17
  • duke
    #17
    "Nekünk 1szer azt modnta az infótanárunk, hogy "A bankokban azért van szalagos adattárolás, mert az SOHASEM sérül meg" :D:D:D"
    Nyilvan olyan hogy soha nincs,de azt mar rengetegszer bizonyitotak,hogy az adat tarolok kozul messze a szalagos tarolok a legbiztonsagosabbak.A mai napig gond nelkul visszaolvashatok a 40-50 eves szalagok.Es a repulogepek feketedobozaiban is nem veletlenul rogzitenek meg most szalagra.Mert minden szempontbol annak a legjobb a tulelokepesege.
  • G_ArchAngel #16
    vasgolyó + fakocka:)
  • babajaga
    #15
    Te láttál olyan dolgot ami nem hibásodik meg?
  • smv
    #14
    Amúgy ez hülyeség. Most magától lekapja a játékok textúráit, meg xxx képeket, meg gondolom a web temp képeket meg stb stb stb.
  • smv
    #13
    Nekünk 1szer azt modnta az infótanárunk, hogy "A bankokban azért van szalagos adattárolás, mert az SOHASEM sérül meg" :D:D:D
  • babajaga
    #12
    Te láttál olyan tárolót ami nem hibásodhat meg? Mert ez a vakítás.
  • Cat #11
    Ti tévedésben éltek a célpiacot illetően: ez a szerkezet a fotósoknak készült, nem pedig a számítógépeseknek. Utóbbiaknak nyilván megy a dolog, de ma már mindenki digitális gépet használ, azok is, akik eddig olcsó szappantartókkal fényképeztek nyaraláskor, szülinapkor. Nem mindenki számítógépzseni - és szerintem akiknek ez készült, azokat nem is érdekli a dolognak ez a része.
  • Flashy
    #10
    hát én úgy mondanám inkább, hogy a hdd tönkremegy és pont. ami csak egy helyen van meg, egy vinyón, az az információ közelebb van a nincshez mint a vanhoz. és ha tönkremegy akkor gyakran úgy megy tönkre hogy egyszerre minden.
    de amúgy az én véleményem is az, hogy az 1bites usernél egy hajszálnyival képzettebb user vesz még egy vinyót és kézzel backupol rá. ha nem szétszórva vannak a képek hanem eleve rendezetten akkor az az F5+enter nem olyan veszélyes művelet...
  • mikloss
    #9
    Énis gondolkozom rajta, hogy vegyek-e egy olyan USB 2.0-ás vinyót nagyon jókat hallok róla.
  • G_ArchAngel #8
    40 GByte?
    hamar telecsordulna a 12-14 megás RAWjaimmal és a 60-80 megás .tif-ekkel:)

    vettem 35e-ért egy 250 Gbyte-os WD USB 2.0-ás vinyót, enni nem kér és több fér rá:)
  • NeoMaN
    #7
    Aha, és milyen kiterjesztéseket keres? ABC sorrendbe beveri a főkönyvtárba vagy mi?
    :DDDD
  • Zsoltika 007
    #6
    Én is azon agyltam hogy majd bemásolja a temorary internet mappából a sok szar weboldal részeit. Kb 2-3 ezer weboldal elem lesz majd :D
  • Basic
    #5
    Hát szerintem ennek nincs sok értelme. A HDD nem megy tönkre gyakran, elég megbízható, és ha már felégeti a képeit egy cd-re vagy dvd-re, igazán nem nehéz még egy biztonsági másolatot égetni belőle. Legalább is én így szoktam csinálni, mert volt már, hogy tönkrement egy cd.
  • Csatti
    #4
    Ahogy a cikk is írta, van elég sok ember aki ennyire sem képes. :)
  • BCs design
    #3
    mi felénk ki írja az ember, vagy pendrivére másolj vagy netre felmásolja, vagy másik vinyóra
    de erre külön venni még egy xart :D
  • BCs design
    #2
    :D
  • PoisonBorz #1
    Nagyon fog örülni apuci, mikor automatán letárolja majd a családi fotók mellé az amateur_blowjob_college_fuck.jpg-ket :D:D