1368
  • Szabi1991
    #1168
    pl.



  • Airbus A380
    #1167
    nézd meg az oldalt amit linkeltem. V630i felbontása 176*220. Hidd el nem csak én játszom órákig ja persze az általad írt játékokkal valóban túlzó a kétóra de 2008-ban azért már vannak komolyabb játékok is... én pl a wimbledon 2008-al szoktam játszani. Rengeteget.
  • bardocz
    #1166
    Gravity Defied.
  • gabi89
    #1165
    Én pl. biztos letenném mert utálok mobilon játszani.Max ilyen tetris,pacman ilyesmi játékok ami mobilra valók.
    Persze ha tudsz ajánlani pár igazán jót még az is lehet rászokom :D amikor unalmamban nem tudok mit csinálni vagy amikor utazom stb.
  • Airbus A380
    #1164
    itt pl rengeteg olyan játék van amit nem hiszem hogy leteszel 1 órán belül.
  • Airbus A380
    #1163
    sok vagy kevés ? Az igazán jó játékokat már kapásból kb 1 óráig lehet tolni 1 menetben.
  • Narxis
    #1162
    :D
  • theone91
    #1161
    ?... Vannak rá igényes, jó játékok, de bazze! KÉT ÓRA?
  • Airbus A380
    #1160
    Nekem most 5 napig bírta. De napi átlag kétórát játszok vele.,
  • Narxis
    #1159
    Na ma megkaptam a telom, csak még nem volt időm megnézni. Kaptam egy original, bontatlan Sony Ericsson aksit, meg újratették a szoftvert rajta. :D Rendesek voltak. Most már én győzők a ki bírja tovább egy töltéssel versenyben.
  • theone91
    #1158
    Dettó.
  • Airbus A380
    #1157
    Nekem pont hogy le kell erőszakolni.
  • theone91
    #1156
    Ha könnyen lecsúszik akkor az elkopott, nem szabad pattingatni.
    A kikapcsolást pedig okozhatja (pl.) kontakthiba, ha rádugtad mozgasd meg egy kicsit. Vagy vedd ki az akksit, nézd meg, hogy nem-e piszkos a csatlakozásnál (főleg, ha könnyen lejön a hátlap).
  • MeTaL
    #1155
    nektek nem szokott elkopni a hátlap ( könnyen lecsúszik a hátlap ). Illetve volt eddig vkinek olyan hogy magától kikapcsolt a teló? ( töltés volt rajta )
  • Airbus A380
    #1154
    Szerintem nem neked van szerencséd hanem annak van szerencsétlensége akinek nem működik. nagyon sok embernek hiba nélkül megy már jó ideje.
  • gabi89
    #1153
    Akkor nekem szerencsém van :) 1éve van meg és eddig semmilyen baja nem volt :) pedig van használva.Az alap dolgokon kivül mindig használom walkman-ként :) 2gb-os memória kártya is jól üzemel eddig benne.
  • Narxis
    #1152
    A legfrissebb szoftver volt rajta, nem is ezért akartam frissíteni, hanem mert a rajta lévő kb. 50 játék megduplázódott és 100 lett. Hiába formáztam a memóriakártyát semmi sem történt. Azt akartam elkerülni, hogy ne üljenek rajta 2 hétig a szervizben. De most már mindegy.
  • Airbus A380
    #1151
    én pl ezér nem frissítgetem..... jó az úgy ahogy van sokan még csak nem is tudják hogy lehet frissíteni mégis tök jól elvannak.
  • Narxis
    #1150
    Amúgy enyém is szervízbe van, megbolondult a szoftvere és minden játékból meg alkalmazásból dupla lett, nem is lehetett őket törölni. Mondom ráeresztem a Sony Ericsson Frissítési szolgáltatást, amit gépen keresztül lehet használni aztán meghalt. Nem kapcsolt be utána....
  • zolo
    #1149
    Most vittem harmadszorra szervizbe a telómat :(((
    Előző szervizből amióta megjött, random kikapcsolgatott készenléti állapotban, tuti elkúrtak valamit az összeszerelésnél :SSSS

    Addig viszont Ericsson T28 :DDDDD
  • Airbus A380
    #1148
    Azér mondom mer én tenisszel szeretek játszani azt ne mond nekem hogy 2 ember meg egy labda mozgatása gyilkolja az aksit.... amúgy általába mindenki négy-öt naponta tölti aikkel beszéltem.
  • Airbus A380
    #1147
    A topik címe SE v630i. vidd szervízbe
  • Narxis
    #1146
    Vidd szervízbe.
  • MeTaL
    #1145
    monnyatok 10-12 ezerér valami jó telót :)a v630-omnak elég sok hibája van
  • bardocz
    #1144
    Jaja,a világítás öli leginkább,pedig nekem is minimumon van,de most,hogy egy hétig geciszar idő volt horvátoknál,és nem lehetett semmit csinálni a telefonnal kockultam,plusz minden nap zenét hallgattam rajta,és kellett töltögetni.
  • Airbus A380
    #1143
    pl ha játszok egy órát tuti nem a játéktól fogy a játék hanem az erős világítás fentartásától.
  • Airbus A380
    #1142
    Jó ez igaz de ha este játszol rajta vagy filmet nézel vagy akárcsak hosszabban sms-ezel zavaró nézni azt az erős fényt plussz gondolom az aksin is lehetne spórolni kiisseb fénnyel.
  • theone91
    #1141
    Zseblámpa szájíz. Én kihasználom :]
  • Airbus A380
    #1140
    Az az eggyetlen idegesítő ebbe a telefonba hogy a kijelző világítást csak 50%-ig lehet levinni.... de szerintem még ez is erős + jelentősen húzza az akkut.
  • Airbus A380
    #1139
  • theone91
    #1138
    Igen. Az "-es" lemaradt... Tessék lőjjet...

    [spoiler] Tudom hogy lemaradt az "ek", és hogy elbacxtam a spoiler-makrót. ;) [/spiler]
  • bardocz
    #1137
    Hááát,12 sarka nincsen,de olyan centi hosszú
  • theone91
    #1136
    Nincsenek véletlen 12 sarkú cipellőid és hosszú szőke hajad? :D

    [irigy.ikszdé]
  • bardocz
    #1135
    Valamiért körömmel nekem jobban kézreáll.
  • Narxis
    #1134
    :D
  • theone91
    #1133
    Ahogy mondja Mr. Wattson!
  • Narxis
    #1132
  • theone91
    #1131
    :\
    Mér írtam nagy betűvel az újjbegyet? ... :)
  • theone91
    #1130
    Az Újjbegy a biztos.
  • bardocz
    #1129
    Szerintem nem festék,én körömmel nyomkodom a gombokat,utóbbi két hétben kapott rendesen,de semmi kopás nincsen rajtuk,csak a jobb felső gombon,de az szürke,szerintem azok festettek csak.