749
  • Kmarha
    #229
    hát igy az én gépemen kiprintscreenelve nem tünik szépnek :d játék közben viszont még nálam is türhető, gondolom jó gépeken sokkal szebb lesz :P
  • ProGabe #228
    na még többet a gameplaye-ről:nehéz gólt lőni!!igaz pes-hez vagyok szokva,és ott sem túl könnyű,de itt,valdes ennyire nem jó kapus,maradjunk annyiban...
    az AI egész pofás,felfutnak ha kell és ha van helyük,tehát tiszta terület,és ilyenkor kérik is a labdát,a védők egész jól helyezkednek,csak az ellenfél suta!!180 perc alatt professional szinten a barcanak egyetlen helyzete sem volt ellenem :O

    hát emberek,akárhogyan is nézem,ebben bizony dinamikus időjárás van!!!!!!!!!!!meccs elején elkezdett CSÖPÖGNI,aztán abbamaradt,utána rákezdett egész rendesen ZUHOGNI,megin elállt egy kicsit,pontosabban csak CSÖPÖGÖTT megint,egészen a meccs végéig és bizony VIZES lett a gyep,tehát amikor pattant a labda fröccsent ahogy kell,de CSAK EGY IDŐUTÁN,miután eleget esett!!!!!

    szóval:góllövés nem igazán megy,hát még az ellennek,saját csapat AI-ja jó,meg az ellenfél védőéi,és az időjárás kúvajó
  • Kmarha
    #227
    No, első ránézésre tetszetős. A fifa 2007-hez képest sokkal pörgösebbnek érzem az egészet. Sok újítás játékvezérlés terén nincsen, csak a lejebb megemlített villám szabadok és bedobások. Szokni kell de hamar belejön az ember.

    A menü igényes, könnyedén ki lehet igazodni.. bár bevallom elöször magyar szöveget kerestem és hidegzuhanyként ért, hogy angol :D


    De a kommentár még így is jó, persze nem árt beszélni a nyelvet :D

    A csapattaktik képernyő is könnyedén kezelhető, nem is nagyon lehetne mit változtatni rajta :P


    Karier mód nekem igy a 07 után elöször furcsának tünik, de végül is itt sem lehet nagyon eltévedni :P
    Tetszenek a kiírások, amiket egy-egy meccs elött és után lehet olvasgatni!


    Számomra hangulatilag két nagy újdonság szerepel eddig a játékban, nem tudom eddig volt e már ilyen, a 07-ben biztos nem. Az egyik az az edző karaktere. Elöször bejön egy ablak, ahol megalkothatjuk a kinézetét, tetőtől talpig:


    És hogy miért kell felöltöztetni (nem mintha sok választék lenne, az sajnos nagyon szegény :S). Hát mert a bevillanásoknál nem csak a játékosainkat láttjuk örülni vagy mérgelődni, hanem az edzőt, magunkat látthatjuk hol kezet tördelni, hol mérgesen mutogatni, hol pedig feltartott kézzel ugrálni a kispadok elött. Nagyon nagyot dobb a hangulaton :D


    A játéktér mit sem változott, mozgás közben kicsit furcsábbnak tünik mint a 07.. ezt majd mindenki eldönti maga


    Ami viszont megint csak újdonság, az a felugró ablakok, az átfedések. Mintha a TV-ben néznénk az egészet. Piszok jó lett :)

    A játékvezető is szerepet kapott, még külön bemutatást is megérdemel ezentúl. :P


    A játék grafikájával egyelőre nincs bajom. Közepes gépem van, 1024-es felbontásban max grafikával nálam igy néz ki:

    de hát ez ugyis gépfüggő.

    Szóval igy első kostólásra nekem nagyon is bejött. Majd egy napi játék után tudok mondani végleges és részletesebb véleményt is :D
  • Fyrex
    #226
    még mindig várjuk a képeket :P

    "depth of field" kifejezés mit jelent?
  • DaemoonHunter
    #225
    Ez elsőre jól hangzik:D Lehet, hogy beszerzem
  • faláb
    #224
    nem
  • kas123
    #223
    a játék az maga magyar? (menü, meg a többi szöveg)
  • faláb
    #222
    Nincs.
  • ForeverUTD
    #221
    magyar kommentár van?
  • vmvr
    #220
    francba, kár, hogy csak vasárnap leszek otthon:S

    majd akkor letöltöm, húúú de várom:)
  • ProGabe #219
    ja igen,csináltam képeket is,csak elkúrtam,mert a progi szarul volt beállítva és 16 színben mentette le :S
    depth of field minden mennyiségben,ennyit lehet elmondani róla
  • ProGabe #218
    na,lenyomtam egy meccset,professional szint,real madrid - barcelona természetesen :)

