41
WARM UP a fix.tv műsora.
  • Csak77
    #41
    Nem egészen. Magyaroszágon nincs olyan, hogy "betiltották". Régen volt olyan, a komcsi időkben. Valszeg megegyezési problémák vannak a háttérben.
  • Serpa
    #40
    biztos betiltották.

    amúgy:
    "Tisztelt Nézőink!
    A FIX adása átmenetileg az interneten, a Rubicom és a Digikábel szolgáltatók hálózatán érhető el."
  • barmi
    #39
    T-com cábel tévé miért nincsen FIX.TV már egy hete??? Eddig volt. Mregszűnt kábelen vagy mi a ....
  • caseih9400
    #38
    ja.
  • Benny04
    #37
    ike? :o
  • caseih9400
    #36
    amúgy most 8éves a fix és csinálnak egy saját oldalt...
  • Csak77
    #35
    Emléxem, régen volt egy Milky nevű müsorvezető... jó csaj volt! Ma "rtl-klub Balázs" farkát szopja hevesen(szó szerint). Meg volt még Patrik és Bicska, rajtuk jókat lehetett röhögni. Kristóf valóban vicces volt, bár ő is annyit értett az IT-hez mint Vendi.
  • caseih9400
    #34
    nem emlékszem már rá :S am ez a DJGesz nagyon egy nyomorék szvsz..
  • gercse
    #33
    jaja Kristóf poénokkal is feldobta a műsort
  • Daza500
    #32
    Lehet, hogy Kristóf disznó volt, de legalább nem volt ennyire gánybuzi feje, mint a Vendinek...
    Amúgy meg Kristófnak voltak jó poénjai. Én őt jobban bírtam.

    Egyszer anno betelefonált egy suttyó, aki nem is kért segítséget, hanem ezel kezdte: "Héjj Kristóf, azt ismered hogy két apáca..."
    Azon nyomban kihúzta a telefonkábelt aztán meg visszadugta. :D
  • caseih9400
    #31
    van minden héten egy gyerek aki betelefonál és mondja vendinek hogy nem jó a gta san andreas :D
  • caseih9400
    #30
    jujjdejóezaműzsor 7éve nézem :O
  • Pretorianus
    #29
    az exit jó, ha star wars-os a téma
  • Max7
    #28
    [courier]osztom a véleményed! bár linuxos ürgéket azért nme nézem le (nem vok linux buzi sőt nem is használom, de ők tudnak valamit azért) [/coruier]
  • Csacsi
    #27
    Szerintem nincs értelmes műsor ezen az adón. Bár mondjuk értelmes ember sincs.
  • ZiP90
    #26
    Haverom is azt mondta h az jó, csak én nem vok otthon mikor az megy, szal arról nem tok mit mondani
  • zmeor
    #25
    netburger jó lenne ha nem 30 másodpercet szánnának egy programra, és nem mondanák el 2 órában hogy angelina jolie hogyan kefélt és mit mondanak a csillagok..
  • Shodan
    #24
    Szerintem az egyetlen értelmes műsor az a levelup.
  • Takezó
    #23
    Amíg Kristóf volt még rendszeresen néztem, mert a dagadt gennyláda szórakoztatóbb, mint a magát komolyan vevő Vendi:C
  • zoolee
    #22
    ja és néhha a leg fontosabb részbe lóg be...
  • zmeor
    #21
    így igaz télleg mindig a csávó fejét mutatták:D:DD
  • ZiP90
    #20
    ezaz... meg amikor mutatják a fejét a csávónak h hogyan jáccik, meg a billzetet :D hehe :D amúgy wiinél megértem mer új dolog, de 1 billzeten mit mutatnak? hogy hogyan nyomja a wasd gombokat? xD
  • sapkafej
    #19
    a gameoverben a legidegesítőbb, hogy egy játék bemutatásának a fele azzal telik, h bemutatják a menüt, hogy változtass felbontást meg minden szart. fontos dolgok!
  • PJack
    #18
    én szoktam nézni, sztem jó műsor
  • OrioN the S
    #17
  • ZiP90
    #16
    Sajnos (?) nem túl rég óta van Fix.TV-m, és domingora nem naon emléxek... régen még kábeltv előtt vhogy antennán bejött a fix tv de naon szar képpel, akkor még örültem h van vmi olyan csatorna ahol játékok mennek (GameOver), de mostanra... lehet h akkor még jó volt, mert szerettem nézni, de az is lehet h amiatt szerettem mert akkor még kis pöcs voltam és csak jáccottam :)
  • zoolee
    #15
    ööö erre no comment...

    De1 ....Valameik nam asszem tegnam, egy sms"bb: hi vendi, az igaz ha bekenema vinyót szappannal meg nő a mérete?"
    Ezt a sok láms ge.it...
    2 a Game over akkor volt jó mikor még a domingó volt benne..
    De amúgy domingónak most jó kis számtekes bóttya van ida szoktunk menni lanozni....
  • ZiP90
    #14
    Uhh... Warm Up :D
    Erről a műsorról sose voltam jó véleménnyel...
    Amikor Kristóf volt 1xűen lenéztem, mert semmihez nem ért csak azt tudja hogyan csalj a játékban és megtudta mondani h. GeF 2 és GeF 8800 közül melyik a jobb... De most Vendi van, aki mintha értene vmit a géphez, csak a hülye telefoánálók és smsezők mindig kihozzák belőle a legrosszabbat, mer semmi értelmes kérdést nem kap soha...
    Amúgy az egész műsorban az a poén h a Fix.TV műsorai közül talán ez a legjobb :D
    Ott van a GameOver... Az is miről szól? "Na akkor itt van a WoW, ami engem nem fogott meg mert nem lehet benne csalni...","Háát a Colin McRae Rallyban az nem tetszett h. nincsenek levágások, ezér jobb 1 NFS...","Ez a CoD 1 f*s, mi az már, h. nincs benne 'magamalá lövök rakétával és nagyott repülök'" (mert azt h rocketjump nehéz megtanulni..)
    Na, ennyi lenne... most biztos kapok a fejemre :D
  • scorpeeon
    #13
    Emlékszem még volt vmi ilyesmi szitu amikor Kristóf volt még:

    -Keresek egy olyan programot, hogy a játékban megnyomom a gombot és beírja a kódot!
    -www.megnyomodagombotésbeírjaakódot.lap.hu

    :D
  • Calver
    #12
    Kussolsz, nem ugatsz, ja amúgy tsa, ő zoolee.
  • gercse
    #11
    ahogy mondod ;)
  • OrioN the S
    #10
    te egy igazi vérbeli gyökér vagy b@zmeg...
  • scorpeeon
    #9
    Kristóf az ISTEN!
  • zoolee
    #8
    Sztem is, vendi jobb..

    5# nameg nem könnyebb reinstallolni mint keresgetni a hibát???
    De.
  • zmeor
    #7
    kristóf egy disznó volt
  • gercse
    #6
    hát igen...elég érdekesek néha a megoldások a kérdésekre
    lehet nevetni rajtuk olykor, azért is szerettem Kristófot, ő poénra vette legalább elég sokszor
  • Max7
    #5
    Amatőr pacskerek! Azt hiszik ha megmondják mindekinek hogy a windows ujrarakásával megoldódik a probléma akkor ők az ászok!

    Pfff interaktív hülyék!
  • gercse
    #4
    régebben 4 kor kezdődött és 5 ig tartott...most meg...
    Kristófot jobban bírtam,
    de azért nézem, ha hazaérek :D
  • zoolee
    #3
  • FLeK0
    #2