75
1999
  • megalodon
    #75
    Ritkán látni jó filmet de ez nagyon is az!
  • Pipör
    #74
    Szép film sztem nagyon
  • Klemice
    #73
    azt én németül láttam, úgy hogy nem tudtam hogy SK film, nagyon jó és utánanézés után meg is tudtam hogy SK :)
  • Garga Pitic #72
    Világbajnok film. Pár éve láttam először retekklubon vagy hol, reklámok miatt még annyit sose anyáztam :)
    Stephen Kinget nem komálom a sok idétlen befejezés miatt, de ez nagyon jó történet. Az Állj ki mellettem / Stand by me a másik, amire még vadászok tőle.
  • davidka003
    #71
    Jó film. Érdemes DVD-n megszerezni.
  • REALista
    #70
    Én végignéztem megint.Kár hogy mindíg ilyen későn adják...:(
  • PLackó
    #69
    Tegnap néztétek? Vagy túl későn volt?
  • Pheaper
    #68
    :D
  • Synchronous
    #67
    Vicces, hogy eddig senki nem vette észre...

    Vagy észrevettétek, csak nem mondjátok?? Hogy mire gondolok? Nos arra a tényre, hogy a Coffey-t játszó Michael Clark Duncan 194 cm magas. A filmben lévő legmagasabb őr David Morse, aki Brutal-t alakítja, pedig 193 cm. Azt hiszem itt van egy kis bibi.
    A filmben Coffey, vagyis Duncan majdnem egy egész fejjel magasabb David Morse-nál. Nyilván direkt nyújtottak rajta a filmben a hatás miatt, de ha ez a filmbeli termete a tényleges magassága lenne, akkor kb. 225 cm kéne hogy legyen a fickó.
    Lehet a következő filmjében 3 méter lesz.
    A film király. Nemhiába Frank Darabont rendezte, aki a Remény rabjait is filmre vitte.

  • Pheaper
    #66
    wáá ma megnéztem még 1er imádoom a filmet :-)
  • Lacee
    #65
    ontopic, ha kérhetném

  • Landren
    #64
    Vitakultúra mi? Nézd már meg, hogy mit írtam én 3 hsz.-ben, és arra te mit válaszoltál, rögtön leidiótáztál... Csiszold még kicsit a tudásod a kultúrált forumozásról, mert úgy tűnik te nem vagy tisztában vele. Egyébként én vitázni olyan emberekkel szoktam, akiknek érdekel a véleménye, a tied a legkissebb mértékben sem. Nyugodj meg, én tudom hogy működnek a forumok, és ezzel is tisztában vagyok, hogy mindenhol vannak ilyen öntelt okoskodó netidióták mint te, akikkel nem kell foglalkozni. Itt az SG-n te voltál az egyetlen eddig aki nekem bugatott, tehát még ez sem téged igazol, viszont az tény, hogy te kezdted a kötözködést. Azt meg ne találd már ki, hogy én mit értek meg és mit nem, talán ismersz? Bár számodra maradok csak "ostoba senki" mint ahogy te is az maradsz számomra. Részemről lezártam a témát, de asszem te még azért fogsz írni.
  • Calver
    #63
    látom sokat gondolkodtál, mire sikerült kinyögnöd ezt a szánalmas választ.
    fogadd el, ez a fórum így müködik. ha valakit lelámázól (#nyes) attól csak még többen fogják leugatni a fejedet, ugyanis süt rólad h vitakultúrának a legkisebb csírája sincs benned.
    az apróbetűs szöveg lényegét meg látom szintúgy nem érted. asszem ugyanolyan ostoba senki maradsz mint aki eddig is voltál.
  • Landren
    #62
    rendben, elnézést érte :)
  • Pheaper
    #61
    ne itt plz :)
  • Landren
    #60
    Ezen most jót röhögtem te láma, de azért csak hajrá...
    Ha meg az ilyen üzenetke "felbasszák" az a pont agyadat, akkor kezeltesd magad, mert nem kis gondok lehetnek a fejedben.
  • [Jakuza]
    #59
    Na igen Frank Darabont nem kispalyas rendezo.
    Ezek a Magyar szarmazasu fickok valamit tudhatnak. :D
  • donidarko
    #58
    hali. hatalmas jo film. sokszor megnéztem. a remény rabjaival egyetembe.
  • Ice Cortez
    #57
    Nagyon jó film a Halálsoron! Nekem nagyon tetszett a története!
  • Calver
    #56
    úgy néz ki neked még kicsit magas a fórum szó jelentése. segítek: publikus, bárki írhat, bármire. te írsz valamit, és bizony attól függetlenül h azt te csöppnyi tyúkagyadban úgy gondolod h egyvalakinek címzed, bizony mások is olvassák és szomorú, de sajnos mások is válaszolhatnak rá, akik ellenben magasról és nagyívbe tesznek rá hogy kinek írtad eredetileg. ha esetleg a hozzászólás írójában egy bunkó, öntelt faszt érzékelnek, nos, akkor az illető olyan stílusban is kapja a választ, ezt még tovább fokozza ha az hozzászólás mindehhez teljesen felesleges és csak arra jó h esetleg felbassza más agyát... khmm indulatot szüljön. ajánlom figyelmedbe ezeket az "alapszabályokat", különben hosszú és nehéz időszaknak nézel elébe itt az SG fórumon.
  • Pheaper
    #55
    itt CSAK a filmről beszéljetek
  • Quantumleap
    #54
    Nem arról van szó, hogy ki milyen néven nyomul. Egyszerűen arról, hogy az oldal nevét kiírva megláthatják bizonyos alattomos operátor személyek. És a minden magyar torrentoldalra vonatkozó lényegről: TILOS A REKLÁM! Ha már egyszer valaki beregisztrál, talán be is tarthatná a szabályokat.
  • Bammy
    #53
    Ha valaki itt más néven nyomul mint pl egy torrentoldalon akkor hogy találják ott meg?
  • Quantumleap
    #52
    Látom, hiába irkálok. De aztán ne csodálkozzatok, ha egyszer az oldalnak hűlt helyét találjátok.
  • Paranoia
    #51
  • Lacee
    #49
    valóban meglepő, hogy Magyarországon nem elérhető a DVD, pedig minden szart kiadnak mostanság... nekem csak az inglisdívídívörzsön van meg, mivel külföldi torrentre nem kell regisztrálni...

