106
PS2 Action Replay Max Codes
  • nemtom444
    #106
    Használja valaki ezt a cheatet a MORTAL KOMBAT SHAOLIN MONKS hoz?
  • nemtom444
    #105
    csáasztok
    nem tudja valaki hogy kell ezt frissíteni?
  • aresz96
    #104
    Valaki elmondja,hogyan müködik ez???
    Rámegyek a villanykörtére ,megkeresempl tekken kiválasztom a csalást és ezután mit kell csinálni?????????????
  • aresz96
    #103
    Valaki tudja honan szedhetem le az action replay max-ot???
    Emailom:[email protected]
  • psfan19
    #102
    hello ha segitség kell [email protected]
  • Derano
    #101
    Hali

    Nekem is ez a problémám....

    Nem megy az írott dvd-vel:((((((((

    SEGÍTSÉG!!!! Pls.
  • lupi86
    #100
    sziasztok olyan kérdésem lene hogy van nekem egy vastag chipelt ps2 - öm
    és leszedtem az action replay maxot müködik is csak az egy bajom van hogy nem inditja el az irott dvd játékot ez mitöl lehet ?????
    ha tudtok akkor segitsetek
    elöre is kösz üdv lupi
  • Ronald10
    #99
    Már nem kell. Megtaláltam a tökéletesen segítőkész embert. És ő segített nekem letölteni A LEGújabbat!!! Ezerszer is köszönöm neki Örök hála neki
  • Ronald10
    #98
    Sziasztok,ma már nincs ebben az országban!
    Vegyetek fel!
    Ha valaki eladná vagy a ki internetről szedte,vagy mit tudom én csak írjon valaki valamit.
    Nem baj a csippeltség sem.
    Nekem rég óta ki van csippeltetve a ps2-esem és AR:MAX-ot,Action Replay Max-ot keresek,amely egy csaló kódkártya,mely pl a tekken 5 ben kiszabadítja Jinpachit:)) Vagy a Vice city storys-ban lehet repülni...
    Erre szügségem lenne.
    Vegyen fel bátran szó nélkül aki tud nekem valamit mondani:
    [email protected]
    Aki tud segítsen nekem!
  • dbz
    #97
    Az mi miatt van, hogy bepötyögök egy új kódot, utána írja is hogy saving, műxik is a kód de a követkető indításkor már nincs benne a listába az a játék amit bepötyögtem. Rengeteg hely van még a mem. kártyán!
  • dbz
    #96
    A teccóba mipénzért adták?
    Én már rendeltem egy chipet a gépbe (ami persze csak a Armax miatt kell, mert a játékok eredetiek).
    Nem, hanem a kódkukac oldaláról.
    De ami nekem van memókártya azon megmaradnak majd az Armax-al az adatok?
    Mert hallottam olyat, hogy formázni akarja majd.
  • ecrof
    #95
    Eredeti, még anno a tescoba vettem.
    Codejunkies oldaláról? 20 fontért van 16mb-os memóriakártyával (kb.6300Ft)
    Vagy chip (nagyjából ennyiért), aztán használhatod is azt ami neked van! De nem is folytatom mert warez nem lehet...
  • dbz
    #94
    Esetleg nem adod el? :)
  • dbz
    #93
    Ahamm. De az milyen lemez? Mert az enyém írott :(
  • ecrof
    #92
    Esetleg van valaki akinek fut chip nélküli ps2-n? igen van, nekem!
  • dbz
    #91
    Mert mindenütt azt írják hogy moddolni kell hozzá a konzolt. Esetleg van valaki akinek fut chip nélküli ps2-n?
  • PoisonChihuahua
    #90
    Dehogynem. Miért ne működne? O_o
  • dbz
    #89
    Hali!

    Ez a cd nem műxik chip nélküli PS2-ben, igaz?

    Üdv.
  • Ronald10
    #88
    [email protected]
    valaki vegyen csak fel nyugottan,mert kéne egy AR:MAX
    vagy valaki mondja meg,honnan töltötte le....
    stb.stb
    Előre is köszike
  • Ronald10
    #87
    Valaki?
  • Ronald10
    #86
    LEGYEN SZIVES VALAKI,AKINEK VAN "ACTION REPLAY MAX"-a,ÉS MÁR NINCS SZÜGSÉGE RÁ,NEM KELL NEKI,ÉS ELADNÁ NEKEM,AZ VEGYEN FEL MSN-re,ÉS OTT MAJD BESZÉLÜNK
    KÖSZÖNÖM SZÉPEN

