280
  • Lyan Kyj
    #40
    fél-off:
    úgy döntöttem, h beszerzek egy veronicás telefont, KATT:)
    Mo-n nem lehet kapni, az utódját sem. ha külföldről hozatok, működésre tudom bírni hazánkban? lehet inkább a mobilos fórumba kellene megkérdeznem, de hátha más is hozat(ott):D
  • ikegami
    #39
    cw-tv info

    NEXT EPISODE
    #3-15 "Papa's Cabin"
    Airs February 27, 2007
    --------------------------------------
    Episode #3-16: "Un-American Graffiti"
    Tentative Air Date: April 2007
    --------------------------------------
    Episode #3-17: "Debasement Tapes"
    Tentative Air Date: April 2007
    --------------------------------------
    Episode #3-18: "I Know What You'll Do Next Summer"
    Tentative Air Date: April 2007
    --------------------------------------
    Episode #3-19: "Weevil's Wobble"
    Tentative Air Date: May 2007

    neptunsite
  • ikegami
    #38
    ok
  • PiszkosFred
    #37
    vagyok=vagyunk* ;]
  • PiszkosFred
    #36
    Hat, tul vagyok lassan a s3 ketharmadan, nem neveznem aktualisnak... ;]
  • ikegami
    #35
    season 3 promo
  • ikegami
    #34
    http://www.veronicamarstv.net/
    http://www.veronicamarsonline.com/
  • ikegami
    #33
    Nézd meg ezt, hátha találsz valamit:

    http://veronicamusic.blogspot.com/

  • majucci
    #32
    Sziasztok! Tudna vki segíteni abban, hogy honnan tudom letölteni a 3. évad megújított főcímzenéjét?
  • ikegami
    #31
    CW-tv:
    Veronica Mars: Örülhetnek/szomorkodhatnak a rajongók, pártállástól függetlenül, ugyanis március 6-ig jönnek az új részek, a második nagyobb blokk összefüggő történettel, majd nyolc hetes pihit követően májusban megint leállás nélkül jön az utolsó 5 rész - így szerencsére/sajnos nem “új rész-ismétlés?” találgatással fog telni az évad. Dawn Ostroff főnöknő a 4. évaddal kapcsolatban ezt találta mondani: “Imádom a sorozatot, a VM is képernyőn és még én is itt vagyok, szóval…”

    /sorozatjunkie/
  • ikegami
    #30
    egyetértek.
  • winnie
    #29
    a viasaton lesz márciusban szombatonként.
  • React
    #28
    melyik csatorna adja le?
  • React
    #27
    :)
  • winnie
    #26
    "Nem mindenkinek jön be (ahhoz túl intelligens sorozat), de pont ők fognak vele veszíteni, de nagyon. :)"

    köszönöm, köszönöm:) mindig tudtam, hogy vannak hozzám túl intelligens sorozatok:)
  • winnie
    #25
    "És ha majd eljön az ideje, hogy a magyar tv csatornákon is láthatjuk ezt, akkor mégtöbb vélemény fog kialakulni mindezekkel kapcsolatban"

    csak tavaszig kell várni:)
  • evenor
    #24
    Én úgy mondanám, hogy ha valaki fontolgatja, hogy belenéz az tegye meg (de szigorúan sak az első résztől), és ne olvasson róla semmi többet. Nem mindenkinek jön be (ahhoz túl intelligens sorozat), de pont ők fognak vele veszíteni, de nagyon. :)

    SPOILER 3X11:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Milyen nagy volt amikor Lamb és Keith a lámpánál találkoztak? :)
  • ikegami
    #23
    Nekem az fura ebben cikkben, hogy ahhoz képest, hogy film szakmai oldal, irnak a sorozatról pozitívat és negatívat egyaránt, meg sok egyéb mást a történetről, de ahogy átfutottam, nem találtam a film képi világára vonatkozó irást, ami szerintem elég fontos, mert nagyon szépen van világítva és fényképezve a film, és mégis sorozat. Szerintem aki jártas a filmes/tv-s szakmában, azok elmondhatják róla, hogy nem egy összecsapott, vacakul komponált és bevilágított, eröltetett képi világú filmsorozat. És ha majd eljön az ideje, hogy a magyar tv csatornákon is láthatjuk ezt, akkor mégtöbb vélemény fog kialakulni mindezekkel kapcsolatban. Addigis minden jót. És irjatok!

