749
  • hunbasser
    #81
    bíztató
  • hunbasser
    #82
    itt egy ps3-mas gameplay videó is,nem rossz
  • Djemba
    #83
    talán mégis most fog berobbani az új grafikamotor!?!?
  • hunbasser
    #84
    kizárt
  • Mor3llo
    #85
    Amint kipróbáltam a Pest, azonnal elment a kedvem az EA Games fociszimulátoroktól.Nem értettem eddig, miről beszél a sok peses fan, h fényévekkel van a pes a fifáktól.De rá kellett jönnöm : a játékmenet messze elmarad, scriptek hada, ráadásul a grafika is rossszabb sztem, főleg a rengeteg elmosódott textúra miatt.Ettől független kipróbálom majd a CL 06-07-et, reménykedek, mert már a 2001es fifa óta játszok a gamával, bár nagyon kevés esélyt látok, hogy valamit is javuljon a FIFA:(
  • báttyó02
    #86
    "EA Games fociszimulátoroktól"
    javítanám EA Games arcade focira
    de persze érdemes kipróbálni a fifákat,én is mindig ezt teszem,csakhát nagyon hamar megunom....kb 2hétig tartott a fifa07is
    közbe a pes jelenlegi részével simán elvagyok a küvi részig,azaz kb 1évig
  • hunbasser
    #87
    igen,tényleg jobb a gameplay.csak azt nem értem,h miért fényezik annyira a pesesek állandóan a nehézségi szintet :D
    ők jönnek állandóan azzal a dumával,h "5 perc fifázás után szarrávered a gépet world classon"
    haverhoz elvittem a fényképezőmet,ő meg tolta a pest,lejátszotta,én megkérdeztem,h "kipróbálhatom?"(mert h a pes5 is szar volt nekem,köszönhetően a gyenge videókártyámnak,term.nemsokára cserélni fogom,és pesezni is fogok,de elsődleges cél,h bury-t feljuttassam pl-be,ott is tartsam őket,utána meglegyen a legend mode,és a manager mode-om hátralévő 3 évét már legenden toljam)
    azt mondja haverom,persze próbáld nyugodtan.na,beállítottam a 2.fokra a nehézségi szintet(azt hiszem ez a beginner).
    Real Madrid-Mallorca meccset nyomok,hát 2.szinten vicc,h h végig lehet vinni a labdát,csak el kell futni az emberek mellett :D azért fifában még az amatőrnél sem lehet ilyet csinálni.megnyertem 2-0-ra sok bénázással.aztán felvettem a szintet top playerre vagy mi a rákra(legnehezebb nehézségi szint),és Real Madrid-Arsenal meccsen 1-1-et játszottam úgy,h rúghattam volna még vagy 3-mat,mondom,ez volt a 2.meccsem pes 6-al.és az első meccsen taktikot is meg játékosokat is szépen beállítgattam(persze ebben még Gago,Higuaín sehol),2.meccsen már taktikot sem állítottam,meg kezdőben is ilyenek voltak,h Ronaldo,Raúl Bravo,meg kapuban Diego Lopez,de nem tudom miért,és így is viszonylag szép játékkal játszottam életem 2.pes 6-os meccsén 1-1-et az Arsenal ellen.
    és akkor most mi is a nehéz? :P pedig én vér fifás vagyok,a mozdulatok meg minden teljesen mások,és a mozdulataim a fifába vannak belerögződve,nem pedig a pesbe.
    ha már a 2.meccsen lazán x-eltem legnehezebb fokozaton egy nem is kis csapat ellen,akkor mi lenne egy hét alatt?megmondom:kis szar csapatokkal megverném szép játékkal a nagy csapatokat,most ezt nem egozásból mondom,de így semmi értelme nem lenne.
  • vmvr
    #88
    off: de az sg bajnokságban ugye maradsz?
  • Djemba
    #89
    senki nem talált új képeket a gameről?mert ha van akkor tegyétek be!
  • Djemba
    #90
    új videó nagyon nagy!!!!!!!!!!
  • Mor3llo
    #91
    persze, szoktam FIFA-zni attól még neten.
  • vmvr
    #92
    kár, hogy x-box 360, remélem pc-re is valami nagyon fasza dolgot kapunk
  • Mor3llo
    #93
    Kár h xbox360-as...
  • Djemba
    #94
    lassan kapunk pc-ről is biztos még 2 hónap és kijön de jóóóóó!!!!!
  • hunbasser
    #95
    az lenne az elfogadható,ha pc-re kapnánk ilyen grafot,hát ettől nem voltam elájulva,a képek szebbek voltak,és nem csak azért,mert nagyobb felbontásban láthattuk őket.
    a kapus még mindig szar,a lövés szintén(első gólra gondolok)
    a bejátszások javultak,a gameplay is némiképp,bár nekem kicsit furcsa még a passz,de majd meglátjuk,h milyen lesz.a pattanások már jobbak,azt látom,az jó,az henry gól is jó volt,meg az a kétszer becsúszós gól is élethűbb volt mint az eddigi fifákban.
    nem lesz rossz game,várjuk a teljest
  • Djemba
    #96
    így van majd meglátjuk nemsokára!!!
  • Djemba
    #97
    skacok kéne valami BL képet beszűrni nem???
  • MrDOS
    #98
    Next-gen-es grafikája lesz? Mert a 07-esnek irtózatosan szar.
  • hunbasser
    #99
    kizárt
  • Djemba
    #100
    hát
  • ForzaInter
    #101
    Hát jó játék lesz.
  • DaemoonHunter
    #102
    Igazán rakhatnának bele 3D-s füvet. Nem értem, hogy a fifa 2005-ben, hogyan sikerült 3d-s gyepet csináni, vagy az nem is az volt? Szerintem sokat dobna a játékon.
  • DaemoonHunter
    #103
    Ha már volt akkor bocsi, trailer
  • ForzaInter
    #104
    Király lesz ez a játék a video-ban elég jó várom már BL hangulat lesz benne.
  • punkers
    #105
    kb hány hét mulva várható?
  • hunbasser
    #106
    pontosan március 21-én jön ki a gamma
  • Djemba
    #107
    én a nézőkre leszek nagyon kíváncsi.
    remélem javítanak rajta kicsit
  • ForzaInter
    #108
    Remélem nem olyanok lesznek mint a Fifában mert azok naon szarok, papír nézők.
  • Djemba
    #109
    Uefa annyiból lehet jobb, hogy a csapatok megvannak(játékosok stadionok stb. csak kiveszik a fifa 07-ből)és csupán csak mezeket,stadionokat,kisebb dolgokat kell változtatniuk!!!!remélem nagyon jó lesz
  • Djemba
    #110
    PC képek!
  • báttyó02
    #111
    ezek ps2-esek
  • Djemba
    #112
    de a ......oldalon az volt kiírva pc képek
    mind1 azért betettem!!(gondolom nem baj?!)
  • hunbasser
    #113
    tök mind1,pc-re is ezt kapjuk
  • báttyó02
    #114
    az volt,csak rosszul tudta aki kitette
    amugy ha ránézel egyértelmüen le lehet venni hogy ps2-es,mert iszonyat kicsi a felbontás...am nembaj persze
  • Djemba
    #115
    én csak betettem amit találtam!
  • Forza Italia
    #116


    Na azért ez már valami.
  • Forza Italia
    #117
  • vmvr
    #118
    xbox?
  • báttyó02
    #119
    360 méghozzá:)
  • Djemba
    #120
    jaja pc nem lesz ilyen szép a mez meg a fű sem