61
Instant kaja topik
  • Fido4life
    #61
    nem, pontosan 2 deci vizet kell önteni bele, és akkor tökéletes lesz :P
  • Lacc
    #60
    Nem volt csomós az alján? :D
  • Fido4life
    #59
    Most ettem Maggi Tavaszi Krém Leves-t, és nagyon nyamm, nyamm vót :P:P
  • j0nNyKa
    #58
    haddenem? :D
    az uj sikerfilm: Mistery of the pizza box

    egyebkent vannak kifejezetten finom, es elerheto aru (6-700 ft) rendelheto kajak, amik nem pizzak
    mondjuk jo helyet meg nem talaltam, ahogy tenyleg finomat sutnek/foznek, de az mas teszta
  • Aquir
    #57
    A pizzásdoboz rejtélye :)
  • j0nNyKa
    #56
    de ha rendesen beleallitjak 1 frissen sult pizzaba, hogy borul fejre?! max eldol 1 picit oldalra, de keptelenseg, hogy fejreessen, nagyon helye se lenne forogni, merhat nem tul magas a pizzasdoboz
  • Lacc
    #55
    Ja az a 3 labú szar mindig fel van borulva mire kihozzák. De szvsz csak szállításkor épül így bele :D
  • j0nNyKa
    #54
    tapasztalatom szerint kulon kerni kell, hogy szeleteljek mar fel, maskulonben nem teszik meg
    masik, amit imadok: tesznek ugye a pizza kozepebe egy ilyen 3 "labu" muanyag cuccot, hogy a pizzasdoboz teteje ne erjen hozza a pizza tetejehez
    namost ezt rendszeresen forditva teszik bele, hogy a labak kiallnak a pizzabol, a "teteje" meg bele van sutve a pizzaba
    IMADOM ! :D
    instant pizza NAGYON rossz, annyibol mar millioszor finomabb instant kajakat lehet venni szerintem
  • YMan
    #53
    Smack+felvágva előfőzve hagyma +tejfől

    nyamm!
  • armageddon666
    #52
    +fav ^^ olyan jó ötletek vannak itt :D de álmos vagyok és most éhes lettem -.-'
  • akyyy
    #51
    én nem szeretem ha felszeletelik. levágok annyit amennyi kell soztjóvan:D

    de érdekes, barcikán szoktam rendelni, kihozzák, osztjóvan, fincsi.

    multkor emg miskolcon elmentem a pizzatáborba, amire azt modnták tök jó hely, finom is, hát, pff.. többet nem mek oda az tuti:D
  • bazza
    #50
    úhh én már ettem ilyet, de ennél szarabbat még sose... ízetlen elázott cumót hívnak benne spagettinak :SS
  • nyamiag #49
    óriás pizzát don-pepénél felszeletelik

    de én még nem jutottam el odáig, h zavarjon
  • Lacc
    #48
    Valaki tudja esetleg a mögöttes okát annak, hogy miért nem képesek a rendelt pizzát felszeletelve kihozni? Már rendeltem jópár helyről itt Bp-n, de sohasem hozták ki szeletelve.
  • Bandee1987
    #47
    de, csak kérdeztem :)
  • I.C.ram
    #46
    Nem tudom, nem is láttam még ilyet.

    Amúgy nem egyszerűbb venni egy spaghetti szószt, és megfőzni kb 10 perc alatt hozzá a tésztát?
  • dienesoft
    #45
    Köszi.Amugy tökm idn1, csipős osz kész :DDDDD
  • Bandee1987
    #44
    Ilyeneket hol lehet kapni?

    (mármint kész paradicsomos konzerv spagettit Magyarországon)
  • mila69en
    #43
    szerintem keverd ki a port egy kevés vízben csomómentesre, és azt öntsd bele a forró vízbe
  • [Walaki]D`Lair
    #42
    Az Tabasco...:)
  • [Walaki]D`Lair
    #41
    Szerintem pont hogy azok a finomak :))
  • dienesoft
    #40
    Én a Chilis babot (szószt) szoktam felturbózni, vágok bele egy kis vöröshagymát, csípős kolbászt. Azt általában elég egyszerű megcsinálni. Egyszer egy ismerőstől kaptunk egy kis Tabaccho szószt, abból is pár cseppescske és nagyon tuti lett a zacskós csiliszósz! Ajánlom mindenkinek :).
  • ivjoe
    #39
    Hát egyszer ettem ilyet extrák nélkül és borzalmas volt. :C Még van belőle kettő, de nem merem megcsinálni. :)
  • akyyy
    #38
    lol iylet cska ritkán eszek... mindig mikior venni akarok, rámszolnak h csinálnka itthon tejfölös húst, mert az ócsóbb:D:D:D:(
  • Lacc
    #37
    Én is jobban szeretek rendelni, ott a netpincer.hu, van is benne egy olyan pizzéria ami itt van 2 utcával arrébb, úgyhogy rögtön hozzák is :)

