122
Rójuk le tiszteletünket emléke előtt. Idén lenne 60 éves

Szükségesnek tartod, hogy a http://matepeter.atw.hu oldalán fórum nyíljon. Ha igen, írd be ide: FÓRUM, ha nem akkor: NOFÓRUM
  • B0B0
    #122
    Nem hinném, hogy ő az
  • hunbasser
    #121
    Máté Pál

    ő kicsoda?mert a sport tv-n dolgozik egy ilyen nevű ember műsorvezetőként és kommentátorként.csak nem ő az?
  • podium
    #120
    Kedves Vendégeink!

    Július 12-én, csütörtökön este hét órától "Hogyha én lennék a fény" címmel a Máté Péter című emlékkönyv bemutatóját tekinthetik meg az Alexandra Könyvesház Pódiumán (V., Nyugati tér 7.). Közreműködik többek között: Máté Pál, Máté Dorottya, Benkő László, Márton András. Mindenkit szeretettel várunk!

    Alexandra Pódium
  • B0B0
    #119
    Új interjúk a honlapon!
  • hunbasser
    #118
    no,az egész szép
  • B0B0
    #117
    Egyébként a heti toplistán pillanatnyilag 47. az oldal
  • B0B0
    #116
    AZ a lényeg rajta :)
  • hunbasser
    #115
    szolíd :D
  • B0B0
    #114
    No, banner figyelemfelhívó üzemmódban! :)
  • hunbasser
    #113
    no,hát ha egyedi fórum lesz,akkor én támogatom az ötletet :)

    csak a motorja hasonló legyen mint az sg-é,és jó lehessen rajta tájékozódni,akár csak az sg-s fórumon.
  • B0B0
    #112
    Igen, néztem már, de azért az mégsem olyan, egy srác bevállalná a fórum megírását.

    De majd meglátjuk, hogy van-e rá igény (eddig nem tolonganak)
  • hunbasser
    #111
    ha mindenképpen komplett saját fórumot akarsz az oldalnak,akkor legalább ne ilyen phpbb-s szörnyűség legyen már :D

    mondjuk sg-s :D
  • B0B0
    #110
    Szeretném, ha a honlapnak saját fórumja lenne (ha van rá igény) saját dizájnnal.
  • hunbasser
    #109
    hát,sztem az lenne a legjobb,ha ezt a topikot benyomnád a honlapra egy beépülő keret formájában,sztem bőven elég ez,aki akar írni,az úgyis regel és akkor ír.
  • B0B0
    #108
    [nagy]Nos tehát!

    A honlapon fel van téve a kérdés: a nagy látogatottságra tekintettel: legyen-e az oldalnak saját fórumja? Itt lehet szavazni! Aki úgy érzi, hasznos lenne az írja ide, hogy FÓRUM, aki úgy érzi, nincs rá szükség az írja azt: NOFÓRUM (összeszámolást megkönnyítve).
    (Aki nem akar itt regisztrálni, kifejtheti véleményét a youtubos videóknál is)[/

    Köszönettel:
    A honlap készítőjenagy]
  • hunbasser
    #107
    azta :o ez nem is rossz :D
  • B0B0
    #106
    Betettem a wikipediába is a címet!
  • B0B0
    #105
    A statisztika szerint naponta átlagosan 25-30 ember nézi meg a lapot. Ezzel a zene témában az atw-nél a 66. helyen áll. Szerintem nem rossz :)
  • hunbasser
    #104
    még nem,nem volt túl sok időm :\ de majd megnézem
  • B0B0
    #103
    Nyugi, a zenei témájú startlapok zömén fent van az oldal, és az én másik módszerem, hogy olyan oldalak fórumaiba, ahol a google intenzíven keres, beírom az oldal címét a kommentel. Nem véletlen, hogy ott vagyunk az első oldalon! :) De azért köszi a tippeket.

    Apropó, megnézted a videoklipeket?
  • hunbasser
    #102
    egy másik topikban láttam ezt a módszert,így még megtalálhatóbbá válik a honlap

    "Arra kell várni, hogy a keresőrobotok megtalálják az oldalad, és beindexeljék.
    Ezért érdemes az oldalad minél több, az oldalad témájával foglalkozó partneroldalra felvinni. Például ha punkzenét játszol, akkor érdemes felvenni a kapcsolatot a többi punkzenésszel, vagy a rajongókkal. Vagy ha amatőr csillagászkodol, akkor a helyi planetáriummal.

