98
MoH Vanguard
  • Prince of Máté
    #41
    és a Mih undergroundot ketten is lehetett játszani...
    Bezzeg ezt nem csinálják meg PS2-n
  • Papesz
    #42
    Az összes PS2-es Medal Of Honor-ban van multiplayer.
  • Prince of Máté
    #43
    az az igazság hogy még 1 Medal of honorral sem játszottam csak az Undergrounddal így a PS2-s Call of duty-kra értettem..
  • dinomano
    #44
    Ok-Ok... Multira ott PS2-ön a Medal, nekem nem hianyzott épp ezért a CoD-bol...
  • zola2000
    #45
    Fps-re a legjobb a wii. A valódi célzást még a bill+egér sem múlhatja felül. Az a graf meg bőven elég (2x gamecube ami kb 3x ps2).
  • dinomano
    #46
    Hmm...Érdekes tendencia különben; hogy WII+PS2 title atiratok egymas utan jelennek meg mostansag ill. megy ez a "karöltve"multiplatform...Rayman-Raving R.; most ez a MOH-Vanguard PS2-re + WII-re... :-D
    FPS-re legjobb a WII... Hmm... fene tudja... eleg innovativ fejlesztes... Anno mondjuk PS1-en toltam sokat pistollyal a Time crisis3-at..lehet hogy envagyok tapos, de 20perc aktiv jatek utan fajt a kezem...Szoval maradok kontrollernel vagy eger+bill.-nél... :-P
  • Prince of Máté
    #47
    hát sztem nem.
    INFO
  • dinomano
    #48
    Nem tudom, hogy sokkal jobb-e a graf., mint PS2-re... Persze, bizti szebb lesz; de pl. minden PS2 cim is ujabban WII-re is kijön; szoval nem is PS3+X360 gamecimek atiratai jelennek meg... PS2 kistestvérhez áll közelebb a WII; ami a SONYnak egyaltalan nem gáz, viszont a WII-nek egyelőre igen... :-|
  • Yorg
    #49
    Talán előbb nézd meg a Wii és a PS3 eladásokat, és utána nyilatkozzál, hogy mi a gáz kinek.
  • dinomano
    #50
    Szerintem csak hirtelen fellangolas a WII+hamar jött (a PS3hoz kepest mindenkepp+360hoz kepest nem csuszott sokat...)

    Mivel üzleti alapon megy a game-keszites, elöbb utobb bealdozik a WII-nek, a nagytestverekkel egy idö utan nem veszi fel a versenyt; és már most latszik h. nem a fősodrasban evez... Az összes nagyobb cim PS3ra+X-re jön, mig Wii-re pár külön cim; felturbozott régi game-ek + PS2-re is kijövő pár cím jön... Sajna eleg nagy a szakadek a WII+a 2 nagy testver között; igy nagyon nagy mérvü atportolasokra nem lehet szamitani; marad az a keves exkluziv cim, amit csinal a Nintendo hozza...
  • Ewergo
    #51
    Ja. A Nintendo követi a szintén nagy multal biró Segat. Ök megtették a magukét...
  • dinomano
    #52
    Jah... Egy idö utan labdaban se fog rugni, a poen az, hogy ez mar most kezd erzödni picit... :-|
  • Prince of Máté
    #53
    1 szo mint 100 a Wii bukás
    Most még nem, de majd 1-2 éven belül...
  • Papesz
    #54
    Szerintem nézzetek utána, hogy mit is jelent a bukás fogalma. A Wii-ből az európai debütkor két nap alatt(!) 325 ezer darab fogyott el. Japánban egy nap alatt(!) 400 ezer, Amerikában egy hét alatt 600 ezer. A Nintendo Wii decembertől rekorder lett, övék minden idők legkelendőbb asztali konzolja. Ráadásul ezek a számok csak az első hét értékesítéseit takarják, mostanra minden területen megtöbbszöröződtek az eladások. A Wii tulajok 1-2 éven belül sem fogják eldobni a gépeiket, úgyhogy hülyeséget ne beszéljünk.

