749
  • hunbasser
    #69
    némely arc még így is iszonyat szar,2-3 év múlva talán már fifában is láthatunk ilyen grafikát,de akkorra gondolom megint jön egy újabb csodakonzol
  • dbb
    #68
    Éppen ezért ajánlom mindekinek az xbox 360 beszerzését!Nagyon szép játékok jöttek ki és remélem már végre lesz egy jó focis game mert eddig hát...
  • Djemba
    #67
    gyönyörű csak xbox360
  • Djemba
    #66
    na msotmár a UEFA game legyen a téma! majd egyszer egy szép napon lesz a Fifanak is gyönyörű grafikája!!!
  • Grusi
    #65
    Oh, értem, akkor szorri :)
  • kuci06
    #64
    olvastam az ubisoft splintercell fórumán
  • Grusi
    #63
    Hmm, ezt ránézésre mondod, vagy olvastad vhol? Mert nekem úgy rémlik, hogy kb egy és ugyanaz a két verzió.
  • kuci06
    #62
    a splinter cell next-gen-en jobban néz ki,a modellek sokkal több poligonból állnak!
  • hunbasser
    #61
    fu,nagyon nem vagyok képben játékok terén :D
    tehát akkor már most kezdi beérni a pc az xbox360-at -.-
  • kuci06
    #60
    én meg annyit, hogy TÉK (#60)
  • Djemba
    #59
    ennyit mondok CRYSIS
  • Grusi
    #58
    Már van, a Rainbow Six: Vegas meg az új Splinter Cell nextgen motorral jött ki. Nem is futnak rendesen nalam :)

    (amugy nextgen motor majdnemhogy = shader 3.0 :))
  • hunbasser
    #57
    nem.xbox360-ban kurvajó hardverek vannak,és direkt csak játékra csinálják,nameg az más.úgy más,h pl nem kell neki annyi memória,míg szgépnél azért xp+sok program ami elindul háttérben.
    a konzol az azért konzol,mert direkt játékra termett,szgép meg univerzális,és a konzolos játékoknak mindig jobb grafjuk lesz,bár ki tudja,lehet,h beindulnak a hardvergyártók és akkor hirtelen jönnek majd az xbox360 szintű játékok is pc-re.mondjuk ez be is fog következni 2-3 éven belül,de addigra meg lesz vmi újabb konzol,ami mégnagyobb teljesítményű hardverekkel lesz ellátva
  • Djemba
    #56
    de xbox 360 miért csinálnak jobb grafikájú gamet könnyebb megcsinálni vagy mi?
  • Djemba
    #55
    így van még nincsen majd idővel azok is lesznek és abból már lehet majd látni milyen lesz a grafika.Az irányítás az jó meg még fejlesztenek is rajta egy kicsit játékmentet is érdekes csaka grafikával lesznek hiányosságok de aki szereti a FIFA játékokat az ugyis fog vele játszani.
  • hunbasser
    #54
    sztem nem olyan,mintha a levegőben lógnának,na mind1.egyébként azért linkeltem ps2 képet,mert az tökugyanaz mint a pc-s grafika,pc-s kép meg tudtommal még nincs,de ha van,akkor nyomjál gyorsan párat
  • kuci06
    #53
    nem, sztem a grafika miatt ilyen "érdekes"
  • Djemba
    #52
    megvan a pálya és a játékosokat csak rátették a képre nézd meg mintha a levegőben lennének.(amúgy ez PS2 kép utánnajártam)
  • hunbasser
    #51
    ezt nem értem."be lettek téve"
  • Djemba
    #50
  • Grusi
    #49
    Istenem...

