25
  • laszlotibor
    #25
    Sziasztok!

    Szükségem lenne CANON PowerShot A460 magyar nyelvű használati útmutatóra.
  • Lateralus
    #24
    Pff, és tényleg!
    Nem gondoltam volna, hogy a Canon lop a Mustektől :P
  • babajaga
    #23
    Hasonlítsd csak össze a Canonokkal. Ezt is a híres tervező Alfréd L Lopkowitz tervezte.
  • G_ArchAngel #22
    miért mi bajod vele, olyan kis helyes:)))
  • Lateralus
    #21
    Biztos, de akkor ez is egy csúcskompakt, mert a Mustek kínálatból (halmazból) ez a jelenlegi legjobb :)

    MDC-830Z
  • G_ArchAngel #20
    olyan nincs, hogy van egy halmaz és abból netudnád kivenni a legjobbat - tehát van...:)

    kicsit sajnálatos, hogy az S1Pro-nak nincs utódja...
  • Lateralus
    #19
    tehát nincs :)
  • G_ArchAngel #18
    G7, S3 IS, Ixus 900 Titanum
  • Hegyikecske
    #17
    szerencsére a canon - meglátásom szerint- eddig se a minőségen spórolt, hanem inkább a +funkciókon. Nekem is canon gépem van, ennél még egy néhány évvel régebbi széria, és teljesen meg vagyok vele elégedve, ha cserélnék is a canon új modellje lenne (najó esetleg egy pana az optikai képstabilizátor miatt:D, bár arra meg azt mondják h zajos az optikája...)
  • Blasta
    #16
    Esetleg a G7 :)
    Végülis a canonnak az a csúcs jelenleg.
  • Lateralus
    #15
    Canonnak van csúcskompaktja? Melyik az? :P
  • G_ArchAngel #14
    egyrészt igaza van, aki a pixelsürítés ellen van, másrészt nincs igaza - az érzékelők is fejlődnek és a szoftverek is - a mai 7-10mpixeles Panasonic érzékelők kevésbé zajosak, mint a régi 5mpixelesek, pedig a lapka méret alíg vagy nem is változott, éppígy a Canon csúcskompaktjai is megállják a helyüket...
    természetesen vannak olyanok amelyek rosszabbul teljesítenek, de ezért vannak különböző kategóriák: senki nem várhatja el, hogy egy 60e-s kompakt hozza a 120e-sek minőségét...
  • Cat #13
    azt szerintem a célpiac nem venné meg - látja hogy az egyik 7 mpixel, a másik 5, ugyanannyiért. A nagyobb számot választanák, ugyanugy mint pl. korábban AMD-Intel terén is mindenki csak a megahertzet nézte.
  • SymbioC
    #12
    Nem rosszak ezek a kis kompaktak, csak felejtenék már el a MPixel mániát. Jók a Canon optikák, jó az elektronika, de egy zajmentesebb 4-5Mp is bőven elég lenne.
  • G_ArchAngel #11
    rosszul fogalmaztam volna?
    én mintha a K800-at szóltam volna le az N73-mal szemben, vagy nem?:)
  • fade2black
    #10
    k800 egy 2001es HP620 képminőségét nemhozza sehol semmikor.
    Tudom ilyenem volt.

    vagy lodd össze a k800as képeidet egy 2000/2001egy acnon kompakt képminőségével pl A10el. A10 magasan veri.
  • G_ArchAngel #9
    SonyEricsson függő voltam, aztán ugyanazt lefotóztam egy N73-mal, mint a K800-zal...

    az előbbi hozta a régebbi kompaktok minőségét megfelelő fények mellett, a másik mobiltelefon...
  • ThomasTheKoRner
    #8
    Szvsz a mobilokat azért ne keverjük ide mert megapixel ide vagy oda,közük nincs egy egyszerű minőségi kompakthoz.
    Se manuális beállítások ,se zoom,se normális vaku,se normális optika,zajhegyek,és ezt pl az egyik csúcs telefon k800i-ról írom!
  • ThomasTheKoRner
    #7
    "egyszerű előkapom és élményt maradandóvá teszek készülékek."

    Nekem A510 van,és azért ennél JÓVAL több dologra használható...
    Mivel full manuális,gyakorlatilag bármit lehet vele csinálni,csupán az előbb leírt kompromisszumokkal kell megbarátkozni,ami azért lássuk be...ennyi pénzért bőven bevállalható.
  • G_ArchAngel #6
    teljes mértékben igazad van, egyedüli hátrány a kreatív fotós számára az elérhető végleges képméret minősége, magasabb érzékenység kerülése, illetve a lag...

    de ezektől függetlenül mobiltelóval (főleg az új 2-3 mpixelesekkel) is hatásos fotókat lehet készíteni...
  • Blasta
    #5
    Ebben van valami, nem is kevés.
  • fade2black
    #4
    Sokszor ilyen kis kreativ kompaktokkal szebb, jobb, megfogobb fotókat csinálnak mint egy divatdslres egy 30D + 24-70 2.8Lel.

    A70

    btw jellemzően a divat dslresek loálozzák ha meglátják őket. Meg a sznob fotósok.
  • Godefroy
    #3
    Ezek nem is arra vannak, hogy müvészi hajlamaidat ki tudd velük élni, egyszerű előkapom és élményt maradandóvá teszek készülékek.
  • babajaga
    #2
    "9 pontos élességállításra képes, és míg előbbiek / élességét / ISO 80-400 tartományban lehet állítani, itt már van ISO 800 mód is"

    / érzékenységét /
  • BiG G
    #1
    mindhárom loál :) ezeket már csak azért se venném meg, amennyi megapixel rájuk van írva... kis zajgyárak :) huh.. alex? csak így naturban? :D