61
  • Corvy
    #61
    Hali mindenkinek..
    nos azalényeg h. a 2. évad 5. epizód 20.percében elhangzik 1 zene, amit shawn és a kolduscsaj eggyütt gitároznak, nos esetleg nemtudja vki h. az 1 eredeti szám? és ha igen vki tud róla vmit? előre is thx
  • Bubbax
    #60
    A 3. részben volt a halárus kungfu bajnok, akinek ha jól vettem ki a képessége az ütőerő és gyorsaság volt, de akkor hogyan tudott kikapni egy késestől? Miért nem ütötte ki a faszi kezéből?
    Nem volt ez eléggé megmagyarázva.
  • Tetsuo
    #59
    Ezexerint neked tökmind1 milyen új filmet nézel, mert lehet hogy jó, hiszen addig nem mondhatjuk h rossz, amíg nem láttuk.
    Tehát ha elkezded nézni a Teletubbiest és nem tetszik, akkor folytatod tovább, mert csak a végén formálhatsz róla véleményt..
    LOL
    Sőt, a Szomszédok sorozatnak is csak az utolsó részénél jössz rá, h mekkora egy hányadék fos.
  • rekettyes
    #58
    ja és a nyomozó csajba !! =)
  • rekettyes
    #57
    tudod a kor nem számít ha egyszer utóléri az embert a szendvedély !
  • winnie
    #56
    nem túl fiatal hozzád?:O
  • rekettyes
    #55
    én beleestem a csajba, úgyhogy biztosan nézni fogom még egy darabig!
  • 0Hanga
    #54
    A szinkronra vissza térve aki szidja a magyar szinkront az hallgasa meg a németet. Na ők aztán tudnak néha szinkron hangokat adni egy egy karakternek.
  • Calver
    #53
    az már eléggé minősít téged h nem tudod mi a különbség film és sorozat között
  • winnie
    #52
    nem szereted a legsikeresebb scifiket?:)
  • BobaFett
    #51
    Az utóbbi évek legsikeresebb amerikai scifije tört utat a TV2-re


    nah persze.... Eddig olvastam a cikket.
  • Tinman #50
    Nem a személyeddel van bajom, hanem azzal a mostanában általánossá váló szokásról, hogy sokan úgy nyílvánítanak véleményt, hogy épp csak a felszínt karcolgatták.

    24 c. sorozat első 3 részébe vagy 7x aludtam bele, később meg hajnali 3-ig néztem annyira bejött. Peace.
  • HJPOWER
    #49
    Tetszett! Én eddig még csak hallottam róla, de megérte "összefutnunk" :D
    Egyenlőre nálam a Heroes jobb, de talán csak mert abból többet láttam?! :D
  • winnie
    #48
    de amúgy ez egy jó kérdés. hány rész alatt döntsön az ember mennyi szabadidejét engedje elpocsékolni. ha valakinek 1 rész nem jön be, annál nagy az esély, hogy a többi sem fog, szerintem. és, ha valaki úgy dönt, hogy nem áldoz időt a többire, akkor megfőtt. én bízok, ezért 2-3 részt mindig adok, de aki nem annyira sorozatos, azt a leglején kell megfogni
  • Atees1987
    #47
    igen, pontosan, 1 részböl megállapitottam, és ez az én véleményem és ha nem teccik akkor nem kell elolvasni, különben meg néz bele pl.:A Csacska Angyalba, elég 5 perc és szerintem egyértelmü a vélemény...
    Amugy itt a filmmel kapcsolatban kéne hozzászólni nem engem minösiteni, ugyhogy leszállhacc rólam, köszi.
  • BCs design
    #46
    az első rész nézhetőnek tűnt :)
  • winnie
    #45
    usi12c: "én nem vagyok szakértő vagy kritikus, hogy eldöntsem mi gagyi és mi nem. Egy átlagember vagyok, aki azt nézi amit szeret, érdekli stb... Namármost én a 4400 mind a 3 évadát láttam, és meg kell mondjam, h nagyon jó. Szal egy rész alatt nem igazán lehet következtetéseket levonni..."