    háááát,jobb mint a 07,szerintem...
    kevesebb script,így elsőre,kevés újítás,ez persze várható,hiszen fél év alatt nehéz lenne megváltani a világot...
    a passzrendszer szerintem elég jó,a védők előnyt élveznek,akár a valóságban,nem lehet begyalogolni a 16-osukba,a játék sebessége kicsit gyors,persze lehet állítani,alapból fast-re van rakva,hagytam úgy.billentyűket "pes-esísteni" lehet,remélem ez már multiban is megjegyzi majd ezt a beállítást -.-
    grafika meg ilyenek:mozgások jók,bár amíg lefordul a játékos megfőzök egy teát,van lehellet(hú de fontos mi,dehát mióta olvastam hogy valaki az eget szidta korábbi játéknál,gondolom megemlítem :P).a gyep egy odahányt valami
    a készítőknek úgy tűnik,megtetszett a pes6-ból a gyors szabadrúgás,úgyhogy ők is beletették,ráadásul van gyors bedobás és gyors szöglet is^^ namost,valaki elmondhatná nekik hogy ezeknek hogyan is kéne működniük,bár elég lenne ha pes-ben benyomták volna a megfelelő billentyűket :P ott ugyebár úgy történik,ahogy kell:a játékos megállítja a labdát és már rúgja is,itt:gyors szögletnél villanik a kép,és annyi történik,hogy ott álla a játékos a szögletzászlónál,a többiek meg a kapu előtt,gyorsan felértek na,ugyan ez van bedobásnál és szabadnál is,tehát csak annyi hogy nincsen animáció...

    na csak annyit írtam a scriptekről,hogy kevesebbnek tűnnek:a labda még mindig nem él külön életet,ez még mindig nem szimuláció,de így,egy meccs után azt mondom,haladtak valami a felé,majd elválik több meccs után
  • raymond01
    #217
    meg van de még nem próbáltam de néztem képeket a neten és nem értem hogy xbox360- on miért olyan szép nem lehetne pcre is kiadni egy ilyen tuningolt verziót!!!!!!!!!!!!!!!??????????????
  • kas123
    #216
    na milyen? képek? vélemények?
  • Djemba
    #215
  • faláb
    #214
    Jó a banner
  • Kmarha
    #213
    ejj de elwarezolodunk most már
  • Forza Italia
    #212
    Persze hogy az. Pár órán bellül mindenhol fent lessz.
  • Kmarha
    #211
    mármint hogy hogy eredeti? hogy nem fake? Nem az, már nem egyedül telepítem a gépre, szóval csak nyugodtan ;)
  • ForeverUTD
    #210
    Hello
    Szerintetek ez az eredeti játék? Csak azért mert csak néhány oldalon van fent
  • Djemba
    #209
    na mentem majd később jövök addig is csá
  • ForzaInter
    #208
    Hú már énis szedem 4 óra és lent van a game, remélem jó lesz.
  • Djemba
    #207
    majd képeket is tegyél be!!!!meg sok infőt köszi
  • Djemba
    #206
    szerintetek a carier mod olyan lesz mint a 04-05-ben mert az nem volt valami hosszú!!!!remélem kicsit hosszabra csinálták de ez majd nemsoká kiderül
  • Kmarha
    #205
    ne.. komolyan? Az internetrőőől???!!! Hogy csinálod?!


    (jaj de idegesítő hogy a kicsomagolás és a telepítés több időt vesz el mint a "beszerzés" :D)
  • ProGabe #204
    most települ,15 perc és jön egy gyors értékelés ;)

    ja igen,ezt meg kellett tennem,eddig soha,egyetlen ea játéknál sem,szal ez most lehet mégtöbb embernél előjön:

    -A játék telepítője azt írja,hogy nem megfelelő a Direct x-em.Mi erre a medoldás? -
    1.lehet,hogy nem a legújabb dirext x van fenn(9.0c)
    2. Ez esetben a csinálj egy parancsikont az autorun.exe-nek,és állítsd be a kompatibilitását(jobb klikk,Tulajdonságok,Kompatibilitás,Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban->pipa,Windows 2000) win 2000-re,és úgy telepítsd a játékot.
  • Djemba
    #203
    torrent akinek kell!!!(gyors)
  • Balinthun
    #202
    én az internetről szedem! a kalózok öblén fenn van!
  • Djemba
    #201
    borítót akinek kell holnap fölteszem!!!
  • DaemoonHunter
    #200
    Majd pls írjatok valami véleményt meg pár kép is jó lenne!:D
  • Djemba
    #199
    találtam képeket de azok is ps2 képek.Már naon kíváncsi vagyok milyen lett
  • Kmarha
    #198
    most kezdtem, 1 óra azt probálom (már ha elindul). Áldott legyen o drága kollégium és száguldozó nete! :D
  • Djemba
    #197
    na valakinek már lejött?nekem csak esére lesz meg
  • Djemba
    #196
    ki írt annak elküldtem!!!!
  • buldozer99
    #195
    nah hama lakapom:D
  • Djemba
    #194
    torrent kell vagy más?
  • ForzaInter
    #193
    Vki lécci egy közvetlen linket adjon már ahonann azonnal lehet szedni.plz.
  • Djemba
    #192
    ha valakinek kell nem torrentes letöltés szóljon!!!és adok privátba.
  • Djemba
    #191
    akkor demo nem lesz!!!jó hétvéének nézünk elébe forma 1 és UEFA CL jupi
  • Djemba
    #190
    képeket majd tegyetek be!!!!!!!!!!!!!én most kezdem el szedni