1718
Az Animal crossing fóruma.
  • Csibe001
    #158
    Akkor eladom őket, nekem ne nyikorogjanak ott.. :)
  • zola2000
    #157
    Ja az a jó ebben, lehet gyújtogetőni mint a zelda wind wakerban a nintendo galery, meg még kicsit hasonlít a harvest moonhoz is, csak itt valósan múlik az idő.
  • Tomek83
    #156
    Azok meg faszobrok:) Sok mindenre nem jó,csak gyűjtögetni.
  • Tomek83
    #155
    Fogalmam nincs honnan szereztem,talán Tomtól vettem,vagy a fáról ráztam le.Amúgy nem befolyásolja a halakat ill. a bogarakat.
  • zola2000
    #154
    #152 valaki?
  • Csibe001
    #153
    S mik azok amiket kiások s ilyen faszobrok amik mozognak, amikor elhelyezem a szobámban??
  • zola2000
    #152
    Lucky cat az mi, hol lehet szerezni?
  • KILLER2
    #151
    Na asszem megyek azt én is veszek horgászbotot, remélem lesz elég pénzem.
  • Csibe001
    #150
    Én megint fogtam egy stringfisht, leadtam a teknősnek s remélem holnap kapom a trophyt. :P
  • Tomek83
    #149
    Nekem van egy lucky cat és egy lefty lucky cat is. Majd utánanézek ezek mennyire befolyásolják a dolgokat.
    Sajna a csúnyaszavakat nem írja ki:) Legalább valami "#&@#°%" ilyesmi lenne kint.
  • KILLER2
    #148
    Végre megvan. Fel is üvöltött a kiscsávó, hgy SZABAD VAGYOK WAZE! Amúgy nem engedte üzenetnek beírni, hogy Fuck you! VAjon miért? xD És végre a Fiend Code-om is megvan. ÉS akkor már el is mondom: 4209-9693-6767, városom neve pedig PSZK.
  • Sheltem
    #147
    Jó én isten bizony 2 tunát fogtam (kb 2 óra pecázással)...Nekem van egy Lucky Cat om a házikóban meg vagy 5db perfect snowman(utóbbi nem tudom kihat e a ritka halakra), semmi másom nincs ami luck ot befolyásol (és nem esett a hó sem).
  • Tomek83
    #146
    Én is azt csináltam,rohangásztam fel-alá,és csak a nagy halakra mentem. Mondom volt vagy 15sea bass,meg 1-2 olive founder. Tuna még véletlen sem,valamiért nekem nem jönnek össze a ritka halak. pedig még 4levelű lóhere is van a fejemen:)
  • KILLER2
    #145
    Ok. Most megyek azt mindenkivel beszélek.
  • Sheltem
    #144
    Persze...azt kell csinálnod amit mondd...Itt nincs átverés vagy ilyesmi..4-5 feladat van és onnantól "szabad" vagy azt csinálsz amit akarsz.
  • Sheltem
    #143
    Pedig 1 óra alatt simán lehet fogni Tunát ami biztos nyeremény...

