187
Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk?
  • Wolfsnack
    #187
  • rumkola
    #186
    én simán bírom őket, persze nem a tizenéves kategóriát :D
    legnagyobb amikor négyen (abból 3 lány) egy éjszaka alatt beverünk 4db. literes jagert
    ez is hozzátartozik az élethez
  • Calver
    #185
    azt ugye tudjátok, hogy ez egy szimpla trollkodó alreg?
  • Holborn
    #184
    .... ott a pont :)
  • JethroHUN
    #183
    Gondolom nincs tükör a lakásodban.
  • n3whous3
    #182
    gratulálunk
  • huntofa
    #181
    Nekem is volt dolgom piás csajjal. 18 éves volt , a szalagavató utóbulira mentem el vele , csak barátok voltunk. ő jól lerészegedett és nekem kellett volna hazakísérni, mivel messze lakott igy magamhoz hoztam pihenni. Először is megfürdettem, szépen levetkőztettem, jó sokáig megnéztem a punciját meg a meztelen testét, ,,itt-ott" nyalogattam is! :) Reggel nem emlékezett semmire... de élvezte ő is , én mégjobban :D
  • cargame
    #180
    Hja ez erdekes :DD de akkor is piasan az oszintek szoval a "pias" enjenek kell hinni XD
    Mondjuk nem mindig van igy.
  • Tarajos Sül
    #179
    na ja
    Ez igaz!
    De másnapra megbánja az egészet,és ha kiderül,hogy veled,akkor látni se akar...
  • cargame
    #178
    Sztem nem gaz a kicsit reszeg csaj :P es telleg oszintebbek :DD tapasztaltam :D de ha akkor oszintek jozanon is legyenek azok :D
  • Narusco
    #177
    ez így van. volt a szavazó topikban hogy hánytá le már alkoholtól, és asszem vagy 50% az volt, hogy nem iszom alkoholt (ejj mennyi kocka van itt) el sem tudok nagyon képzelni egy rendes bulit anélkül :O
  • vadlea
    #176
  • kretyás
    #175
    részeg csajok könnyebben kaphatóak .} örüjjetek neki :D:D
  • bigyusz
    #174
    persze házibuli.
  • bigyusz
    #173
    Háát nemtom, a részeg csajokban imádom az öszinteséget amikor egy bulin egy szál törölközőben odajön eléd széthajtja és azt mondja: Mond h nem akarsz!
    Nah ilyen után máshogy gondolkodik az ember a részeg csajokról. Meg ők bepörögnek a piától... nekem kell 2 kávé h menjen ha ittam... :/
  • biztosan
    #172
    sziasztok!
    még soha nem ittam annyit, hogy hánytam volna tőle, mert az télleg nemszép egy lánytól. 2 hete bálba annyira berúgtam, hogy a fél este kiesett. amit csak lehetett kevertem, ezt igazából mind azért, mert csalódtam a legjobb barátnőmbe és iszonyat ideges voltam.
    és igen ezt szivesen elmesélem nektek, hogy ezzel is megvédjem a lányokat. szerintem mindnki ezt csinálja, fiatalok vagyunk, aki fiatal korában nem iszik és totál a pia ellen van aznemtudom... nemhiszem, hogy normális ember lenne :DD
  • predator1982
    #171
    én már okádtam le az egyik haveromat, és tök tapintatos volt, ugyanis nem vette észre, szegény odajött hogy jól vagyok -e? és lehánytam a gatyáját, másnap felhivott és elmesélte, és jót nevettünk rajta.....bár hozzá kell tennem, hogy fájt a gyomrom, és ráittam egy sört meg egy martynit, emiatt lettem rosszul, nem azért mert hulla voltam, bár az is előfordult:DDD
  • Molnibalage
    #170
    Ez pontosan így van. Persze csak mértékkel. Ez mindkét nemre igaz.
  • noax
    #169
    Nem értelek titeket... ha buli van akkor mért ne ihatnának a csajok is?
    A nőiesség meg nem veszik el, hacsak le nem okádja magát vagy mást... épp ellenkezőleg, nyitottabbak leszünk...
  • Mummer
    #168
    Nem tudom, h ez hogyan kapcslódik a témához, de ezt a találkozást érdemes megjegyezni, mivel manapság ritka a normális ember.
  • november
    #167
    Egyszer egy alkoholista hajléktalan odajött hozzám és kért pénzt! Persze nem adtam, de őszintén megmondta, hogy ő alkoholista és piára kell a pénz! Persze nem adtam és ezért eljátszott egy dalt!Fura legjobb esetben az ilyen ember elküld a ....! Vannak még őszinte alkoholisták is
  • Mummer
    #166
    Szerintem egyátalán nem baj, ha egy lány is iszik, és berugik. Persze a mértékletesség sem árt.
  • bcrics
    #165
    jaj de cukor lehettél!!
  • predator1982
    #164
    hát nem tom. én szoktam inni, tudom hol a határ, de volt hogy rútul berúgtam, nem eszméletvesztésig, de hányásig. rajtam jót mulattak a barátaim, merthogy ezt csak baráti társaságban játszom el.
  • megalodon
    #163
    jó persze másképp nmtud élni.De azért nem piálni kéne hanem félretenni kajára akármilyen szar is a helyzet.
    nm is oltom csak hasonlatot mondtam köztük és a részeg csajszik között!
  • biztosan
    #162
    csak annyit akarok hozzáfúzni, hogy egy 50 éves csöves nem azért piál mert másképp nem tud élni, egyszerűen annyira szar élete van, hogy csak így tud élni, szerintem nem kellene őket oltani.
  • spiller01
    #161
    A részeg az kellemetlen,de a spicces az király!
  • megalodon
    #160
    Miért baj ha egy csaj részeg??
    ha nekünk lehet nekik miért nem??
    Jó mondjuk egy alkoholista 50 éves csöves nemszép de nmis azért iszik hogy jól szórakozzon hanem mert hülye.
    de egy fiatal csajszi aki becsiccsent az szerintem nem baj.
  • Molnibalage
    #159
    Tegye fel a kezét aki még soha nem volt részeg...

