9
  • bld
    #9
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ilyen alapon írhatnám akkor h gondlom te sem tudod h mi a különbség egy fps és egy (árkád/nem árkád) szimulátor között...
  • smv
    #8
    Szerintem pedig príma kis játék. :) Csak ez a 2 map van benne? Nem lehet lehúzni többet?
  • joebacsi
    #7
    megnéztem én is...nem akarok a cikkíró lelkébe taposni, de hát tényleg eléggé ratyi :)
    bár lehet nálam van magasan a mérce, mert ha árkád repülésről van szó, akkor én a bf42 repfizikájánál nemláttam még jobbat, ahhoz képest meg ez sehol nincs, bár tény, hogy ez ingyenes...
  • Sanyix
    #6
    Gondolom nem tudod mi a külömbség egy arcade repülős játék, és egy repülőgép szimlátor között...
  • bld
    #5
    én letöltöttem az oldalról az inygenes változatot és maximum 6 -7 percig szenvedtem vele, nyomorék az irányítás sztem teljesen élvezhetetlen, a 8éves kvékes múlt(pfff) meg nem tom h segít egy szimulátorban mert ez egy egy repülőgép szimlátorhoz hasonlít a legjobban... sztem nem érdemes rá még két kattintást sem pazarolni... egy zsó mn száz a játék sz@r
  • gyuri12
    #4
    a cikkbven összevissza dicsérik,itt meg fikázzátok:) nemtom hogy érdemes-e megnézni...
  • P3h3ly
    #3
    Az első résszel játszottam kb egy hétig, nem volt rossz de...
  • mikloss
    #2
    hát az :S
  • Lordboxi
    #1
    Hogy ez mekkora fas zág.