27
  • warman88
    #27
    Figyeld, mikor megy fel a "düh" mérője maximumra, aztán mikor neked ront nyomd le a Shiftet és mellé valamelyik iránybillt, bejön a bulettime effect, vár ameddig a halvány célkereszt vörösre vált és balklikk... és lehetőleg olyan helyre vezessed, hogy beleszaladjon egy szöges barikádba;)
  • Raszkál
    #26
    Hali!

    Annál a résznél ahol a dinoszauruszt kell kinyirni mi az okosság amivel tuti kinyirhatom??? Mindig megöl...

  • momo99
    #25
    Hali
    Halotátok Lesz Tomb Raider: Underworld ez lesz a 8 része ami 2008 körül jelenik meg Pc-re is részletek itt.
    http://www.tombraiders.hu/
  • Raszkál
    #24
    Valaki mondja már+ hol található működő verzió?...
  • odinone
    #23
    Sziasztok! Érdeklődnék hogy hol találom a 3,fogaskereket Peru:Lost Valley pályán? Tomb Raider Anniversaly Köszönöm!!! Fontos!!
  • Norsz
    #22
    hello
    csináltam egy jo kis tomb raider -es oldalt ha akarjátok nézzétek meg itt:www.tombraider2007.extra.hu
  • peba
    #21
    Gameplay video: itt
  • GyuriX2572
    #20
    Remélem méltó utódja lesz az első résznek, már nagyon várom :)
  • Hoz_Hun
    #19
    Várom :).
  • armageddon666
    #18
    Én Tomb Raider Legendsel játszottam először, de már a film is bejött amit előtte láttam ^^ jó lesz az új grafos 1. rész ^^ bár szomorú is vagyok hogy csak az 1. rész :( lehetne a legendsig megjelent összes legendses graffal :D
  • Broafka
    #17
    nwekem is! :D
    ez nekem is új! :D
    viszont az jó, vagy jó ötlet legalábbis, akkor már a 4-gyel is megcsinálhatnák ezt ;)
    bár mondjuk az amúgy is nagyon jó! :)
  • Inquisitor
    #16
    "Nemérdekel hogy már a tizedik vagy hanyadik része lesz, ..."

    El kéne olvasni a hírt :)
    Ez az ELSŐ rész lesz kipofozva az utolsó Tömb Radír motorjával és pár kieg. pályarészzel.
  • accsakide
    #15
    Hoh,megnéztem a trailer-t.Na jó belefér.Nem szenzáció,de 40 eurót megér.
  • accsakide
    #14
    Mi ez????Hogyan néz ki?A Tomb Raider,talán a legkedveltebb játékaim egyike.Az 1-2 kiváló,a 3 pocsék,a 4 ismét feledhetetlenül JÓ,az 5 szóra sem érdemes....viszont az utsó végre megfogott,igaz nem adja vissza régi feelinget,de ehető és jó az íze.
    De ez az új?ki ez a női figura?Nem ismerem.
  • dav1d
    #13
    számítógépes hír ennyire még sose dobott fel mint ez!pedig nem vagyok egy nagy tr fan de az első pc-s játékom remake-jét mindenképpen végigviszem
  • Indigo
    #12
    A Legend az egy ilyen "visszaemlékezés" szerűség volt :) Az AoD-t nem tudom, azzal nem játszottam.
  • akyyy
    #11
    piramis volt az és nem omlott rá. játszt végig ujra:D
    akkor mivel magyarázod a legendet meg az angel of the darknesst?
  • Broafka
    #10
    hmm, szerintem meg pont ellenkezőleg, és meghalt!
    ráomlott a templom!
  • NeoMaN
    #9
    Meg miez, hogy az 5. rész után meghalt. Sztem a mostani legutolsoó a legjobb.
  • NeoMaN
    #8
    Kizárt, hogy ezek PS2-es képek.
    :)
  • Sadist
    #7
    Cate Archer sem rossz csaj, a játék is elég jó (lopakodó FPS kategóriában a legjobb), nem utolsó sorban Larát is letaszajtotta a trónról -.-
    Kéne már egy N.O.L.F 3
  • RX 7 szeretnéd
    #6
    Lara egy jo csaj sztem ezért lett nagy szám meg hát mindig menő:d volt egy gyilkolo nagycsöcsű bige nem? Sokan ilyet nyomnának a csöcsére mert ilyen nagyot ritkán látni és ha a csaj jo meg a játék is akkor nincs gond én 1x jáccottam vele de csak a nő fogott meg a többi nemigazán
  • akyyy
    #5
    nem halt meg. csak a negyedik rész után bent rekedt a piramisba a fáraó szellemével, vamia gonoszok gonoszával ami rossz, és ez megváltoztatta őt:)
  • Loverman
    #4
    jajj... ezek szerint ha megváltozik a számítógépetek töltőképernyője, ti már nem használjátok? lol
  • barret
    #3
    A tomb raider 5 utan Lara meghalt...
    Legalabb hasonlo karaktert csinalnanak.
    De meg azt sem! Egy idegen pofa bamul vissza Lara helyett.
  • PíszLávJuniti
    #2
    Nemérdekel hogy már a tizedik vagy hanyadik része lesz, de ha ez is irányíthatatlan szar lesz, hagyom a francba. Az utolsó játszató rész az ötödik volt, utána jövő x rész, egyszerűen borzalmas. Az háborított fel, hogy a bolondbiztos irányítást nem lehet kikapcsolni. Egy gombnyomással túl sok mindent csinált, ez a bajom.
    "A fejlesztők nagyon nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy Lara a legbonyolultabb mozdulatokra is képes legyen" ez ok, csak ne variálják túl.
  • Broafka
    #1
    Larán nem fog az idő, minden évben ereje teljében van, és mindent bevet... én szeretem a TR részeket... csak ne vigyék túlzásba...