44
H e L p
  • Narxis
    #44
    Firewall-->Custom-->Allow incoming/outgoing UDP/TCP ports és ott megadod a port számát. Arra figyelj, hogy Trusted vagy Internet zone-ban állítod. Attól függ telepítés után mit adtál meg a hálózatodnak, Trusted(engeded a megosztást) vagy Internet(pl. közvetlen kapcsolat esetén ami nem engedi a megosztást).
  • Sobel
    #43
    Üdv mindenki!

    Zonealarmmal, hogy lehet portot nyitni?
  • Shep
    #42
    Kösz.
  • Narxis
    #41
    Klikk
  • Shep
    #40
    Ezt a Zone Alarm-os ForceFieldet honnan lehet leszedni, legalább valami próbaverziót, vagy valamit. ZA oldalán nem találtam az internet securitys cuccot. Vagy abba van beleépítve?
  • Narxis
    #39
    Feltetted, remélem.
  • Doomista
    #38
    ok
  • Narxis
    #37
    Megjelent az új végleges verzió:

    ZoneAlarm Extreme Security version 9.1.507.000

    Letöltés itt: Link

    Változások listája itt: Link

    A többi termék is frissült, kivéve az ingyenes tűzfal verziót, az még béta állapotban van, de napokon belül kiadják a véglegest ami megszünteti az AVG antivírus-al való összeakadást és persze egyéb javításokat is tartalmaz.
  • Narxis
    #36
    Új beta.

    Fixed issues between 9.1.118.000 and 9.1.180.000:

    Improvement to stability, fixed several most common crashes.
    Improvement to Program Advisor to reduce alerts for known programs.
    Improvement to Antivirus updates.
    Fixed erroneous message that Recovery Data for Hard Drive Encryption is out of date.
    Browser Security: Addressed issue with installation of Adobe Flash.
    Fix memory leak during hard drive encryption.
    Include latest Antivirus dat files in the install.


    Known Issues:

    During installation of Hard Drive Encryption, the Recovery Wizard may not start automatically before encryption, and need to be started manually from the Main panel.
    Browser Security may not operate on Windows Vista with Firefox 3.6.
    On Windows 7, the Program Compatibility Wizard may appear on some machines. Simply click "This program installed correctly", as this warning is erroneous.
    Phishing site alerts may not display correctly in Firefox 3.6.
  • Narxis
    #35
    Használjátok egészséggel.
  • Narxis
    #34
    Jól optimalizált.
  • bmate0007
    #33
    hogy lehet az, hogy a ZoneAlarm Free 35 megabyte-ot foglal vagy így körül, a Security Suite pedig 31 megát? hiszen a Suite-nak többet kéne foglalnia!!!
  • bmate0007
    #32
    nincsmit
  • Buffalo
    #31
    oké köszi a segítséget
  • bmate0007
    #30
    az nem baj ha többször kérdez rá ilyenekre az a lényeg hogy hapiros van akkor fontold meg, hameg zöld vagy kék akkor nyugodtan engedd. nekem is szokta ezt csinálni. :)
  • Buffalo
    #29
    nah most lehet jónak nézki a netes dolog keresgélek össze vissza és nem jött elő az ablak
  • Buffalo
    #28
    de a poén az hogy hiába pipálom ki egy ujjabb adando alkalommal másra kérdez rá
    az lenne az igaz ha nem jönne be majdnem minden programnál meg egyéb dolognál, mert ha ugyhagyom a gépet és nem vagyok itt de közbe telepít vagy tölt.. bejön a cuccos és addig félbemarad a dolog.. és hiába hagytam ugy x időre.
    de neked is ezt csinálja?
  • bmate0007
    #27
    okés. szal a zöldre:Remember this setting-szet beixeled, és utána Allow.
    A pirosnál azt írja hogy egy behatoló(hacker) be akar hatolni a netedre.
    De ez amúgy nem így van. Ezt csak a ZoneAlarm látja így. A rundll.exe fontos fájl a gépedben ami nélkül nem működne rendesen a gép. Arra is Remember this setting, és Allow. A zöld pedig csak egy sima rákérdezés hogy engeded -e hogy Internet Explorer-t használhass. :)
  • Buffalo
    #26
    Explorer is trying to access to the Internet az stimmel de nem látok olyat amire rálehetne kattintani, az emailedre elküldtem 1 képet ha nem gond hátha mondvalamit..
  • bmate0007
    #25
    mit kérdez? mert ha csak annyit hogy Mozilla Firefox vagy Internet Explorer is trying to access to the Internet, akkor hogy többet ezt ne lásd rá kell kattintani arra hogy don't show this again vagy valami ilyesmi, és allow. viszont ha azt írja suscipicious behavior vagy dangeorus behavior akkor mindenképp deny.
    Vagy valami másra gondoltál?
  • Buffalo
    #24
    igen..ZoneAlarm Security Alert
  • bmate0007
    #23
    ZoneAlarm-ra gondolsz?
  • bmate0007
    #22
    Bekellene állítani 1 alapértelemzett vírusellenőrzőt, ami figyeli a fájlátvitelt.
  • bmate0007
    #21
    Doomista! Tudom nálad mi lehetett a probléma. Nálam is volt ilyen az explorer.exe vagy az iexplorer.exe-vel van a baj. Nekem úgy sikerült hazavágnom a netet hogy észlelt valamit az egyik antispyware, én nem néztem meg hogy mi az, hát az iexplorer.exe volt az. aZt pedig nem szabad kiirtani. Hát ilyenkor sajnos újra kell rakni a gépet.
  • Buffalo
    #20
    hello!
    Valaki megtudná mondani hogy hol lehet beállítani hogy ne jöjjön be folyton egy kis ablak amit engedélyezni lehet meg elutasítani, netközbe,telepítés közbe +stb.. elég idegesítő.
    köszi
  • Lord Nomak
    #19
    Üdv,

