37
A SEGA legújabb autós játéka
  • Lorant999
    #37
    hi az lenne a gondom h a játéba az 'a , y vessző . al megy hogy lehet állítani amikor índítom kihoz egy options cuccot de nem engedi állítani:&
  • HAF Rigel
    #36
    Szerintem rossz helyen kérdezed ,mert ez a Konzolos Sega Rally topic , itt nem kell semmit instalálni , vagy beállitrani csak játszani kell
  • bat777
    #35
    Segítsetek Feltelepítettem a játékot és mikor elindítom nem tudok semmit sem beállítani grafika irányítás stb. Hogy lehet ez nincs semmi a játékon belül sem kívűl. Köszz előre
  • REALista
    #34
    Szasztok!Sega Rally-ban be lehet állítani valahol hogy multiban ne függőlegesen hanem vízszintesen felezze el a képernyőt?thx
  • Attis38
    #33
    Nem vártunk tőle többet,csak voltak vélemények,amelyek arról szóltak,a gáma magasan veri a Dirt-öt.Összehasonlítani is fölösleges a két játékot,lévén a Colin inkább a szimulátor-stílus felé hajlik el,míg a Sega gyermeke árkád.Egyébként amit igazán hiányolok belőle,az az eredeti Sega Rally-feeling,de azt agyonvágja a navigátortársunk monoton hangnemben előadott diktálása:( Hol van már a régi FINIIIISHHH! beszólás a befutóknál;)????
  • amodent67
    #32
    1995 óta az "árkád játék" szó mellett a Sega Rally screenshotjai van az értelmező szótárban, mégis mi az istent vártatok?
  • Attis38
    #31
    Sziasztok,csak ismételni tudom az elöttem szólok véleményét,szépnek szép lett a Rally Revo,de nem rivalizálhat a Dirt-tel,mert ordít belőle az árkád-stílus:( Törés tényleg nincs benne,valósághűség nuku,viszont sebesség-érzet viszont van rendesen.
  • HAF Rigel
    #30
    Sziasztok bejelentkezek ide , mint ps3 tulaj akinek megvan ez a játék.
    Sajna nagyon arcade lett , pl a Dirthez képest.

    Igy egy kicsit el is szontyolodtam , mert minek formálodik a terep ha nem is szimulátor a dolog.
  • amodent67
    #29
    > 1. számomra ez egy arcade rally.

    Mindeki számára az :)

    > 2. KB. 1,5 órás próbálkozás után a játék még mindíg nem hajlandó együttműködni a kormányommal (Logitech MOMO) a játékból kilépve mást elindítva tökéletesen használható.

    A PC örömei :)

    > 3. Egy icipicit sem tudok a pályáról lemenni mert láthatatlan falba ütközök.
    > 4. Nem törnek az autók.

    Lásd 1.) pont :)

    > 5. Nincs belső nézet.

    Ez viszont érdekes, mert 360 -on és PSP -n van, kihagyták volna a PC verzióból?
  • copass
    #28
    tényleg megcsinálták a talaj dinamikus változását, már csak arra leszek kíváncsi hogy ffb kormánynál visszaadja-e azt amikor belemész a másik autó nyomvájatába és megvezeti a gépet. de rohadt jól nézki így térben is ahogy összetudod vágni az utat. :)
  • chicco
    #27
    NEKEM SINCS IRÁNYÍTÁS. AY ÉS ,. A GÁZ FÉK JOBBRA BALRA kb ennyi
  • kokos
    #26
    Nekem még a launcer se jön be!Igy még graft se tudok állitani!!!Valami okosság erre a problémára!
  • kifli
    #25
    Ja és mivel a kormányom game portos ezért 1 gameport->usb átalakítóval átt lett alakítva usb-re (ez kimaradt)
  • kifli
    #24
    Én sem tudom beállítani az irányítás se kormányra se billentyűre.
    Kormány ch virtual pilot pro+ch pro pedal de nem igazán akar összepasszolni... :(
    Mondom egye fene játszani akarok úgyhogy beállítom billre na ott se jó a laucherben az elején az összes beállítási rész szürke és nem tok rákattintani ha kormány be van dugva akkor tudom állítani de csak kormány tengelyekre és billekre.
    Ha valaki tudna ebben segíteni írjon már pls


    Jah és a játék nem biztos hogy teljesen eredeti ;) ez lehet gond?