    ezzel nem is vitatkozom. ezt nézem, amazt nem. csak azt mondtam, hogy a nézettségben a GYE fog nyerni, mint ahogy nyert is (jóval magasabb nézettség vezette fel, főleg ezért.
  • Godefroy
    #44
    Ezért találták fel a DVD felvevőt, felveszem, azt akkro nézem amikor akarom
    Sőt ha nagyon tecc még meg is őrzőm (bár már vagy 6x láttam végig is sorozatot...)
  • TorrenteXY
    #43
    Az első részben az emberek elrablása vérciki módon lett megcsinálva, csoda hogy az amcsik nem kapcsoltak át azonnal. Szerintem érdemes megnézni legalább az 1. évadot, mert Losttal ellentétben itt 1. évad végére kiderül hogy miaf*szvan. Mivel mini sorozatnak indult. A többi már csak finomítás a történeten, de minél többet nézed, annál kevésbé unsz bele! Annál izgalmasabb lesz. Későbbi évadokban olyan társadalmi kérdéseket felvet, amit sorozattól nem nagyon várnál.
  • QuippeR
    #42
    én is láttam minden részt eddig, de abban igazuk van a kritizálóknak, hogy az effektek elég bénák a 4400-ban (nappal felvett majd éjjelre "átfilterezett" jelenetek például). nem egy eye candy sorozat, és mint tudjuk, van akinek ez már azt is jelenti, hogy nem lehet jó (á la játékokat grafika alapján fikázók). mindenesetre ha valakit nem érdekli, hogy milyen minőségűek a spec effektek, akkor jól fog szórakozni.
  • usi12c
    #41
    én nem vagyok szakértő vagy kritikus, hogy eldöntsem mi gagyi és mi nem. Egy átlagember vagyok, aki azt nézi amit szeret, érdekli stb... Namármost én a 4400 mind a 3 évadát láttam, és meg kell mondjam, h nagyon jó. Szal egy rész alatt nem igazán lehet következtetéseket levonni...
  • winnie
    #40
    így van, ezzel nem is lehet vitatkozni. viszont a célnak megfelel, hogy elszórakoztassa az ember 45 percre.
  • Kagemusha
    #39
    retesteszta minden sorozat
  • winnie
    #38
    a scifi nem életképes amerikában - nálunk igen. (tavaly 3 scifi legalábbis elhullott)
  • Loverman
    #37
    Most akkor "Az utóbbi évek legsikeresebb amerikai scifije", vagy "főműsoridőben Amerikában sem életképes" ???
  • winnie
    #36
    "és mostakkor ezzel sztetek megveri az RTL-t? kötve hiszem.... Brrr"

    szerintem is a gyilkos elmék fog nyerni.
  • etnies
    #35
    Nekem bejött az első rész.nagyon úgy érzem hogy lesz még 1 kedvenc sorozatom
  • BCs design
    #34
    valakinek a barátok közt valakinek meg az értelmesebb sorozatok :D
  • ssdb
    #33
    és mostakkor ezzel sztetek megveri az RTL-t? kötve hiszem.... Brrr
  • bermuda3
    #32
    kiváncsi vagyok ebből mikorra lesz játék (ha lenne LOL szmájli akkor azt raktam volna ide:) )
  • m4G1c
    #31
    Barátok közt!
  • Su0my
    #30
    Akkor is a gumimacik a legjobb sorozat
  • Tinman #29
    A Prison Break első évadja fenomenális, de sajna ebben a történetben már én sem látok fantáziát.
    Szökünk vazeh, vagy a sittről vagy a kormány ügynökök elől, tök 8, de szökünk és 16x is belökjük a mindenféle furmányos "nem is az vagy akinek látszol cselt" és a "jaj most mi lesz, mert már annyira a nyomukban vannak", hogy csak na...
    Nálam kezd kifulladni ez a sorozat, nekem már nem elég változatos.
  • Tinman #28
    Te úgy mondasz véleményt egy eddig 3 évadot megért sorozatról, hogy egyetlen részt láttál?
    Ez szűklátókörre utal, ezzel az erővel egyetlen hozzászólás alapján kijelenthetném, hogy hát ez az Atees1987 nem egy észlény, de nem teszem.
  • robos
    #27
    *szép
  • robos
    #26
    Ez mind és jó, csak azt nem értem, mi jó abba, h a reklám után ajánló jön, utánna rögtön reklám és így tovább... Majd 3x ezt eljátszák na és akkor kezd a film...

    Jah, azért az durva lenne, h egy 45-50 perces részt megszakítanak 5-6x reklámokkal! Pff, asszem akkor tényleg kivágnám a TV-t a ***-ba...
  • winnie
    #25
    "a kib***tt reklámokkal, h az utolsó tized mp is el legyen adva mert a pénz csak a pénz,"

    ebből a pénzből veszik a sorozatokat és nem így működik, hanem minden órában eladnak 12 perc reklámot. nem a 4400-ra adtak el ennyit, hanem ezt a mennyiséget alapból eladják és le kell nyomniuk.

    addig örüljünk, amíg csak 12 perc reklám van és nem 5-6-szor szakítanak meg egy sorozatot, mint amerikában.
  • robos
    #24
    Én is megnéztem, csak épp széttépett az ideg, h a tetves tv2 (persze más tv is ezt csinálta volna) olyan szinten húzta halasztotta a kezdést a kib***tt reklámokkal, h az utolsó tized mp is el legyen adva mert a pénz csak a pénz, áhhh komolyan mondom, na szal, h a reklámot reklámmal szakítják már meg utána ajánló és azt megszakítják reklámmal amit reklám követ... Undorítóóóó! Azt hittem kib***m a tv-t az ablakon, csak mert 1 új sorozat és "sokan" kíváncsiak rá, 1ből ezt kell csinálni?! Maga a film sztem elmegy, első rész után lámaság lenne kimondani róla, h süllyesztő. Nálam még nem vesztett ügy ez a sorozat...
  • RaveAir
    #23
    Ez hatalmas sorozat, és azt mondanám, hogy akinek az első rész nem tetszett, az adjon még neki egy esélyt. Legalább az első évadot nézze végig... Ugye az csak hat rész.

    A szinkron pedig ehhez a sorozathoz nagyon jól sikerült. Az első két évadot magyarul néztem meg, majd a harmadikat angolul, és meg kell, hogy mondjam, az angol, eredeti hangok nem nagyon jöttek be a magyar után...
  • Atees1987
    #22
    belenéztem tegnap este, nem tudtam, sirjak vagy nevessek, szánalom ez a film, eröltetett szar!