54
  • Sanyix
    #14
    Sztem a Most Wanted egy nagyon béna sci-fi űrhajós játék, ronda (sárga) grafikával, dögunalmas történettel, - os iq-ju aikkal, csaló ellenfelekkel, és rendőrökkel, ugyanazzal a motorral amit még 2001 körül az NFSHP2-ben használtak, ott indult lefelé a lejtőn a sorozat, és a béka segge alatti színvonalon sem állt meg, tovább esett.
  • fourgee
    #13
    Na igen, Porsche... Az volt az egyetlen, ami igazán odakötött a gép elé. Eddig eléggé lassú és kicsit régi gépem volt, mostanában sikerült fejlesztenem. Már előre virult a fejem, hogy milyen állat dolog lesz majd Carbonnal játszani. Aztán amikor rájöttem, hogy ugyanolyan csalás végig az egész játék, ugyanúgy köze nincs a vezetéshez az egésznek, és még belepakolták ezt a csapattárs baromságot... A csapattárs által felborított autón látszódik karcolás, de az övén meg semmi... Brr.r....

    Remélem, hogy az új NFS-ben tényleg szimuláció lesz, ha szimulációt választok. Addig meg ha a gépemen akarok vezetni, marad a Richard Burns Rally. Csak abban sajnos nincs RX-8-as :)
  • TothLaci
    #12
    Nem olyan lesz a Need For Speed, mint a Porsche 2000?
    NEM KELL, marad a Test Drive: Unlimited, és a GTA4!
  • Tinman #11
    Azt hiszem nem játszottad végig az eddigi 10 részt.
    A Most Wanted pl. nagyon jól sikerült! Egy autós játék remek grafikával, TÖRTÉNETTEL, izgalommal... igen a fizika az elég árkád, de az NFS szinte mindig erről szólt és talán csak a Porsche Unleashed közelített a valósághoz.

    A Carbon nekem eddig az egyetlen ami ránézésre nem jön be... egyelőre ez az egyetlen NFS rész amit még nem játszottam végig mert egyszerűen nem tetszik a külleme.
  • gplay
    #10
    #9: Igazad van.
    Viszont ezt is kifogom játszani. Miért? Mert szeretem az autós gémeket és mert jók az átvezetők (látványra) és mert úgy is ingyé lesz.
  • gyuri12
    #9
    menéztem a csajokat(bezony) és azt kell ho mondjam,hogy némelyik ronda:( Josie Maran volt a legszebb(most wanted)
  • Sanyix
    #8
    "valamint közelebb hozzák az irányítást a szimulációhoz."
    Lfszt. UG1- óta minden második nfs-nél ezt hazudják eleinte a rohadt hazug mocskok, de persze a kész játékban egyre sci-fisebb az autók mozgása. Az egész egy rakás foschpunepa.
    Nemrég havernál összejöttünk páran, és a 100 centis hdtvn-n NFS3-mat (Hot Pursuit) játszottunk mint állat, bár próbáltuk a 4-et is, de 6600gt-n valamiért szaggatott :\ na azok az nfs-ek még jók voltak, de ezek...
  • edios
    #7
    Gratulálok! Gondolom megint a jókis "már100xfelhasználtukpontugyanarra,demégjóaz" engine lesz, ugyanazokkal a klisékkel, és ugyanúgy semmi újítás nem lesz benne.
    Ill. ez nem igaz, ui gépigény nagyobb lesz gondolom, h új karikat lehessen venni:P
  • Szefmester
    #6
    nem már megint.. még mindíg.. na jó.. télleg már megint, de ebbe a részbe rakhatnának az effektek meg fícsörök közé egy kis fizikát , csalásmentes MI-t, hangulatot, törésmodellt.. és ne jöjjön azzal az EA hogy a gyártók nem engedik mert sok játék van ahol licencelt kocsik vannak és darabokra lehet törni
  • Zocsi
    #5
    A grafikára teszik a hangsúlyt? ööö... eddig mire tették?
    De sztem alapból unalmas az egész... erre időt pazarolni... neeeem
  • m4G1c
    #4
    Pontosan. És ez elég nagy tragédia. (telefonon élvezetesebb az Asphalt c. játék már...)
  • avcom
    #3
    így kell klasszikusból kommersz diszkós divatjátékot csinálni
  • Indigo
    #2
    Én Jennifer Lopez-re szavaznék :) Bár sajnos ő sem fogja megmenteni ezt a gagyi játékot :/
  • Pityp6ng #1
    már megin nfs???