    Nekem olyan gondom támadt, hogy msn-t nem akarja átengedni a tűzfal egy bizonyos rész után. Vagyis, beszélgetni tudok, webcam, mikrofon minden müködik. Viszont ha képet, vagy bármilyen fájlt szeretnének átküldeni nekem, vagy én szeretnék küldeni nem jön át, pluszban még a megjelenítő képeket sem látom a partnereknél.
    Ha valaki tudná orvosolni mi a problémája akkor azt megköszönném.
    ( MSN Live-ot használok, naprakészen updatelt ZA-t, SP2 van xp mellé tehát az általános dolgok.. )
    Program Control részben mindent engedélyeztem neki, és az Options részben is azon belül az msn-nél. Tehát lövésem sincs már mi a problémája.
  • lck
    #18
    Háttigen a Panda minimum olyan jó mint a Norton.
  • Hassan B
    #17
    Nah, megtaláltam, de inkább lassabb lett, mint gyorsabb... A router miatt van?
  • Hassan B
    #16
    És ha igen, hogy? Mert nem találtam olyat ho: "A következő IP-cím használata:"
  • Hassan B
    #15
    Úgy is működik?
  • Doomista
    #14
    de az is fontos hogy a tűzfal kapott e dijat,mert az bizonyitja hogy eben abban télleg jo,és nem csak átlagos emberek mondják ezt,hanem szakemberek.szoval pl most a panda p. 2007 i.s. sok dijat kapott...és a legjobbnak minösült...
  • Doomista
    #13
    panda platinum 2007 internet security talán...
    de attol függ...kerio pl sima tűzfal,de nagyon pro cucc.zone alarm ugye antivirus,spyware irto is van benne,pro tűzfal,szintén igaz ez a pandára.meg még van vagy 4 db jo tűzfal...izlés kérdése IS.
  • Hassan B
    #12
    Öhm...azt elfelejtettem mondani, ho van egy router is... :)
  • daxan
    #11
    Na de végülis melyik a legjobb tűzfalprogi? Most én a Nod32-t és a Couter Spy-t használom de mellette volt Zona Alarm is....
  • Aspyrin
    #10
    A probléma oka, hogy a Windows automatikus IP-cím beállítása tartja fel a hálózati kommunikációt. Ezt ki tudod kerülni, ha kézzel állítod be az IP-címet, az alábbi módon:
    Start menü > Vezérlőpult > Hálózati kapcsolatok > Helyi kapcsolaton kattintás jobb gombbal > Tulajdonságok > "A következő IP-cím használata:"
    IP-cím: 169.254.61.215
    Alhálózati maszk: 255.255.255.0
  • Doomista
    #9
    szerintem az interneted valamiért nem kedveli,mint az enyém :D
  • Doomista
    #8
    nekem kikapta a nettemet a gépemröl ugy,hogy sehogy nem lehetet helyre rakni,most is más winyorol internetezem,ma rakom ujra a gépet...szoval zone alarm securityt nem fogok felrakni erre a gépre többé...de a spyware és antivirus irtojával megelégedett vagyok !
  • Hassan B
    #7
    Pro-val is ilyen...
  • Hassan B
    #6
    De igen. Ez lehet probléma?
  • LeePí17
    #5
    én azt használok..
    semmi bajom vele..

    zone alarm
    Nod32

    ennyi