56







\"Genesis












\"Game \"Features\" \"Gallery\" \"Downloads\" \"Community\" \"Press\"

  • Agamemnon
    #16
    Szóval akkor a béta nem túl megkapó?
  • Thanatos
    #15
    hát ugyan a 2d-s dolog nem zavar de hangulata az tényleg nemsok :/ az se zavarna hogy a graf baltával faragott de az már igen hogy az is elég hangulattalan :/
  • Agamemnon
    #14
    Hát, én sem mentem sokra a Homeword 3d-s szabadságával... Annyira nem jött be.
  • Thanatos
    #13
    nemtom a 3ds szabadság nem feltétlen hiáynzik nekem, nekem valahogy nem az hozza a hangulatot, de majd meglátjuk :)
  • EmThor
    #12
    leszedtem bétát, grafika nem volt vmi szép, felpatch-elte magát így jobb lett... amúgy a szokásos beszívom a vért, űrhajót építek, felrakom rá a megvett "gén" fegyvereket... az űrhajók viszont egy 2D-s rácson mozognak, semmi nyoma a Homeworld szerű szabadságnak, no hangulat... kár érte.
  • Thanatos
    #11
    én még csak most fogom elkezdeni szedni
    amugy mi baja volt?
  • EmThor
    #10
    bétát toltuk, xar volt!
  • Thanatos
    #9
    tényleg jó az ottani link, és tényleg open beta már, már meg is van a key :)
  • Thanatos
    #8
    thx :)
  • Agamemnon
    #7
    Próbáld meg a PCDome oldalán, mert a szövegben elhelyeztek egy linket, hátha az közvetlenül oda visz.
  • Thanatos
    #6
    istennek nem találom ezt a gamet fp-n..., a keresőre meg kidob ugyan egy linket de ott hiába irja hogy van 1 file nicns semmisem :/
  • Agamemnon
    #5
    Nem, még nem próbáltam semmit, most éppen egy bannert próbálok összeeszkábálni ide...
  • Thanatos
    #4
    most nzétem van fp-n valmai amrada online demo, azt probáltad már? :) (közbe keresem ennek open betajat de még nem leltem meg, káoszos ez a fileplanet :D)
  • Thanatos
    #3
    beta-t rpboáltad? amikor én láttam fp-n akkor még csak subscribereknek volt :(
  • Agamemnon
    #2
    A videó letölthető innét.
  • Agamemnon
    #1
    Jól halad a Metamorf Studios berkeiben készülő Genesis Rising: The Universal Crusade fejlesztése, amely stílusát tekintve egy RPG és kaland elemeket is tartalmazó valós idejű űrstratégia. A futurisztikus jövőben Iconah kapitánnyal deríthetjük fel a hatalmas galaxist, és használhatjuk ki a modern fegyverek és a böhöm nagy csillaghajók képességeit. Persze ahogy illik, nem csak hadakozással lehet előrelépni, használhatjuk a diplomácia és a kereskedelem kifinomultabb eszközeit is, ámbár elnézve a képeket, a megfelelő fejlesztések birtokban még erre sincs szükség. A már jó ideje készülő játék ma végre kiadási dátumot kapott, amely 2007 márciusát jelenti, illetve kiadtak hozzá egy új videót, ezt pedig immár tőlünk is letölthetitek. Hír még a Genesissel kapcsolatban, hogy a már egy ideje zajló multiplayer bétateszt - amely eddig csak fizetős delikvenseknek állt jogában – most már mindenki számára kipróbálható, az érdeklődők ez ügyben látogassanak el a Fileplanet oldalára.


    Forrás: PC Dome