84
  • wanek
    #4
    "Intelligens böngésző lesz a Firefox 3" - mint az intelligens mosópor?

    "A jövő böngészőjének nemcsak az információkat kell megjelenítenie, hanem azokat meg is kell értenie." - ne értse már meg helyettem. Jelenjen meg úgy, amilyenre az oldal készítője csinálta. Nem kell több.

    Nekem ezek a tervezett szolgáltatások nem kellenek. Maradok a 2-nél.
  • Dodo55
    #3
    Az opera nekem is fent van, de csak 1 okból: valaki, akivel együtt csinálunk egy oldalt operát használ, és az oldal php részét én csinálom, szóval letesztelem az oldalt operával is, hogy nála is jó legyen.
    Amúgy természetesen Firefoxot használok, amikor IE-vel kell néznem egy oldalt, akkor olyan érzésem van, mintha Win 3.1-et kéne használnom.
    Olyan, mintha az IE-t nem is a Microsoft csinálta volna, mert amúgy szeretem a Microsoft programokat, de az IE az egy fos.
  • scorpeeon
    #2
    Én azt mondom, hogy hajrá. Van Operám és FF-em is, alapból mindig az FF-et használom, az Operát akkor ha FF-en vmi oldal nem jön be megfelelően. De elég ritkán fordul elő az ilyen szerencsére. Csak az olyan oldalaktól ráz ki a hideg, amiknek semmi nem jó, csak ie... Szépen jön föl az FF, úgy tűnik h kezdik azok is használni akiket eddig nem érdekelte az egész és ie-t használtak, mert az van alapból a jó kis vindózban :)
  • Penge4
    #1
    " A cél az, hogy a program megfeleljen a World Wide Web Consortium (W3C) Acid 2 tesztjének."

    Már igencsak itt lenne az ideje.

    "Például jó lenne, ha a felhasználóknak egy lementett link után nem kellene az egész könyvjelző-rendszer minden egyes almappáját átkutatniuk" Ez se teljesen új fejlesztés.

    "További újdonságnak számít majd, hogy látható lesz, hogy egy linket valaki hányszor nyitott meg és mikor látogatta meg utoljára az adott oldalt." Nem lassú már így is eléggé, ezeket is logolnia kéne.

    Szóval tényleg ez lesz a legintelligensebb böngésző. Kíváncsi leszek majd az Opera 10-re. És ezt nem flame-nek indítottam, hanem azért ne szálljanak már el ennyire maguktól. A világ legintelligensebb böngészője. Hát LOL .