26
  • bermuda3
    #26
    hát ami az utsó képet illeti van néhány tré dolog, mint pl a koca szögletes lába de engem nem zavar, nem fog zavarni... én már rágizdultam a játékélményre kiváncsi vagyok nagyon...
  • psishock
    #25
    Sanyix: Nem kellene a DOF-ot a HDR-el keverni... :)
  • Diocles
    #24
    Én is próbáltam mindkettőt, azaz Obliviont toltam, G3-at próbáltam, de szntem Oblivion sokkal de sokkal szebb. A karakterekkel sincs gond. A HDR meg egyáltalán nem vészes, már nem a régifajta mosottrongy hdr van benne.
  • Morden23
    #23
    Oblivion környezete szerintem nem volt rossz, nekem a karakterekkel volt problémám (mármint még sok más mindennel is, de most csak a grafikát nézzük), azok nem voltak valami szépek.. de mondjuk ez csak ízlés dolga.

    Szerintem a G3 köröket-karikákat ver az Oblivionra, pedig utóbbit majdnem maxon, előbbit erős közepes beállításokkal nézem (mármint G3-at játszom, Obliviont csak játszottam, egészen addig, ameddig a tököm tele nem lett vele).
  • Morden23
    #22
    Nem emlékszem rá, hogy mikor írtak ilyet, de lehet. Úgyis akkor fog ez kiderülni, amikor majd elindítod:)
  • Sanyix
    #21
    Lehet hiányzik neki az oblivion mindent szanaszétmosós ránézős bekönnyezős, mer a szem nemtud fókuszálni a kép elmosottsága miatt típusú hdr-nek nevezett, de amúgy közenincs hozzá effekt :)
  • gyuri12
    #20
    ok befogtam a számat:D
    de tényleg az volt írva,hogy 1 gigán majd eldöcög:) vagy csak álmodtam?:D
  • Morden23
    #19
    Mellesleg az utolsó erős kivételével mindegyik kép szemet gyönyörködtető. Mi kell még, másszon ki a monitorból, és harapjon orron?
  • Morden23
    #18
    A WoW "recommended"-je is 1Gb.

    Amúgy pl. a Civ4-hez is ajánlott az 1G, az alatt egy (relatíve rövid) idő után élvezhetetlenül belassul - na szerintem a Civet te sosem neveznéd szép játéknak. Amúgy nem tudom, mi a baj ezzel a Stalker-grafikával neked. A mai erős középkategóriás játékgépeken repeszteni fog az előzetes jelzések alapján, és ebben legalább bazinagy szabad terepek vannak, nem ótvar folyosók, végeláthatatlan csatornák meg 500 méter magas házakkal szegélyezett utcák, amik lényegében újfent folyosók :)

    Azért reménykedem valamilyen szinten ebben a játékban, mert annyira nem lehetnek retardáltak, hogy csak a grafikára alapozzák a játékot (ezért van igazság a szavaidban, bőven nem eléggé "nextgen" a grafikasznobok számára a cucc), ergo valami nagyobb durranásnak is kell benne lennie.

    És azt az "azért legalább szépek" mondatot én nem írnám annyira bátran le :)
  • gyuri12
    #17
    ahha,csak azok a játékok amiknek a minimumja egy giga,azok legalább szépek:)
  • Morden23
    #16
    Lassanként az 1 giga RAM is alapelvárás lesz. Sőt, már szerintem bőven az (már ami a "modern" játékok nagytöbbségét illeti).
  • gyuri12
    #15
    csak volt egy cikk az sg-n,ahhol 1 giga ram,meg ilyenek voltak,de ha tényleg ennyi a gépigény,akkor nem szóltam:)
  • psishock
    #14
    ?? Gyuri, Milyen kegyetlen gépigényekről beszélsz? a hivatalos oldalon ez áll: "...Now, the minimum requirements are GeForce3/Radeon8500 and P3-1GHz. It will be possible to comfortably play on a P4 with half a gig of RAM, and a video card from the middle of the range of GeForceFX or Radeon 9xxx...", na ha ez valakinek még nincs a keze alatt akkor szerintem nem érdemes 1 modern játékkal sem foglalkoznia. Amúgy kielégítő a grafja, lehetne persze szebb is, de vedd alapul hogy nem tegnap kezték fejlesztgetni. Eredetileg, amikor először tervezték kiadni akkor nagyon is kellemes volt a konkurenciához képest. A sûrû engine frissítés a "szépség" tekintetébe nem tesz jót az egészségnek...DNF
  • Inquisitor
    #13
    "ez tök ronda"
    Szerinted.

