749
  • Djemba
    #241
    onlne módot valaki kipróbálta már?
  • Djemba
    #242
    szóval az uefa 04-05 átvették a tulajdonságokat!!!abba voltak ilyenek
    de a FIFA 08-ban tuti nm fogja mutatni az edzőt!!!!mert eddig csakaz uefa gamkben mutatta
  • myky76
    #243
    Új stadinok vannak?
    Új távolabbi kameraállás, hogy élvezd a stadion hangulatát is?
    Nézőszám? Mindig teltház?
    Nekem sajnos csak éjjel 1-re lesz meg!
  • ProGabe #244
    igen,az előző uefa is ilyen volt

    én is elkezdtem ezt a treble-módot,a mothwell vagy mi ellen kellett meccselni.első félidőben már 4-0-ra vezettem,kiállítottak tőlük egy játékost,ezután szinte minden lövésem gól lett!! és volt egy-két érdekes is:17-ről megeresztett lövést a kapus feltolta a keresztlécre és onnan pattant be,na ilyet nem nagyon láttam fifában,vagyis ahogy ez volt,mintha nem is script lett volna,és hát ez igen nagyon jó,bár szerintem én néztem be :S ja maúgy 6-0 lett a vége :) és persze pro-n

    közben kijött egy crack-fix,bár nekem eddig semmi probléma nem volt,de razorék nem hülyék,biztos volt okuk kiadni
  • Coolfire
    #245
    Háj!A crackfix az mit javít?Szar a törése?
  • ProGabe #246
    Unfortunately we rushed the release a bit and didnt check our crack properly,heres the crackfix!
  • akvik
    #247
    tudnátok mondani egy keyt?
  • ProGabe #248
    ott van a razor1911 könyvtárban egy rzr-uefa.exe indítsad el és automatikusan beírja a kódot
  • Pethy23
    #249
    én is töltöm már és lenne 2 kédésem anitosopic, aa-nál még mindíg akad mint a tehén bas*ás?
    És gamepaddal h. szuperál?
  • myky76
    #250
    Új stadinok vannak?
    Új távolabbi kameraállás, hogy élvezd a stadion hangulatát is?
    Nézőszám? Mindig teltház?
    Nekem sajnos csak éjjel 1-re lesz meg!
  • Djemba
    #251
    van benne minden a hangulata jó lett este majd nyomom és olyan mint ha egy bl mecsen lennék!!!!!
  • Golyo69
    #252
    most jöttem haza és mit látok :D:D végre kinn van :D
    van benne Direct IP ??
    nem sokára már próbálom is ki :D
  • AlieN911
    #253
    Hali!
    Valaki fel tudná rakni a crackfixet valahova?:D Lejárt a kodom wanadora és a crack hiányzik:S
  • Djemba
    #254
    majd később feltehetem de most dolgom van!
  • 6600GT
    #255
    hello! a kapusmozgás ?? javult???
  • Djemba
    #256
    kicsit
  • 6600GT
    #257
    kijönnek már ha magadba viszed rá?? a labdár! nem oot vár és GÓLT kapp!!!!
  • shiftáj
    #258
    kicsit szánalomnak tartom h még mindig 1 4 éves motor tuningolt változatával kell játszani, az xboxosoknak [nem mintha más játék nem lenne] olyan kidolgozottsággal adják ki h csak lesek.
  • Kmarha
    #259
    kicsit örülök hogy nem olyan kerül ki pc-re mint Xboxra, mert különben el sem indulna a játék, olyan vas kéne alá!
  • Ibra77
    #260
    Egész jó game de semmi több,nagyon sokat ne várjatok tőle de azért nyomható!
  • ForzaInter
    #261
    Most telepítem remélem felemegy nem lesz semmi baj, ezt a direct x-est vmit mikkor írja ki?
  • ForzaInter
    #262
    Fasza játék nekem bejövős, első meccsemet 5-1-re nyertem pro-n, ez a direckt x probléma nálam nem jött elő.
  • Pethy23
    #263
    Sztem a a Fifa 07 Ku*va szar volt, sz csak roha*t szar! Hogy mernek ilyet kiadni? Na m1 PES6 4 EVER!!!
  • mike0013
    #264
    meglátjuk te mit dobsz össze 1 év alatt, és ha jobbat, mint az ea-sek, na akkor pofázhatsz, hogy bénák-.-
  • Takigabi
    #265
    Azért pc-n többet ki lehetne hozni belőle mint xboxon. Annyira nem kicsi a gépigénye mint amennyire kicsi a játék kidolgozottsága.
  • hunbasser
    #266
    uhh,mijó már :)

    az EA alkotott,23-ára vártuk,és előbb jött :)

    most kezdtem el tölteni,még 4 óra,és lejön.

    a leírtak alapján nagyon jó a játék,na meg ha ProGabe is túlnyomó részt pozitívan nyilatkozik róla,akkor rossz csak nem lehet :)
  • 6600GT
    #267
    hy! na én is kipróbáltam és nekem bejött!:) a kapus sztem jobban benne van a játékban mint az elödöknél(végre);játékmenet is vátozott egy kicsitt
    és jó UEFA hangulat:)örüljünk! jó játékot mindenkinek
  • hunbasser
    #268
    ha ilyen játékot tudtak összedobni fél év alatt,remélem,h a FIFA 08-at is rendesen megcsinálják :)
  • Golyo69
    #269
    le nyomtam vele már jó pár meccset :D
    és sztem nem lett rossz de nemsok minden újítás van benne !!
    de lényegében nem lett rossz . a kapusok tényleg egy kicsit magabiztosabbak mint a 07 ben :D de a graf az bortasztó sztem :D



  • Kmarha
    #270
    miért van az hogy az összes flamelő idióta olyan mint te: nem tud egy pici kulturát sem magára erőltetni?

    Nőjjél már fel, senki nem fogja felhúzni magát a szövegeden, probálkozz élőben, ott álltalában garantált a hatás, láthatod a mérgelődést! ;)
  • ForzaInter
    #271
    Nekem naon bejön a game, de vki elamgyarázná nekem ezt a karriert mert nem naon értem pl: a Galata ellen 55 perctől kezdődött a meccs ezt nem értettem, és mikor a vezetőség azt mondja hogy vegyek vagy adjak vkit akkor muszáj?Mert rohadtul nincs kedvem mindig eldani vkit és utána venni.
  • hunbasser
    #272
    értelemszerűen mindig azok szítják a flémet feleslegesen,akik vagy alapból nem sok iq-val rendelkeznek,vagy azok,akik kiakadnak(de nem kicsit)
  • Golyo69
    #273
    na nekem meg hogy melyik az 5 ös gomb .. :D
    a gyors szöglet meg gyors stb ..
  • Djemba
    #274
    valami eszméletlen jó lett!!!!!!!!!!nem bírom megunni
  • Djemba
    #275
    képeket tegyetek be majd én is teszek!!
  • totti10
    #276
    vki linkeljen már be egy torrentet amin nem CRC hibás
  • Djemba
    #277
    pill keresek egy jót neked!!!!
  • ProGabe #278
    muszáj persze,ez a lényege ennek a módnak,ha nincs ehhez kedved,nyomj le csak simán egy bl szezont,semmi feltétel,semmi bajnoki meccs,csak a bl meccsek,100% pure action :D

    Golyo:a q az,a 4-es meg a w(ezt lassításokkor teszi ki,ha megnyomod átvált a replay menüre)
  • Djemba
    #279
    tuti jó!
  • totti10
    #280
    köszi