    Egyszerű a dolog...Ha kis foltot látsz meg a vízben szaladsz a közelében és eltűnik..Kapsz helyette kicsit arrébb másik foltot...Én mindig addig zavarom a halakat amíg nagy folt nem lesz(2-3 szor kell max)..A nagy folt vagy sea bass vagy szerencsével Tuna.. Ennyi a titka a fishing daynek.
  • KILLER2
    #142
    Köszi. AZ ismerkedés miből áll? Mindenkivel beszélek? Ja és amikor leveleket adott, akokr jó, hogy elvittem a városházára vagy hova és odaadtam a leveles kacsának?
  • Tomek83
    #141
    Én se nyertem meg a horgászversenyt,kifogtam 15-20sea bass-t,de nem tudtam überelni a 46inchet.
  • Tomek83
    #140
    Azért mert még nem végezted el az összes melót nála. Virágültetés,csomagszállítás,az összes lakóval való ismerkedés és a végén a message board-ra felírt bármilyen üzenet után,azt csinálsz már amit akarsz.
  • KILLER2
    #139
    Mirét van az, hogy ha bemegyek Tom Nookhoz, akkor azt mondja, ha vaéamire rábökök, hogy: That? I select only the finest goods for my patrons. I don't sell to employees!?
  • Sheltem
    #138
    Fishing Trophy ...másnap kapod a levélben ha nyersz...
  • zola2000
    #137
    Ja egyszeriben játszadoztam vele és meguntam, most meg újra rákaptam. Az elején mindenki úgy köszönt hogy már hat hónapja nem látott, tisztára elgazosodott a falu, kezdhettem gyomirtással (nem lehet igaz hogy senki sem csinálta amíg távol voltam) Egyébként a halászversenyt nem sikerült megnyerni, De elmondaná valaki hogy mi lett volna a fődíj (aki megnyerte).
  • Tomek83
    #136
    tejóég,mi van a házadban hogy ilyen állatok rohangálnak:) Nekem 1x volt olyan hogy 2hónappal előre állítottam a dátumot,és tele voltam csótányokkal:)
    A halat meg akkor kell kirántani amikor hallod a csobbanást.
  • Sheltem
    #135
    Ne tarts benn szemetet vaze :))) Se karalábét a földön se ilyesmit :) és megszűnnek.
  • zola2000
    #134
    Kösz. A másik gondom hogy a házamban eléggé elszaporodtak a legyek, egerek stb azokat hogy lehet kiirtani?
  • Sheltem
    #133
    Jajaj pontosabban...amikor ráharap gyorsan megnyomod az a gombot..
    Van egy hal ami egész évben van a tengeren de nagyon ritka úgy hívják Coelacanth... Namost ilyet sose sikerült még fognom és vannak olyan nagy halak amik csak egy pillanatra húzzák le az úszót és már el is engedik...Gyanítom Coelacanth ok remélem egyszer azért sikerül fogni...
  • zola2000
    #132
    És hogy lehet a nagy halakat kifogni, mert a kis halak rámennek a csalira, amikor lehúzzák kirántom, a nagy halaknál meg ez nem működik lehúzzák kirántanám de olyankor mindig elúsznak. Vagy csak pontosabban kellene időzíteni?
  • Sheltem
    #131
    Sehol
  • zola2000
    #130
    Hol tudom megnézni hogy mekkora a hal anélkül hogy odaadnám a polgármesternek? Mert ami nem túl nagy azt inkább eladnám.
  • Sheltem
    #129
    Már azt hittem sosem döntöm meg az újonnan érkezett rókafejű szomszédom 45.6inches sea bass át...De csak sikerült jobbat fognom:

    97.6 inch Tuna...
  • Csibe001
    #128
    46.7 inches Sea Bass-el vezetek :P
  • Tomek83
    #127
    Én most vezetek egy 39inch-es sea bass-al. Tavaly volt olyan hogy végig vezettem és az utolsó 5percben valamelyik jómadár megelőzött. Ja és fogtam legyet:) ha egy kis szemetet szétdobáltok akkor jönnek elő.
  • Sheltem
    #126
    Ja télleg :)
  • Csibe001
    #125
    Nem is délelőtt van, majd 12-től lesz 6-ig. :)
  • Sheltem
    #124
    Gratula :) Nekem meg már 4 snowman itemem van...Remélem ma sikerül az 5. perfect snowman is.
  • Sheltem
    #123
    Stringfish > Tuna > sea bass

    Na gyerekek ma délelőtt fishing tourney! :) Ki mit fog mondja majd meg.
  • Csibe001
    #122
    Nekem eddig ez volt a legnagyobb hal amit fogtam.
  • Tomek83
    #121
    Fél órát kint szenvedtem a hóesésben,minden szart kifogtam,de ez a gyökér stringfish-t nem találtam,amúgy mekkora kicsi közepes vagy nagy méretű?
  • Csibe001
    #120
    Hóesésben van Stringfish szerintem.Mert nekem is úgy volt meg Sheltemnek is.
  • Tomek83
    #119
    Egyétek a stringfisheteket,nehogymár mindenki kifogta csak én nem,én folyton ugyanazokat a béna halakat fogom ki.
    Viszont megvan az összes fosszília