    Ha ön tagja bármely illegális szoftver-vadász csoportnak, vagy zenei kiadónak, vagy filmgyártó cégnek, vagy rendészetnek, vagy a RIAA-nak illetve ASVA-nak, vagy ha ön kormányzati tevékenységet folytat, NEM ADOK ENGEDÉLYT AZ ÖN RÉSZÉRE, hogy a merevlemezemen található anyagokhoz hozzáférjen. Ha ön mégis így tesz, azzal megsérti a 431.322.12 számú, az Interneten Alkalmazott Magánjogi Törvényt és a Személyes Információ és Elektronikus Dokumentumok Védelméről szóló törvényt.
  • DanielT
    #23
    Mindezek azért vannak így mert ez a Szegarallifíling. Ez nem szimulátor, úgy tökéletes ahogy van. Méltó nagy elődjéhez.
  • oasis UK
    #22
    sztem allat jatek!!!
    pont ilyet akartam mar miota ahhhh:P
  • kokos
    #21
    Ez full arcade!Sebességérzés mintha 400-al mennék.....kanyarban....Vagy lehet valami gyorsitott mód be van kapcsolva!...Nemtudom!A grafika jó!De a Dirt-et nem veri az bizt...Messze van tőle..nagyon!
  • kokos
    #20
    Hy!Valami megoldás? Az inditásnál nem lehetgrafikát állitani kapásból 640 480 ra teszi........a launcer be se jön ...valami ötlet?
  • Meesee
    #19
    Sziasztok!
    Összehasonlítás nélküli véleményemmel nem szándékozom senkit megbántani csak saját élményeimre, tapasztalataimra hagyatkozom:
    1. számomra ez egy arcade rally.
    2. KB. 1,5 órás próbálkozás után a játék még mindíg nem hajlandó együttműködni a kormányommal (Logitech MOMO) a játékból kilépve mást elindítva tökéletesen használható.
    3. Egy icipicit sem tudok a pályáról lemenni mert láthatatlan falba ütközök.
    4. Nem törnek az autók.
    5. Nincs belső nézet.
    Amit igazán faszán megcsináltak az sár meg hó meg por felrakódása a kocsira. Számomra botrányos lett ez a game!
  • STFU
    #18
    pc-s valtozatban hol lehet az iranyitast atallitani ? mert az idulo setup ablaknal nekem szurke marad a beallitasi lehetoseg :D

  • McW
    #17
    Marha jó lett a játékkipróbáltam a demo-t, hát messze veri szegény Colin dirt-jét...
  • VLB
    #16
    psp-n tólom, nagyon élvezetes az irányítás, jók az ellenfelek, a pályák, bár ha már belejön az ember, nincs benne nagy kihívás.
  • zola2000
    #15
    Ezt eredetileg nem wiire akarták? Vagy akkor miért lett a neve sega rally REVOLUTION? :)
  • grebber
    #14
    Na xbox 360-ra kijött a demo.

    Várom a véleményeket róla!
  • csm
    #13
    hát játszottam elég sokat az lfs-el, és ott ugyan nem lesz nyomvályús a pálya, se gödrösebb...:P
    vagy te másra gondoltál?
  • Rexor
    #12
    Jaja, elég jó! Csak ajánlani tudom!
  • 12346
    #11
    ebben semmi újdonság nincs (lfs pl).
  • kemszi2
    #10
    gamekapcs:Sega Rally Revo
    Kiadó: Sega, Fejlesztő: Sega
    Platform: PC, Típus: Autóverseny, Rally
  • Djemba
    #9
    NEM LESZ PC-RE XBOX 360 ÉS PS3!!!!
  • kemszi2
    #8
    jónak néz ki.Éd ráadásul ott a két kedvenc betüm...PC
  • schrank
    #7
    látom a konfiodat én most szeretném lecserélni a 9600-ot 7300gt-re de gddr3-as rammal neked is olyan ? tényleg olyan jó mint ahogyan hallani róla ?
  • bodesz
    #6
    www.gamekapocs.hu
    vmikor 2007ben.kedves :D na mind1 remélem régi sega rally style meglesz benne :)
  • csm
    #5
    ez végre egy újdonság lenne
  • PJack
    #4
    "a kerekek által a talaj az őt ért hatásoknak megfelelően módosul, így már két egyszerű kör sem lehet teljesen ugyanolyan" - azér sztem ahhoz úthenger kéne!
  • Pheaper
    #3
    mikori ?
  • Benc16
    #2
    Jó a játék! Ismerem... :P
  • Rexor
    #1
    A vadonatúj, dinamikusan változó tájjal, a következő generációs grafikával, és a kitűnően kivetelezendő versenyekkel, valamint a nagy sebességgel minden sebességőrült kedvence. A játékban nagy szerepe van a kocsik kiválasztásának, hiszen a verseny közben a táj folyamatosan változik, a kerekek által a talaj az őt ért hatásoknak megfelelően módosul, így már két egyszerű kör sem lehet teljesen ugyanolyan, ezeken a fotórealisztikus pályákon, legyen az a havas hegyekben, vagy sáros terepen, vagy egyszerű földúton. Nagy szerepet kap természetesen a vezetői képesség is, hisz a versenyek során komoly MI-vel felszerelt ellenfelekre kell számítani, akik ellen mindent be kell vetni. Lehetőség van természetesen egyjátékos módra is, de persze egyszerre többen is lehet csapatni multiban.



    Várom a véleményeket!