    Másrészt érdemes felvezetni az oldaladat oldalad témájával foglalkozó katalógusoldalakra (Startlap, dmoz, stb...), illetve banner/linkcsere rendszerekbe. Lehetőleg olyanokba, amelyeknek magas a PageRank-ja (3 feletti). Pagerank ellenörzésere ajánlom az alábbi oldalt: http://seopen.com/seopen-tools/pagerank.php

    Harmadrészt érdemes az oldalad átlátható (mármint a keresők számára átlátható) módon megoldani. A keretek (<frame>), Flash objektumok, Javascriptes popup ablakok, Java alapú menűk, alt attribútum nélküli tartalmi funkcióval rendelkező (nem a háttérképek) képek, táblázatos oldalszerkezetek ellenjavaltak (tehát már az oldal elkészítésekor ügyelni kell erre). Ingyenes tárhelyek (illetve saját domainnel nem rendelkező oldalak) megint csak nem tesznek jót egy oldal keresőbeli elhelyezkedésének.

    Mindezekről bővebben a keresőoptimalizálás foglalkozik.
    Pár oldal, ami ezzel foglalkozik:
    http://keresomarketing.fpn.hu/
    http://webni.innen.hu/Keres_c5_91optimaliz_c3_a1l_c3_a1s
    http://weblabor.hu/cikkek/keresooptimalizalas" by Faustus
  • hunbasser
    #101
  • B0B0
    #100
    Első oldalon a google-ben! :)))
  • B0B0
    #99
    Ezért lehet, hogy fogsz kapni pár ilyet ---->

    Amúgy meg a topic bezárását indoklod vele
  • maky11
    #98
    hello!nézzétek meg a gportal és a mindenkilapja két legtutibb zenei oldalát--------> www.djszabeee.mindenkilapja.hu és www.gportal.hu/djszabi
  • B0B0
    #97
    Kiszedtem a flash-eket, mert nehéz nagyon szerkeszteni az oldalt úgy.
    Mindenesetre a videoklipek felkerültek!
  • hunbasser
    #96
  • B0B0
    #95
    Már a második oldalon vagyunk! :)

    Amúgy hamarosan videoklipek kerülnek fel!
  • B0B0
    #94
    Ideje lenne, ha végre lenyomná azt a borzalmas Pap Attila honlapot, nem méltó az erre a feladatra!
  • B0B0
    #93
    Helyes! :)
  • hunbasser
    #92
    én is teszteltem :)
  • B0B0
    #91
    Ha beírod a gugliba, hogy Máté Péter, akkor a harmadik lapon ott az oldal!!! :))))))
  • hunbasser
    #90
    !!!!!!
  • B0B0
    #89
    Két jóhír!

    1.: felkerült a google-ra, mégpedig a 8. lapra az oldal, de ha úgy keresel, hogy matepeter, akkor az elsőre.

    2.: sikerült felvenni a kapcsolatot az egyik lányával és lesz sok sok új anyag! :)))
  • B0B0
    #88
    Nah, megcsináltam a honlapon az életrajzot és felkerült majdnem az összes hiányzó borító is!

    Enjoy!
  • B0B0
    #87
    Ez csak a google miatt.

    Máté Péter albumok, életrajz:

    http://matepeter.atw.hu
  • B0B0
    #86
    Köszi az infókat! :)
  • martelyibakter
    #85
    Szerintem kb.1968-ban v.1969-ben diplomázhatott.Azt tudom, hogy Molnár Dániel volt rádióriporter is osztálytársa volt.De állítása, nyilatkozatai szerint nagyon közepes külker közgazdásznak vallotta magát, bár ha a maximalizmusát nézzük azt is remekül művelte volna, de jobb, hogy nem tette.Egyébként a család össztökélésére végezte ezt a szakmát, bátyja Máté Pál is ebben a szakmában dolgozott./14 évvel öregebb./
    Én a Petőfi Rádió Arcok,emlékek vasárnaponként jeletkező Máté Péterről szóló adásában hallottam nyilatkozni Dékány Saroltát kapcsolatukról is és ebben mondta, hogy már nem bírta tovább az életvitelét, hogy állandóan pörgött, nem úgy élte napjait mint más, pl.csak akkor ment aludni amikor már hulla fáradt volt és elaludt a zongora mellett, minden percet feleslegesnek tartott ami nem a zenével tellett.És mások nyilatkozataiból is kiderül pl. ha elolvasod a róla szóló könyvet, hogy nem semmi amilyen önpusztító életet élt és ezt nem csak a szenvedélyekre értem, hanem saját maga hajszolására is,munkamániájára is.Nem hiába nevezi Payer András a magyar könnyűzene Krúdy Gyulájának, rendkívül bohém életfelfogása miatt.
  • B0B0
    #84
    Nem tudod, mikor diplomázott?

    Amúgy én egy olyan verziót hallottam, hogy Dékány abszolulte nem akart elválni, pont ő volt aki mindenáron ragaszkodott hozzá.
  • B0B0
    #83
    Köszi az infókat. Majd beleírom az életrajba!