    A mirelit pizzának általában borzalmas a tésztája, vagy túl ropogós, vagy olyan mint a paplan. És hát a feltéttel se nagyon rakják meg... Viszont a mirelit lasagne nem szokott rossz lenni, olyat szoktam néha tömni.
  • Vaxi
    #36

    Sok sajttal és kukoricával "főzöm" meg teszek bele kolbászt, hogy legyen benne vmi hús is :) és úgy nagyon jóak
  • Vaxi
    #35
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEGJOBB
  • bazza
    #34
    jah, és paprikáscsirkeízzű POWA!!!44 xDDD
  • bazza
    #33
    a smackeket én is turbózgatom, volt ami egész jó lett: alap csípős por + füstölt reszelt sajt
  • I.C.ram
    #32
    ja olyat én is szoktam venni :D

    Régen volt a Danone-nak ilyen 500 grammos vanillia meg csokis pudingja. Ma már sehol sincs ilyen, csak a szar picsányi 40 grammos :/
  • desigo
    #31


  • akyyy
    #30
    nemtudom azt is régen edtem régen nem volt rossz...

    sajnos mostanába csak azt a dobozos pudingnak nevezett nemtommit szoktam venni mert mindneoh jó olcsó...
    tetején tejszinhab, van csokis meg vaniliás..bár mindig veszek egy halommal:D:D:D de köze sincs ahoz amit én főzök:)
  • I.C.ram
    #29
    főzés nélküli az borzalmas. Olyan, mintha cukros grízt ennék vízben áztatva.
  • akyyy
    #28
    puding...ah...
    Pohárba beleöntv,e kihűlve és kinalazni:D

    am régeben tényleg jobbak voltak:(

    meg van a főzés nélküldi puding. csak fel kell tejbe rázni, és kész is:D
  • I.C.ram
    #27
    Amúgy nem aem akarok reklámot, de a Don Pepenek van egy ilyen mézes-szezámmagos csirkesültje rízzsel, meg édessvanyúval, na az baromi finom, és valami 750 forint.
  • I.C.ram
    #26
    Ezek az istant kajákkal vigyázni kell, mert baromi finomak, viszont úgy teleszórják mindenféle szarral, hogy szétmarja a beledet.

    Amúgy én inkább rendelek, minthogy ilyet egyek. Néha szoktam pudingot csinálni, de az is egyre szarabb ízben. Mirelit pizzák még tűrhetőek, de azok sem érnek fel egy rendelt pizzával. Annyival nem is drágább. Kb 600 forint egy mirelit pizza + ugye energia, meg figyelni is kell, hogy ne égjen oda, kb 28 centis csak... Míg ha rendelsz kijön egy 1esből kb, és sokkal finomabb, nagyobb.

    Meg azért mégis inkább eszik az ember sütőben készült kaját, mint lombikban készűltet :P
  • Lacc
    #25
    Sajtosnál ez még működik de csirkénél ez a képzettársitás már valahogy nem :P
  • Lacc
    #24
    Na ja, nyilván keverni kell a dolgot, és persze forrásban levő vizben, de épp ez a baj, hogy igy is állandóan összecsomósodik egy része, és rátapad a bögre aljára (és igen, krémleves). Még akkor is, ha őrülten keveri az ember. Ha porra öntöm a forróvizet, akkor meg pláne az aljára ragad :D

    A smack az tényleg frankó, ott nincsenek ilyen problémák
  • akyyy
    #23
    instant sajtos krémleves, nyámm. mega csirkés is jó...

    amúgy a sajtosba én kifejezetten szerettem ha össze van csomósodva:D ahogy eLOLvada számba, és oyan mintha igazi sajt lenne:D

    plusz volt mikor azt a mikrós pizzát vettem sokat, mikro, 2 perc, és kész a pizza:D
    igaz ez annyir anem instant mert nem kell rá víz:D
  • akyyy
    #22
    lol