26
  • maestro85
    #26
    Jelenleg bizti, hogy jobb a Zune, ami érdekessebb lehet, hogy bírja majd az Apple az iramot, a microsofttal szemben. Igazából nincsenek pontos infóim, de szerintem sokkalta nagyobb cég ez a microsoft, és ott nagyon jól tudják mi a dolguk... Bár nagyon nem zavarna az apple elgyengülése, mióta folyton zavar, hogy egy nano 10óra körül bírja, cirka 40ropi körül.
  • maestro85
    #25
    OFF: Milyen öreg ez a Bill már?
  • Gerygrey
    #24
    Öhhh... Symbian... Mér' az UIQ az micsoda? :)

    Suomy ha nem tetszik a Win akkor ne használd, de feltételezm most is arról vagy fent. Én jogosan fikázhatnám mert telóról netezek symbianos operával, de PC-n a Windowsnál - bár kétségkívül nem hibátlan a win - nincs nála jobb.
  • barret
    #23
    En telefont vettem,minden igenyemet kielegit:)
    Gadget felugyelo nem az en stilusom:P
    Aki meg korbe akarja pakolni magat mindenfele bigyoval,az tegye azt.
  • PoisonBorz #22
    Azért Nokiát említettem, mert a SonyEricssonhoz képest pl Symbian fut alatta, ami azt jelenti, hogy míg az előbbihez max letölthető témákat és 20-30 programot találsz, addig symbianra a nyílt sdk-nak hála többezer program van ftp-klienstől elkezdve bluetooth-os pc-irányító vnc kliensekig minden (nem beszélve a játékokról).
  • ppista
    #21
  • Su0my
    #20
    Szerintem ez az első igazán nagy - pénzügyi - balfogása a Microsoftnak. Azért emelném ki, hogy pénzügyi, mert a legnagyobb balfogásuk az volt, amikor elkezdték megírni a Windows-t...

  • zzebi
    #19
    Nekem mar volt szerencsem jatszadozni a Zune-nal, es egyaltalan nem talaltam kiemelkedoen jonak. Persze lejatssza a videokat, de azt a tobbi is ugyanigy megteszi. A felbontasa csak akkora, mint az iPod-nak. A kepernyo hajszalnyival nagyobb (fel collal). Gondolom a Wifi jo lehetne benne, ha vegre ki is lehetne hasznalni valahogy.
    Ellenben jo nagy... tul vastag... nem zsebbe valo. Meg a 80 gigas iPod is kisebb nala.
    Gyakorlatilag egy Toshiba lejatszo Zune logoval (valoban az).
  • scorpeeon
    #18
    Ez de kemény :) És még nem is látom rajta a PS vs xbox harcát pl :)
  • wanek
    #17
    "az általuk szabadalmaztatott vízlepergető spanyolviasz (iWax) bevonatú előlappal." -
  • m4G1c
    #16
    Motorola a925-a1000, ha már érintőképes. De a Nokia telefonommal sincs semmi gondom, a 220 Mhz rendesen ki tud szolgálni, és az ára töredéke a burzsuj ájfonnak. Hihetetlen, hogy kihasználták az usában uralkodó trendiségre hajtó idiotizmust. De ez a Zune is halálra ítéltetett, mert snassz mp3játékost már nagyon nem éri meg venni. Ha valaki ennyire el akar szakadni a hálózattól, akkor ott az "offline" opció a telefonokban.
  • Gerygrey
    #15
    Miért pont Nokiát? A Sonyericsonnál már az érintőképernyő sem számít forradalmian új dolognak. P800 mikori is? 2002 ha jól emlékszem, akkor még talán tényleg forradalmi volt az érintőkijelzős PDA-mobil.
    250 lesz az iPhone? Mennyémá... Abból kapok kettő darab használt, jó állapotú, független HTC Universalt, dupla képernyőfelbontással, ezerszer praktikusabb kezelhetőséggel és milliárdszor jobb szoftverellátottsággal. Ja és forradalmian új, bővíthető memóriával :) Kíváncsi vagyok mikor jelenti be az Apple, természetesen - szokás szerint - hatalmas világszenzációként, hogy megalkották a világtörténelem első, bővíthető memóriás, zenelejátszós mobilját, az általuk szabadalmaztatott vízlepergető spanyolviasz (iWax) bevonatú előlappal.
  • strogg
    #14
    Nekem az iphone semleges.
    Többek közt azért, mert az ára sokat tartalmaz abból a bizonyos apple féle sznobista légkörből, amit sugall.
    másrészt a "semmit nem telepíthetsz rá, fizess és húzz el" szemlélet nem igazán nyerő nálam.
    Végül pedig, ha meg is tudsz győzni arról, hogy ez nekem kell (figyelem, nem arról, hogy jó/rossz, hanem arról, hogy enélkül nem tudok élni) akkor sem lenne rá pénzem :) Magyarán az iphone kérdéssel nem foglalkozom.
    Mellesleg hozzám a zune közelebb áll. Ha költenék ilyen kütyükre zune-t vennék.
  • shaark
    #13
    Nah gyerekek (főleg te strogg :D ), várjátok ki az októbert, angliában akkor érkezik meg az iPhone. Amúgy tuti, hogy baromi sok elfog fogyni belőle...
  • Sanyix
    #12
    Egyik szart se vegye senki, inkább olyat vegyen, aminél nincs 2x-es árszorzó egy jel, és a trendység miatt :)
  • strogg
    #11
    így fogják :)
    Alig 2-3 napja mebnt a hír, hogy körutakkal fogják népszerűsíteni a vistát.
    Valamiért nagyon kell nekik a pénz, és valamiért gyorsan.
  • wanek
    #10
    Majd amikor pityut (pista) is így árulják! :)
  • Mberke
    #9
    Ezt az OpenMoko-ra írtam!
  • Mberke
    #8
    És sajna nincs benne WiFi sem ami viszont az iPhoneban van:(((((
    Bár a kijelzője VGA mi azért nagyon jó tud lenni!!!
  • bakagaijin
    #7
    Egyik kedvenc képem: software wars. Avagy kik hány oldalról ölik a Microsoftot.

    Egyébként létezik free telefon is. OpenMoko, ebben pl. az iPhone-al ellentétben van GPS is, igaz 3G nincs. Linux-ot futtató telefonokból pedig elég sok van...
  • NEXUS6
    #6
    Rakjanak bele a Zuhananyba is kamerát és egy 3G telót, és én is megveszem!;)
  • PoisonBorz #5
    iPhone...
    most komolyan, nézzétek meg egy mai nokia okostelefon képességeit, és rájöttök, hogy az érintőképernyőn/nagy képernyőn túl semmi újat nem tud, és mellé 250e forint körül lesz a hazai indulóára. És akkor még programokat se telepíthetsz rá.
  • vgez
    #4
    inkább az iPhone
  • BCs design
    #3
    ez jó volt :D
  • POrtal
    #2
    Senki ne vegyen ilyen szart nem éri meg inkább várjátok meg mig megjon hozzánk az IPHONE. Bár drága lesz de lehet addig is sporolni :D.
    http://www.apple.com/iphone/
  • GulaSoft
    #1
    Úristen, már az utcán kénytelen árulni! Ennyire szarul megy?
    Csak tessék csak tessék, egyet fizet kettőt kap :-)
    5-öt egy százasért!