49
Tom Clancy novellája alapján
  • PrisonMan
    #49
    Wikipedian a Rainbow Six szócikknél ez van írva a filmről:
    "The current status of the film adaptation of Rainbow Six is still up in the air. A previous entry in this section stated that the film had been in development since 1994, however, this is impossible as the book wasn't written until 1998. Current reports state that the film is slated for either a 2009 or 2010 release."
  • Fenrir
    #48
    IMDB: Rainbow Six (2010)

    Úgy néz ki, hogy nem mostanában lesz belőle film.
  • Mike
    #47
    mekkora egy pedo vagy Sadistkám :)
  • Bucser
    #46
    Frank Millers 300


    Directed by Zack Snyder

    Sry nem sorozatgyilkosos :) Bocs beneztem:D csak keveredett 2 ajánló amit playoff kozben lattam:D
  • Fenrir
    #45
    "300 című sorozatgyilkosos filmje"

    ??? Szerintem te kevered valamivel.

    Nézelődj itt.
  • Bucser
    #44
    Majd meglátjuk. Ahogy nézem a rendező nem túl tapasztalt (Most jött ki a 300 című sorozatgyilkosos filmje. Megnezzük aztan velemenyt mondunk róla:))

    meglássuk miből lesza cserebogár.. Majd látjuk a szereplőket (az elnök szerepében jó lenne az öreg Harrison Fordot látni Hisz úgyis ő az igazi klasszikkus Jack Ryan:)
  • bakvarnyu
    #43
    Michael Mann sokkal jobb, kár hogy nem ő kapta.
  • Papirzacsi
    #42
    A topikot olvasva kedvet kaptam a könyvhöz, aminek még a vizsgaidőszak miatt nem áltam neki. Beleolvastam az elejébe, és neeeeem! Szigorlatra kéne készülni, de most hogy beleolvastam, már nem tudok. :-))
  • Esrohnoil
    #41
    Az utóbbit nekem sem ártana. :D
  • Bucser
    #40
    Mert vége lett:D meg vizsgaidőszak:D Szal ha olvastam akkor ezt olvastam vagy tananyagot:)
  • Esrohnoil
    #39
    "meg 90 oldal van hátra a konyvbol (850 oldal kb). Letehetetlen:) "
    Akkor hogyhogy mégis letetted? :D
  • Bucser
    #38
    Mind1:) Majd meglássuk:D az este bfejeztema könyvet:) Jó volt ökoterrorizmus suxx:D De Clarkek jól elkenték a notájukat:D
  • Zsoltika 007
    #37
    A nevesebbek már erre is ügyelnek hidd el! A nevesebb producerek nem szoktak mellé nyúlni és pont ezért szerzik meg ált könnyebben a lóvét is a filmekhez.
  • Bucser
    #36
    Nem:) a producerek arra ügylenek, hogy pozitív szaldójú legyen a film:) azaz behoza a gyártási költségeket és profitot termeljen:) Ha a rendező elkúrja akkor elkúrja:)

    De majd 2K8-ban meglátjuk:) Úgyis kb akkor játszódik a történet is:)
  • Zsoltika 007
    #35
    De ha a nevét adja hozzá akkor már olyan rossz nem lehet. Általában erre nagyon ügyelnek a producerek.
  • Bucser
    #34
    Woo bácsi a producer és nem a rendezo:) Ego annyi koze lesz hozzá mint Steven Spielbergnek az új Transformershez. Pénzt ad bele és szervezi a gyártást.
  • Fenrir
    #33
    Woo bácsi, tessék.
  • Bucser
    #32
    meg 90 oldal van hátra a konyvbol (850 oldal kb). Letehetetlen:)

    Woonak koze sincs a fimhez honnan vettétek??? A könyv egyik fő szempontja a realitás (sőt Clancy majdnem minden regényének alapja a valóság valós helyzet haditechnika egyebek) Így nem tudom. Lehet hogy egy Michael Mann jobb választas lett volna rendezőnek:) Arról nem beszélve, hogy nagyon sokszor kijön a konyvben a szereplok emberi oldala a rengeteg akció közben.

    Egyértelmű Thumb Up számomra és várom:)

    u.i.: Akit John Clark tortenete erdekel az olvass el a Without Remorse és debt of Honor című könyveket is (előzmények etc) Érdemes:) (Bár melyik Clanc könyvet nem erdemes olvasni?)
  • Sadist
    #31
    Mára elég lesz, fiatal elmédnek fel is kell fognia a megszerzett tudást, és hagyni kell leülepedni :)
  • Dragooon #30
    én már láttam jó voolt
  • akyyy
    #29
    Mondj még bölcsességet.
  • sweech
    #28
    sorozatokhoz van kitéve a (TV)
  • sweech
    #27
    :-tesegg
  • Zsoltika 007
    #26
    LOL!
  • Fenrir
    #25
    Omg :)
  • nf1
    #24
    fent ki van írva.
    + ez már a 3. topic amiben ezt tette, úgyhogy már igazán megtanulhatta volna

    de hát még csak 12 éves, nem szabad bántani
    :CCCC
  • Sadist
    #23
    Nézd csak! Ott van fölül egy olyan, hogy
    "Tv, Mozi, DVD"
    Meg csak az első hozzászólásig kellett volna eljutni :|
  • Zsoltika 007
    #22
    Gondolom nem azért tették a Tv,Mozi,dvd-be.
  • Fenrir
    #21
    Nézegettem a Filmes listát, de nem találtam olyat ahol az lenne kiírva, hogy "mozi".

    Amúgy meg ha vette volna a fáradtságot és elolvasta volna a témaindító szövegemet rögtön rájött volna, hogy miről van szó. Mivel rettentő poénos akart lenni ezért meg sem nézte csak linkelte a keresőt...
  • akyyy
    #20
    Amúgy igaza is van, minden mornális filmes topikba oda irják hogy film, mozi, tv, vagy valami:)

    de nem rosszindulatból irtam ezt!
  • Fenrir
    #19
    Kisgyerek, beégetted magad a hülyeségeddel. Ha nincsen értelmes mondanivalód a témához akkor lehet innen elhúzni.

    kthxbye...
  • Zsoltika 007
    #18
    Ügyes gyerek vagy.

    Amúgy én nagy R6 fan vagyok olvastam a könyvet is szóval nagyon várom a végeredményt.
    Amúgy már kint van imdb-n KATT
  • neuro
    #17
    a regény nagyon jó volt, a filmet lemerem fogdani, hogy elrontják és valami gagyi akciómozi lesz belőle
  • Sadist
    #16
    Hát ha neked egy kereső link beröffentésétől és egy emefkettőtől merevedik :|
  • Thanatos
    #15
    szellemifogyatékos-e vagyol??
  • Rexor
    #14
    Nekem jah... Mér te már viagrázol?
  • Rage47
    #13
    köcci
  • Fenrir
    #12
    Igazad van, de kapásból novellának fordítottam az angolból, amúgy regény
  • Pheaper
    #11
    hehehe :D
  • Sadist
    #10
    A novel egyébként nem novella, hanem regény.