    üdv: ikegami
  • React
    #22
    Ha valaki azon gondolkozik, hogy megnézze, mindenképp olvassa el ezt a két cikket ; magyar.film.hu cikk
  • React
    #21
    Sorozatjunkie: Vélemény Marsról
  • ikegami
    #20
    Azt gondolom, hogy van jobb, de ilyet még nem láttam.
  • kas123
    #19
    én ismerek szebb csajt :D
  • ikegami
    #18
    Veronica Mars Locations

    Akit érdekelnek a forgatási helyszínek, hogy Amerikában hol találhatja meg, ha esetleg ott jár, akkor klikk ide.

  • Casillas
    #17
    Magasság: 155 cm

    mipici :)
  • ikegami
    #16
    Néhány infó az IMDB-ről
    Név: Kristen Anne Bell
    Születés: 18 July 1980
    Detroit, Michigan, USA

    Becenév: K-Bell, Annie
    Magasság: 155 cm

    több infó (imdb)
  • ikegami
    #15
    De az a jó, hogy a filmben is nagyon jó fej. Nagyon aranyos dolgokat szokott csinálni, és nagyon sok fajta stílusban jelenik meg. Egy epizódon belül is sokszor változik a haja, meg a ruhái is nagyon jók.
    De gondolom Magyarországon nem lehet találni ilyen lányt. Ha igen akkor küldjetek ide képeket
  • kas123
    #14
    jó csaj :D
  • ikegami
    #13
  • ikegami
    #12
    Igen én is az előbb néztem meg azt az oldalt. Hát azért szerintem jobb, és igényesebb mint egy másik magyar oldal a vmars.atw.hu.
    -----------------------------------------------------------------------
    A film egy lányról szól, akinek az apukája magánnyomozó, és ő is kissebb-nagyobb ügyeket megold, néha az apukája helyett is. Sokszor bajba és konfliktusokba keveredik, amiből végülis mindig sikeresen kerül ki. Az iskolában Veronica Mars-ot nem szeretik, mivel mindenki tudta róla, hogy az apja egy gyilkossági ügyben rosszul döntött, amiről később kiderül, hogy ...
    Én az első 2 évadot láttam. Az évadok egy-egy összefüggő történetet dolgoznak föl, és egy évad végén minden értelmet nyer, és lezárul a törénet. Akkor lehet jó érteni, és élvezni a sorozatot, ha egymás után nézed meg a 22 részt, így kereken összeáll a történet.
    A 3.évad premierje október 3.án lesz, fél 9 kor a CW tv-n.
  • mod
    #11
    Gagyi, unalmas, töltelék sorozat, erőteljesen NEM ajánlom!
  • Boconadi
    #10
    miről szól?
  • gPROject
    #9
    VeronicaWeb magyar oldal
    a sorozat egyébként az egyik legjobb, minden korosztálynak
  • ikegami
    #8
    Official Site
    Neptune Site


  • szando
    #7
    DVD-re valaki budapesti ki tudja nekem írni? felirat se kell, fizetek :)

    jócsaj, jósorozat
  • Boconadi
    #6


  • kas123
    #5
    kis infót nyeshetnél róla :P
  • Slash89
    #4
    Most akarom elkezdeni nézni, mert sokan mondják, hogy jó.
  • Casillas
    #3
    az
  • _Vegeta_
    #2
    jocsaj
  • ikegami
    #1
    Veronica Mars című sorozatról minden.