98
MoH Vanguard
  • Kazuma92
    #98
    hát ez a vanguard egy european assault csak butítva... nemrossz, de.... nonszensz
  • dinomano
    #97
    Mindegyik gyenge; a Risingtol fogva közepszerü az összes...akkor inkabb ne adjanak ki uj részt; ne alazzak be a sorozatot... :-|
  • Seth
    #96
    Azzal még komolyan foglalkoztak, ezek már csak ilyen add-on-ok
  • dinomano
    #95
    Nem tudom, mindenesetre a graf. elég gáz... A Frontline szebb; mint az utobbi 2 medal...
  • Richard90
    #94
    sztem inkább a wii miatt csináltákezt a játékot
    és mivel grafikailag kb egy szinten van (bár sztem a wii jobb), ezért kiadták ps2-re is
    sztem
  • dinomano
    #93
    Kinyomtam PS2ön vanguard-ot, hat eleg gyenge volt..az utolso 3 palya egesz hangulatos lett; az effektek jok(napsütés+tüzeffekt), de a graf. sztem harmatgyenge; recés a széleken, néha poligonillesztesnel graf hiba van/feher szélek/ + texturafelbont. harmatgyenge... :-| meg hat 6ora gameidö...
  • LPKENJI
    #92
    ok
  • Richard90
    #91
    na hogy tisztázzuk.
    megjelent a vanguard ps2-re és wii-re (ez lenne a butított airborne, csak nem ezt a nevet kapta)
    pc-re viszont még nem jött ki az airborne
  • LPKENJI
    #90
    az lehet (de én azt olvastam hogy már megjelent és hogy ps2-re meg nem adják ki)...
  • Papesz
    #89
    Tévedsz.
  • Richard90
    #88
    Medal of Honor: Airborne
    tuti még nem jelent még meg!
  • LPKENJI
    #87
    az airbor az már megjelent
  • Richard90
    #86
    megfog majd jelleni csak nem ez lesz a neve. vanguard helyett Airborne
  • Attila8805
    #85
    Nem és nem is fog.
  • piamania
    #84
    Hello!

    PC-re megjelent már a játék?Köszi
  • LPKENJI
    #83
    Hi all !
    Télleg csak 4 hadjáratból áll az egész?
  • dinomano
    #82
    Igen, ujabb trendi (ill. a fenét új... :-P); nahszoval anno a MOH1-ben egyedire csinaltak a dolgokat a célkeresztes megallos-mókával... A PS2-es MOH-ok+ összes FPS-nel tudsz lőni mozgas közben; max. van mégegy gomb, amivel tudsz zoomolni... Ilyenkor zoomolt módban ("ez fegyverhez közelebb hajolást jelent, vagyis könnyebben rálátsz az ellenre+precizebb a célzás); nahszóval zoomolva is tudsz menni, csak lassabban(+lassabban fordulsz)... :-D Talan a RESI4 (PS2-ön, igaz az TPS), ollasmi mint anno MOH PS1-en...megállás utan lehet csak celozni lőni sem lehet, ha nem állsz meg(RESIBEN)...
  • Seten
    #81

    Üdv!
    A PS2-n hogyan van megoldva a tüzelés? Én csak a PSX-ekre emléxem, ott a MoH-ban megnyomtam egy gombot, kirakott egy piros célkeresztet amit az egyik karral lehetett ugye "körbeforgatni".
    Mostanában ez hogyan megy? Mozgás közben lehet lőni?