    MSN-em:[email protected] (általában mindig bennt vagyok)
  • Ronald10
    #85
    Miért nem látom amit yrtok???
  • Ronald10
    #84
    Légyszi majd írj nekem MSN-re
    mert már felvettelek,LÉGYSZIVES mondj még valamit AZ AR:MAX-ról,mert még sehol nem találom!!!
  • Ronald10
    #83
  • Ronald10
    #82
    Légyszi írjon valaki valamit aki,amit tud mert meg szeretném,venni,szerezni,letölteni STBB.
  • Ronald10
    #81
    Legyen szives valaki,akinek van Action Replay Max-a,legyen szives árulja el hol vette!
    Ha valaki mind ezt megválaszolja,annak előre is köszönöm szépen::::::::::::::::::))))))))))))))))))))))))))
  • Ronald10
    #80
    Szia
  • Ronald10
    #79
    Mindenkinek jó éjszakát,és sziasztok!
  • Ronald10
    #78
    Nem találom amit írsz,csak ha írok valamit,ezért írtam,hogy:Majd írj.
    És kijött amit írtál.
    Köszönöm szépen a sok segítséget.
    Majd felveszlek MSN-re,ha anya haza ér,és akkor,majd,ha meglesz az AR:Max,akkor tudsz benne segíteni,ha akarsz.
  • Ronald10
    #77
    Majd írj
  • PoisonChihuahua
    #76
    Itt van a fórum főoldal, bal oldalt találod a Privát Üzeneteket, Beállításokat stb.
  • Ronald10
    #75
    Hogy lehet visszamenni abba,amit küldtél priviben?
    Kiléptem belőle,de nem töröltem-és most nem tudok visszamenni.
  • Ronald10
    #74
    Köszönöm szépen
    Felvegyelek MSN-re?
  • PoisonChihuahua
    #73
    Privi ment!
  • Ronald10
    #72
    20:01-kor kilépek!
    Előre elköszönök és jó estét kívánok:)!!!
  • Ronald10
    #71
    Köszi szépen,ennyit még sose segítettek nekem,illetve nem is segített eddig más csak te!Nagyon szépen köszönöm,és nehogy azt hidd,hogy raktárnak gondoltalak:O:)
    Neked van MSN-ed? Neked van Action Replay Max lemezed,Nem tudod hol vettétek,kaptad,stb.stb.:)
    Köszi
  • PoisonChihuahua
    #70
    Ez nem kártya, hanem egy cheat-lemez amivel csalni lehet a játékokban. Beteszed a gépbe az AR-t, kiválasztod melyik játékban akarsz csalni és mit (élet, lőszer, stb...), ezután kiveszed az AR-t, beteszed a játékot és játszol. :)
    Az AR:MAX annyiban tud többet, a többi AR-nél, hogy van benne médialejátszó (MP3, DivX), tudja tömöríteni a mentésidet, így helyet szabadít fel a memóriakártyán, illetve online frissíthető az adatbázisa, persze csak ha netre van kötve a PS2. (Ha nincs neted akkor is tudod frissíteni, de ilyenkor neked kell bepötyögni a kódokat, billentyűzet [angol] erősen ajánlott!) A frissítéseket a memóriakártyán tárolja, szal elegendő hely is kell neki.
    Azért volt régebben több AR, mert amikor jöttek az új játékok, ki kellett adni újabb AR lemezeket az újabb kódokkal, de miután a MAX online frissíthető lett, már nem adtak ki több AR-t. A hivatalos oldalán (codejunkies.com) is már csak a MAX kapható.
    Azt, hogy hol lehet itthon kapni, röviden: fogalmam sincs, nem vagyok raktár, nem tudom, hogy a hazai konzol üzletek mit tartanak készleten, de mint mondtam, elképzelhető, hogy valamelyikben lehet kapni, persze ne számíts vadi új fóliásra. E-Mail-ezzed meg őket, biztos szívesen segítenek.
    Nekem van eredeti AR:MAX-om, de mivel a játékokban nem igazán volt szükségem csalásokra, így én csak baromkodásra / hülyülésre használtam...
  • Ronald10
    #69
    Köszi szépen DEVILHANDX!
    Akkor azt mondod,nem tudod hol lehet kapni?
    Nagyon szeretnék egy ilyen kártyát (vagy mit),de nem tudom milyen fajták vannak,melyiken mennyi,mi van,és azt sem tudom hol lehet kapni.
    Legyen szives valaki segíteni aki,amit csak tud,ez nekem nagyon fontos lenne.
    Ha valaki tud segíteni,előre is köszönöm!!!:)

  • PoisonChihuahua
    #68
    Már nagyon régen láttam AR:MAX-ot itthon, szerintem külföldről több eséllyel szerezhetsz, de hátha valamelyik hazai konzolboltnak van még belőle:
    Itt nézz körül
  • Ronald10
    #67
    HELP!!!