégis mi a f*szt tegyek?
    Se a PAL-os se az NTSC-s mentést nem ismeri fel!
    A baj az, hogy nem tudom h a játék palos vagy ntsc-s.
    Azt hol tudom megnézni?
    És hogyan rakjam rá akkor a mentést?
    u.i.: a memóriakártyán látja a mentést,csak a játékban nem ismeri fel.
  • cicai
    #49
    XY.max
  • Seth
    #48
    amit netről szedtél le mentést,annak mi a kiterjesztése?
  • cicai
    #47
    Action raplay
    Ha nem tölti, akkor keress másikat
  • cicai
    #46
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan gondom, hogy a San Andreasban elmentek 1 játékállást, és lementem Pendrivera. Onnan felteszem PC-re, utána az internetről leszedek egy 100% mentést. Átnevezem a saját mentésemre, és felülírom. Utána felmásolom a pendrivera és vissza a memoria kártyára. De a memoria kártya nem úgy érzékeli mint az eredeti mentést, hanem egy másik ikonnal jelenik meg (egy memoria kártyáéval). A név előtt van egy kis jel. A játék viszont nem érzékeli a mentést. Mi a teendő, hogy az internetrő leszedett mentéssel tudjak játszani? Ha tudtok, akkor légyszi segítsetek.
    Köszönöm
  • sesshou
    #45
    Üdv én csak keresem ezt a progit de sehol nem találtam eddig valaki nem tud egy helyet ahonnan le lehetne tölteni?
    Egyébként nekem csak egy 2Gigás pendrivém van azzal nem lesznek gondok mert ahogy olvasgattam abból azt vettem ki hogy lehet nem fog vele menni.
  • cicai
    #44
    akkor nem tudom.
    tölts le 1 másik helyről és próbáld azt megírni CD-re IMGBurnal!
  • Prince of Máté
    #43
    nekem nem csak ott mosódik el...
  • cicai
    #42
    ezt nem tom, de elősször 1 picit nekem is mosódott és nyomtam 1 x-et és belépett a programba.
    Mert ahol elvileg mosodik a kép, az csak a főmenü. Szal nyomj 1 X-et
  • Prince of Máté
    #41
    és akkor nekem miért mosódik a kép? :S
  • cicai
    #40
    CD-re kell írni, nekem is azon van:)
  • Prince of Máté
    #39
    CD-re írtam ki.
    AZ baj?
    gondolom igen :S
  • Seth
    #38
    elfogadja a nagyobbat is, csak ugye 128-nak érzékeli
  • zitback
    #37
    köszi, megvan a megoldás
    csak a 128Megás pendriveot fogadja el...a nagyobbakat nem ismeri fel a PS2 :S
    ez votl a gondom
    azért köszi
  • Haxley
    #36
    Zitback!
    A penre a mentéseket .MAX formában rakd fel, és UNCRUSH parancsal másold a kártyára. Ha így csináltad, és mégsem jó, akkor nincs ötletem...
  • zitback
    #35
    hello srácok!
    mindent a leírások szerint csináltam, sikerült is a dolog, az mellékes, hogy csak egy régi 128as pendriveot fogad el a gép, az uj 1Gigásat nem.....
    a kérdésem mégis az lenne, hogy hiába másolok át mentést, ami nem sajátom, azt nem tölti be a konzol! :S (a sajátok kitünöen müködnek)
    próbálkoztam a sajátomba szerkesztéssel is, ps2save-builderrel, de az idegen fájlt nem tölti be :S
    valakinél van hasonló? mi a megoldás??
    /gondolom valami kód lehet benne amit a sajátoméra kéne cserélnem, mint a serial!!??? :S
    elöre is köszi a segítséget
  • Bendy
    #34
    Van 1 eladó ActionReplay-em hozzá való 8Megás memkártyával:
    http://www.imagehosting.com/show.php/196627_actionreplay.jpg.html
    Akit érdekel ide írjon: [email protected]
  • cicai
    #33
    írd meg még1× ha nem 4×írtad meg.
    v. tísztitsd meg az olvasófejet.
    v. nem tom:D
  • Prince of Máté
    #32
    ezeket eddig tudtam...
    de nem tudom mi mi, mert elmosódik a kép!!
  • cicai
    #31
    Elõször is szükségünk van az Action Replay MAX Evo nevû programra.
    Valahol a neten megtalálod...
    Még szükségünk van egy Pendrive-ra is. ez manapság már mindenkinek van.
    Az Action Replay egy cd-rõl indítható program, ami lehetõvé teszi, hogy memóriakártyánkról egy Pendrive-ra másolhassuk a mentéseinket és visszafelé.
    Miután elindult a program az opciók közül válasszuk ki a MAX Memoryt. Itt találunk egy My Devices opciót. Primary-nek (elsõdleges) azt adjuk meg, amelyikrõl másolni akarjuk a mentéseinket. Tehát a forrást (memcard1, memcard2, USB device).
    A mentések pendriven és számítógépen .MAX formátumban tárolódnak.
    Ebbõl kifolyólag, amikor pendriveról másolunk memkártyára a jobb oldali menüben ki kell választanunk az UNCRUSHt. Az UNCRUSH konvertálja át a .MAX formátumot a memóriakártya eredeti mentési formátumára.
    Így már nem kell mentéseket törölni helycsinálás közben. A számítógépen pedig kényelmesen elférnek a mentéseink."

  • Haxley
    #30
    Olvasd el a 12-es és a 20-as hozzászólást.
  • Prince of Máté
    #29
    Légyszi segítsetek!
    PS2faqs-ról töltöttem le az action replay maxot, kiírom CD-re és amikor választani aakrok vmit elmosódik akép!
    a lényeg hogy nem sokat látok miket csinálok rajta, de vhogy sikerült a memókártyámra rakni pendriveról a mentést, elindítom a GTA LCS-t(GTA LCS mentést raktam rá) és nem látja a mentést, miközben a system browesingben memory cardban látja!!
  • cicai
    #28
    IMGBurnal írtam ki, és bin formátunban, de már volt sikeres másolásom.
  • Haxley
    #27
    Nem hiszem. Ha lefagy inditsd újra, és válassz másik menüpontot. Pl. az Action replay pal helyett max memory manager-t. Meg ha már van egy mentés ugyanarról a játékról, akkor is lefagy nekem. Ki érti ezt? Mivel írtad ki a lemezt, és milyen formátumban?