61
Instant kaja topik
  • dante3
    #21
    Nem mindegyik finom,de egy kis bacon+sajt rá dögivel és már ehető!
    [img]http://www.smilies-world.de/smilies/smilies_Picture/essen___trinken/4[1].gif[/img]
  • Trisztin
    #20
    mirelit pizza... azt én is csípem... :)

    Bár én is legalább annyira felturbozom,mint az előbbiekben a levest... Mellékesen most egy kicsit megkívántam a levest :) holnap én is kiprobálom :)
  • Trisztin
    #19
    mindenféle hími megsértődés nélkül...
    Az még nem jutott eszedbe,hogy a porra öntsd rá a vízet???

    amúgy meg a csomosodás ellenszere a kevergetés...
  • Sadist
    #18
    Ha nincs benne csomósodás gátló adalék, akkor úgy csináld, hogy először a levesport öntöd a tálba, majd rá a forró vizet, vagy pedig folyamatos kevergetés mellett lassan öntöd bele a levesport.
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    na...így már ramen ;)
  • Thanatos
    #16
    legjobb :D főzni nemtudok kajája, nekem is kb eddig terjed a szakácstudományom :D
  • haxoror
    #15
    mirelit pizza FTW!!!!!!
  • _Vegeta_
    #14
    A smackbe is azt teszel amit akarsz. :)
    En mindig telerakom zodseggel.
  • Fido4life
    #13
    ilyet ennem kell :D
  • Hmuda
    #12
    Pont a puritánsága miatt szoktam felturbózni egy kicsit a Smackjeimet.

    A fűszer előtt rakok bele thai curry-t, egy kicsike fokhagymás chiliszószt, kevéske szójaszószt, a vége felé beleszórok egy kis kókusztejport, jól összefőzöm a tésztával, hagyom egy-két percet hűlni és belerakok egy vagy kettő tojássárgáját, majd jól összekeverem. Megszórom összevágott póréhagymával és kész is.

    Bár még így is mérföldekre van az igazi ramentől, de mennyei végeredmény.
  • [Walaki]D`Lair
    #11
    Kurvára más a ramen...:P Abban van zöldség meg mindenféle cucc...azért tartalmasabb mint a smack vagy a vifon...
  • Rexor
    #10
  • Dragooon #9
    én inkább sóznám, mint cukroznám.. :D amúgy ezek az instant levesek nagyon finomaak
  • DaemoonHunter
    #8
    Tényleg "csöveskaja" :D kb csak 110ft
  • ColdFire
    #7
    nálam paradicsom leves sok cukorral pwa:)
  • Count Adyn
    #6
    Találó hasonlat:DDD
  • _Vegeta_
    #5
    A smacket a japanok "ramen" ~rámen-nek hivjak es ilyen "csöves" kaja. Amugy enis imadom. :D
  • DaemoonHunter
    #4
    Az én szememben az instant leves: Vifon, Smack levesek. Ezek nagyon egyszerűek és elképesztő finomak
  • G_ArchAngel #3
    dobozos kaja rox, főleg a dobozos sör:DDD

    amúgy gyorsrízs instant kaja?
    ahhoz is csk forró víz kell:)
  • Ron Ragm
    #2
    Ha a bögrés krémlevesekre gondolsz, akkor egyből el kell kezdeni, és jó sokáig keverd
    A másik, meg hogy már szinte forrásban lévő vízbe rakd (kicsit többe mehet mint az előírt, úgyis erősen párolog)
  • Lacc
    #1
    Remélem nincs hasonló topik ebben a témakörben, mert ezt lehet kismillióféleképpen írni.

    Elsőként egy égető problémáról kérdezném a nálam tapasztaltabbakat, mégpedig arról hogy a bánatba lehet hogy beleszórni a levesport a forróvízbe, hogy ne csomósodjon össze, hogy az istennek se olvadjon el rendesen? Olyan ez az instant leves is mint a programozás, csinálni könnyű, de jól csinálni már nem.