    Viszont kérek mindenkit, hogy a továbbiakban ezt NE ebben a topicban beszéljük már meg, térjünk inkább vissza a témához.
  • dinomano
    #55
    Ok, OFF lezárva.. Csak annyit, hogy egy konzol atlageletkora nem 1-2 év(én sem azt mondtam, hogy addig jönnek a viharfelhők a WII-nek), hanem inkabb (jobb esetben!!)5-6 év... 5-6 év mulva lehet hogy nem sokan fognak emlekezni a WII-re... :-| Hirtelen fellangolas-feeling-et meg már itt kitargyaltuk..Elöre megmondani nem lehet, h. mi lesz a WII-vel, azt elismerem... De mint tudjuk, kulturtörtenetileg a legnagyobb maniak tünnek el a süllyesztöben ugy, hogy a kutya sem emlekszik utana rájuk... :-|
  • zola2000
    #56
    A ds re is az elején azt mondták hogy hirtelen fellángolás, és most a második legeladottabb gép a wii után. Ezt a "hirtelen fellángolás" dolgot most a sony találta ki.
  • dinomano
    #57
    Joh, majd kiderül...
  • Richard90
    #58
    MOH Video (youtube)
  • dinomano
    #59
    Hmmm... Ha ugy veszed (birom a DS-t amugy, tetszik a kis gép); egyetlen ellenfele a PSP... Azért a WII-t ketten szorongatjak a nagytesvterek (hmm..ill. nem szorongatjak, mivel inkabb csak "oldalvizeken" evezik a WII...)... Ok, abbahagyom a WII fikazast... :-D Semmi bajom vele, de ne emlitsük egy szinten uj X-el + PS3-al... (Szerintem hamarabb is le fog aldozni a csillaga, mint már irtam) ...Azért SONY-ék+Microsoft is joval több idöt/melot/pénzt belefektetett a köv. generacioba+többet is kockaztat (Wii-ék meg ugye csak kontrollerre gyurtak)
  • timantes
    #60
    lehet tölteni: Medal_Of_Honor_Vanguard_PAL_PS2DVD-STRiKE

    (...már töltöm )
  • tsabigo
    #61
    Majd mond meg légyszíves hogy benne van e a magyar felirat.Mert nálunk magyar felirattal jön ki.De nem tudom hogy benne van e a palos verzióban, vagy csak kifejezetten a magyaro.-n kiadottba lesz benne.
  • dinomano
    #62
    Honnan töltöd? Én sajna nem talaltam linket... :-|
  • sacano1
    #63
    http://pcgames.epyx.hu/index.php
  • timantes
    #64
    FIGYELEM!!!!!!!!!!!!!!!!

    a játékban van MAGYAR FELÍRAT !!!!!

    STRIKE verziót szedtem le!!!!
  • Zatoichi
    #65



  • Zatoichi
    #66




  • Zatoichi
    #67
    Sajnálom, a fórum semmilyen képfeltöltő által feltöltött képet nem akar megjeleníteni. A saját feltöltőjük meg csak 20 Kbyte enged VIP tagságé pedig nem fizetek 1 vasat sem.
    Még1X sry a képekért!
  • dinomano
    #68
    Talaltam a neten (torrentre***.net) több letölthetö verziot is; viszont egyik-masik 3,5 giga, viszont van 750megas verzio is... Miben mas a 750megas? RIP? Hogy lehet ekkora különbseg a méretben? :-O
  • Richard90
    #69
    Nem tudjátok, hogy a wii-s verzióban is magyar-e felirat?
  • timantes
    #70
    talán kiszedték belőle a videókat és a nyelveket is ( csak angol ) , én a normál verziót szedtem le
  • dinomano
    #71
    Sajna nem irtak semmit, hogy RIP-é vagy nem... :-| Jobb esetben csak angol nyelvet hagytak meg(és nem szedtek ki a videokat...mondjuk ekkora méretnél valoszinü videok hianyoznak); de merem remelni hogy nem...Töltök 2 verziot is; a 750megasat+"normal" meretüt is...
  • dinomano
    #72
    Magyar felirat minden verzioban van?
  • sacano1
    #73
    hát ez jo xar lett.
  • Richard90
    #74
    játszottál vele?
  • sacano1
    #75
    igen ps2-ös verzioval kb ps 1es grafikáju medálra hasonlit.
  • Richard90
    #76
    wii-re szebb lesz :P
  • dinomano
    #77
    Nagyon gáz a graf.? Igaz, a MOH-EA sem volt csodaszép... Van oylan a grafja mint annak? PS2-ön COD3 a legszebb eddig, de ugye nem tul folyamatos+bugos is picit...
  • nashwan
    #78
    Üdv. Akkor most melyikre érdemesebb megvenni a Wii-re vagy a ps2-re?
  • gematta
    #79
    szerintem ps2
    über facca pláne hun felirat
  • PoisonChihuahua
    #80
    "ps2-ös verzioval kb ps 1es grafikáju medálra hasonlit"

    Nem is tudom, én ezzel nem értek eggyet. A cucc az European Assault grafikus motorját használja, ami persze nem egy NextGen grafika de a PS2 képességeihez mérten hozza az elvárt szintet. Akár így akár úgy a CoD mellett az egyik leghangulatosabb II. VH.-s játék, ami hangulatban visszatér az eredeti Medalhoz. A CoD 3 is nagy kedvencem, bár az végig szaggat, viszont akit ez zavar az próbálja a MoH Vanguardot, mert ott lassulást nem, vagy nagyon kevésszer látni.