    "... de nem aza baj hogy ronda,hanem az hogy rohadt nagy a gépigénye!"
    Látnok vagy??? Ha 2x olyan gép kell alá, mint az Alfához, akkor SEM nagy.

    "... az oblivion kb kétszer ilyen szép,és mégis a gépigénye kb a fele ennek!:("
    Na az jó példa, full beállításokon felbontásfüggetlenül SEMMIN nem fut rendesen, talán csa GF8-al?
  • gyuri12
    #12
    ez tök ronda de nem aza baj hogy ronda,hanem az hogy rohadt nagy a gépigénye!
    az oblivion kb kétszer ilyen szép,és mégis a gépigénye kb a fele ennek!:(
    sztem itt az optimizálásnál,nem lejjebb vitték a gépigényt,hanem azzal szenvedtek,hogy nagyobb legyen...
  • Atees1987
    #11
    igy van
  • Sanyix
    #10
    A vicc az, hogy a beta, ami nagyon nem volt csúnya, egy ma belépőszint alatti teljesítményű(2000+, gf4ti4200, 256mb ram) gépen élsimítással simán ment. ha ez nem fog egy mai alsó kategóriás gépen menni, akkor elk**rták :)
  • akyyy
    #9
    nem tud valaki egy játékbeli képet? vagy ez olyan fps lesz ahol nincs is kiiratva h menyni töltényed, életenergiád, stb-d van?:)
  • Derapo
    #8
    Szerintem nagyon jól néz ez itten ki (az uccsó kép télleg furcsa).Csak legyen alá VASUNK is:)
  • Kingfisher
    #7
    Megnéztem az ucso képet. Ha grafika kellene, kimennék paintballozni. De én lopakodni akarok a 4-es blokk mellett, bejárni Pripyat utcáit és piknikezni az árokparton. Remélem vannak még íyg emberek, velük szívesen megosztok egy üveg vodkát majd a tábortűznél ;)
  • psishock
    #6
    R re felé csak örülünk, ha egy jó gammával bővül a PC-s játékok halmaza. Az igények miatt nem érdemes sírni, játsza mondjuk egy fél, netán egy év mulva az illető és akkor már monjuk egy átlagos gépen is el fog futni. El lehet hinni, az élvezet ugyanaz lesz. Netán még jobb is mert akkorra már álltalában minden kezdeti bugot kijavítanak és még egy csomó extra is letölthető az alap játék mellé. Nálam ez sohasem jelentett gondot. Btw, az emuknál is így vagyok, pl mostmár szinte gond nélkül használható a PS2 emu, és végre folytathattam a FF szériáiman a 9 s től felfelé is. ^_^
  • Morden23
    #5
    Szerintem éppen ezért szidják. (Bár ki tudja)
  • Fenrir
    #4
    Ez a Crysis szidás most valami divattá vált? Olyan mint az USA-ellenesség...

    Crysis egy techdemo-nak fogható fel mint a Far Cry, a technika csúcsteljesítményét akarják kihozni a vasakból.
  • Adam II
    #3
    Hát nem tudom de szerintem sokkal szebb egy szarrá effektelt játéknál. Bár tudom egy agyon effektelt játéknak is szidnád a grafikáját (minek nem ... jah persze a Crysisnak nem).
  • Picizöldfül
    #2
    nézzétek meg az ucso képet,aza grafika vmi ocsmány,elsőnek arról a képről az AvP2 grafja jutott eszembe,van pár kép viszont ami szép
  • Inquisitor
    #1
    Messze még március 23. :)