    A normálisan részeg csajok meg igenis édesek.
  • biztosan
    #158
    nah. végre már írhatok ide.
    nem értelek titeket. hogy miért? mert nem teljesen mindegy, hogy milyen állapotban látható a csaj a képen? lehet, hogy pár év múlva rólatok lesz ugyanilyen itt. szerintem az undorító ahogy itt leribancozzátok (gondolatban, mert még senki nem írta le) meg leocsmányozzátok ezt a csajt, nem az amit Ő csinál. másrészt nem hiszem, hogy mindennap így néz ki, meg amúgy lehet, hogy egy tök aranyos, imádnivaló csaj. bár az igaz, hogy így nem valami szép látvány, de egyszer élünk, Én azt mondom.
    a másik dolog, a pasikról miért nincs ilyen oldal? Én is pont ma meséltem az egyik barátomnak, hogy mik vannak már. szóbajött az is, hogy a fiúkról miért nincs ilyen. szerinte azért, mert a fiúktól ez a viselkedés már teljesen megszokott. az nem ciki amit Ők csinálnak, vagy Ők nem járatják le magukat. Ők ilyen állapotban kötekednek, bunyóznak és még sorolhatnám. a nők meg kirakják amilyük van (jelen esetben a képen is) hát most Istenem, szerintem ez elég sok fiú számára lesz szép látvány mint undorító.
    he||o. (-_-)
  • biztosan
    #157
  • MaSzKa
    #156
    jó csaj ez
  • n3whous3
    #155
    Te jó Isten... Nem kicsit undorító...
  • zyppy
    #154

  • n3whous3
    #153
    Csávó a képen azért nem úgy gondolja, ahogy mi :DDDDD
  • Taranov
    #152
    de ronda lábai vannak.
  • vica2
    #151
    itt egy nagyon gázos picsa
  • n3whous3
    #150
    Gyönyörű...
  • SzarvasA
    #149

    Link JAVÍTVA !!


    Amúgy tényleg emberfüggő. Az én bnőm is leszaggatja rólam a ruhát ha picit többet iszik :D
    Ha meg visít és összeszisszaokádik,és anyázik az tényleg gáz.
  • n3whous3
    #148
    Részeg csajok :
    1.
    2.
    3.
    4.

    Hát kb. ennyi :D
    Egyébként meg undorítóak.