  • PoisonChihuahua
    #80
    "ps2-ös verzioval kb ps 1es grafikáju medálra hasonlit"

    Nem is tudom, én ezzel nem értek eggyet. A cucc az European Assault grafikus motorját használja, ami persze nem egy NextGen grafika de a PS2 képességeihez mérten hozza az elvárt szintet. Akár így akár úgy a CoD mellett az egyik leghangulatosabb II. VH.-s játék, ami hangulatban visszatér az eredeti Medalhoz. A CoD 3 is nagy kedvencem, bár az végig szaggat, viszont akit ez zavar az próbálja a MoH Vanguardot, mert ott lassulást nem, vagy nagyon kevésszer látni.
  • gematta
    #79
    szerintem ps2
    über facca pláne hun felirat
  • nashwan
    #78
    Üdv. Akkor most melyikre érdemesebb megvenni a Wii-re vagy a ps2-re?
  • dinomano
    #77
    Nagyon gáz a graf.? Igaz, a MOH-EA sem volt csodaszép... Van oylan a grafja mint annak? PS2-ön COD3 a legszebb eddig, de ugye nem tul folyamatos+bugos is picit...
  • Richard90
    #76
    wii-re szebb lesz :P
  • sacano1
    #75
    igen ps2-ös verzioval kb ps 1es grafikáju medálra hasonlit.
  • Richard90
    #74
    játszottál vele?
  • sacano1
    #73
    hát ez jo xar lett.
  • dinomano
    #72
    Magyar felirat minden verzioban van?
  • dinomano
    #71
    Sajna nem irtak semmit, hogy RIP-é vagy nem... :-| Jobb esetben csak angol nyelvet hagytak meg(és nem szedtek ki a videokat...mondjuk ekkora méretnél valoszinü videok hianyoznak); de merem remelni hogy nem...Töltök 2 verziot is; a 750megasat+"normal" meretüt is...
  • timantes
    #70
    talán kiszedték belőle a videókat és a nyelveket is ( csak angol ) , én a normál verziót szedtem le
  • Richard90
    #69
    Nem tudjátok, hogy a wii-s verzióban is magyar-e felirat?
  • dinomano
    #68
    Talaltam a neten (torrentre***.net) több letölthetö verziot is; viszont egyik-masik 3,5 giga, viszont van 750megas verzio is... Miben mas a 750megas? RIP? Hogy lehet ekkora különbseg a méretben? :-O
  • Zatoichi
    #67
    Sajnálom, a fórum semmilyen képfeltöltő által feltöltött képet nem akar megjeleníteni. A saját feltöltőjük meg csak 20 Kbyte enged VIP tagságé pedig nem fizetek 1 vasat sem.
    Még1X sry a képekért!
  • Zatoichi
    #66




  • Zatoichi
    #65



  • timantes
    #64
    FIGYELEM!!!!!!!!!!!!!!!!

    a játékban van MAGYAR FELÍRAT !!!!!

    STRIKE verziót szedtem le!!!!
  • sacano1
    #63
    http://pcgames.epyx.hu/index.php
  • dinomano
    #62
    Honnan töltöd? Én sajna nem talaltam linket... :-|
  • tsabigo
    #61
    Majd mond meg légyszíves hogy benne van e a magyar felirat.Mert nálunk magyar felirattal jön ki.De nem tudom hogy benne van e a palos verzióban, vagy csak kifejezetten a magyaro.-n kiadottba lesz benne.
  • timantes
    #60
    lehet tölteni: Medal_Of_Honor_Vanguard_PAL_PS2DVD-STRiKE

    (...már töltöm )
  • dinomano
    #59
    Hmmm... Ha ugy veszed (birom a DS-t amugy, tetszik a kis gép); egyetlen ellenfele a PSP... Azért a WII-t ketten szorongatjak a nagytesvterek (hmm..ill. nem szorongatjak, mivel inkabb csak "oldalvizeken" evezik a WII...)... Ok, abbahagyom a WII fikazast... :-D Semmi bajom vele, de ne emlitsük egy szinten uj X-el + PS3-al... (Szerintem hamarabb is le fog aldozni a csillaga, mint már irtam) ...Azért SONY-ék+Microsoft is joval több idöt/melot/pénzt belefektetett a köv. generacioba+többet is kockaztat (Wii-ék meg ugye csak kontrollerre gyurtak)