    Nem "belettek téve", a fifa 07-ben is volt ez az effekt... Gondolkodj már néha egy nagyon picit, kérlek szépen...
  • Djemba
    #48
    a játékosok csak belettek téve nagyon rossz!
  • hunbasser
    #47
    pff,ez is mi

  • Djemba
    #46
    ja sajnos és elég gagyin néznek ki a képek is sajna pedig tudnának jó gamet csinálni de nem tudom miért teszi tönkre a grafikával.
  • vmvr
    #45
    akkor már rakhatnánk be képeket a fifa07ből is, mert tök ugyanaz a grafika
  • kuci06
    #44
    Szóval jelen állás szerint a pc-s verzió szinte ugyanaz lesz, mint a 07(csak a textúrákat cserélik le, meg keresztlabdák, indítások és kényszerítők át lesznek alakítva )?
  • Djemba
    #43
    megint képek
    Az EA-s fiúk állításai közé tartozik a keresztlabdák, indítások és kényszerítők fejlesztése, hát reméljük sikerrel veszik a készítés akadályait (nem, mint mi... :)). A nextgen verzió sem hoz sok újítást, igaz mit is újíthatnának már rajta... A játékban helyt kap majd egy teljesen új játékmód, az ún. Ultimate Team, mely segítségével különböző kártyákat gyűjthetünk, melyek segítségével a játék rengeteg apró részletét befolyásolhatjuk. Gondolok itt a játékosokra, stratégiákra, stadionokra és edzői képességekre. Itt jön a baki, hogy Xbox Live-on cserélgethetjük ezt egymás közt. És ez ugye nem mást jelent, hogy csak a Microsoft új konzolán játszhatunk így. Legalábbis a jelenlegi állás szerint, lehet, hogy egy esetleges közfelháborodás nyomán hirtelen a PC-s verzióba is belevarázsolják a módot. De látszik, hogy az EA és a Microsoft, mint két jó barát együtt készítik a játékot, mivel még rengeteg más kiegészítő pontra is számíthatunk a 360-as verzión. Megjegyzendő, hogy ez a nagy barátság már egy ideje él, hisz egy év alatt három játékot dobott ki a cég a konzolra. A megjelenés, mint az elején már írtam nem valamikorra jövő év decemberére várható, kedvenc játékunk fejlesztői már tavasszal megajándékoznak minket a nagyszerű játékkal. Egész pontosan, március 23-án már a boltok polcain fog figyelni a kis UEFA emblémával ellátott borító
  • kuci06
    #42
    vmikor márciusban adják ki, és igen, lesz pc-re is, csak a régi enginnel. :P
  • Firerock
    #41
    Mikorra várható a megjelenés??
    lessz Pc-re??
  • kuci06
    #40
    szerintem is Makaay az első ember
  • Taranov
    #39
    Jelentem, megjött a bayernes, de szerintem ez a Bayern-játékos a képen teljesen felismerhetetlen. Megkockáztatom, hogy őt a menedzser módban igazolták át, mert én ilyen sportolót nem ismerek :) (Talán Makaayra gondolhattak)
  • Taranov
    #38
    Az utolsó mondatoddal értek egyet igazán, én nagyon csalódott vagyok amiatt, hogy a 2007 tapasztalt játékosoknak már élvezhetetlen, annyira könnyu.
  • vmvr
    #37
    jaja, Gilberto Silva is hogy néz ki már a képen...pff
  • Dexantreal
    #36
  • dotkom
    #35
    azér durvák ezek a viasz figurák :D
  • antijuve
    #34
    :DDD
  • Casillas
    #33
    hát végülis majdnem eltaláltad, akár betelefonálós játék feladványa is lehetne:
    A két kép között elrejtettünk egy különbséget. Találd meg!


  • dbb
    #32
    Szevasztok,Szerintem Cannavaro,Salihamidzic és Helguera.Egyébként van 20-as a Realban, az új igazolás Higuaín.Egyébként nagyon várom a játékot mert a Fifa 07-et nagyon elrontották xbox 360-ra.szerintem.
  • Dexantreal
    #31
    Nem tudom, hogy néz ki :P, tippeltem, leszarom.
  • Djemba
    #30
    Ea sports a mezeket ne mtudja jól megcsinálni közelről nagyon kockás főleg a nézők remélem lesz valami javítás benne