    tényleg, BH-n a magyar van fent? csak mert akkor egy tag ismerősömet ráuszítom a dologra :)
  • Quantumleap
    #48
    Oda most tudtommal nincs meghívás.
  • Quantumleap
    #47
    A nevére is vonatkozik. Egy másik oldal fórumain azt is kimoderálják. Mivelhogy elég ha beírod a keresőbe.
  • gyuri12
    #46
    valaki küld meghívót?:D meg linket:)
  • Pheaper
    #45
    [off]a reklámozás alatt azt értjük hogy kiirod a honlap cimét sztem nem peddig a honlap nevét [on]
  • Quantumleap
    #44
    Jav.: hazai torrentoldalak
  • Quantumleap
    #43
    Úgy látom, itt az SG-n mester szinten megy a hazai tottentoldalak nevének kiírása. Már nem először látok ilyet? Pedig mindegyik szabályzatában benne van, hogy TILOS AZ OLDAL REKLÁMOZÁSA!!! Miért nem tudjátok inkább privátüziben vagy mailben megírni az illetőnek?
  • Pheaper
    #42
    torrentoldal meghivóval lehet csak belépni :)
  • Landren
    #41
    Egyébként tényleg jó film...
  • Pheaper
    #40
    igazad van ! én nem is úgy fogtam fel hogy leszólást !!
    ugy hogy ne legyen vita thx :)
  • Landren
    #38
    OFF

    Kedves Calver! Tudod kid az idióta, de ebbe most ne menjünk bele...
    Ha a szellemi képességed lehetővé tette volna, és kicsit figyelmesebben elolvasod Pheaper #4 üzenetét amiben válaszolt az én NEKI írt üzenetemre, akkor rájöhettél volna, hogy még véletlenül sem beszólási szándékkal írtam, mindösszesen egy megjegyzést tettem egy olyan embernek, akivel egyébként is szoktam beszélgetni. Tehát itt kettőnk közül csak neked van beugatási kényszered, mert ha itt valakinek joga lett volna hozzá, hogy leszólja a beírásomat az Pheaper és még véletlenül sem te. Én nem ismertem az általad belinkelt oldalt, de te igen, mint kiderült nem véletlenül, biztos sűrűn látogatod.
  • gyuri12
    #36
    honnan lehet letölteni? anyámék nem engedik megnézni,és titokban letudnám tölteni:D csak részleteket láttam belőle,és nagyon tetszett! légyszi mond el!!
  • zaki
    #35
    Nekem is nagy kedvencem a film... :)

    Viszont az döbbenetes, hogy nem lehet megvenni DVD-n Magyarországon...
  • armageddon666
    #34
    Kedvenc filmjeim Ez és Forest Gump :) ezek ilyen többször megnézhetőek... Mert okés hogy szeretem az Alient meg a SW-t de valahogy azokat nemtudnám megnézni megint :S
  • Casillas
    #33
    nálam is top10