1364
  • csrolli
    #1364
    Le lehet tölteni a demót. Hátha lesz belőle valami.
  • bgabor
    #1363
    Hidden and Dangerous 2-őt ki ne hagyd.

    Amúgy nem ország kérdése, az agyonhypeolt címek mögött többnyire nincs túl sok. De ez sem mindig van így, nézd meg a Sykrimet.
  • Szepy2884
    #1362
    OFF

    Megfigyeltétek már, hogy az igazán jó játékok amik nem csupán látványosak de igényesek is (kell hozzá némi ész is) ált. kelet európaiak?

    pl: stalker, operation flashpoint, il2 sturmovik, mafia

    Ez a játék speciel nem kifejezetten egyedi. Rá lehet fogni hogy több játék ötvözete, de még is megvan benne az ami sokból hiányzik. Van hangulata, képes megdolgoztatni mert van benne kihívás. Kicsit csodálkozom is, hogy mégis miért ennyire ismeretlen. Ja, biztos nincs mögötte akkora pénz és marketing mint a call of duty mögött ami valójában csak egy agyatlan, ész és értelem nélküli arcade...
  • bgabor
    #1361
    Sajnos nem lett több rész. Sajnálom, mert a harmadikra már igazán ütős sorozatot tudtak volna kalapálni belőle. Lenne igény pedig ilyen jellegű játékokra.
  • Szepy2884
    #1360
    Sziasztok!

    Vagy féléve vettem meg ennek a játéknak az első részét a madaras tescoban hihetetlen, de 150, azaz kereken százötven kőkemény magyar HUF-ért!

    Gondoltam, ha egy rakás csőd is ez a játék, nekem ennyit akkor is megér mert amit a doboz hátoldalán olvastam, az elég ígéretesnek hatott. Életemben nem volt még ennél jobb vételem szó szerint bagóért (mennyi is egy doboz cigi? nem dohányzom)

    Nem ragozom tovább, mindenki tudja miről beszélek. Engem már az első 20 percben rabul ejtett. Most szereztem meg a folytatást MoT-ot.

    Kérdésem a következő. Ez a két rész van meg, vagy már kijött a 3. is? Vissza olvastam de nem vált világossá :)

  • hykao #1359
    Már 5 dollárért is fel lehet kerülni a köszönet nyilvánító oldalra, 23-ért pedig a teljes elkészült játék is jár az adományozónak.
  • hykao #1358
    A fejlesztők támogatókat, adományozókat keresnek a játék befejezéséhez, kiadásához.
  • Garth22
    #1357
    haly valaki tudna linkelni magyarositást a Death to Spies Moment of Truth angol verziójához, mert amit találtam linkeket azok döglöttek !
  • nagykispeter
    #1356
    Kár, azért köszi
  • hykao #1355
    Sajnos egyelőre áll a projekt. Úgy néz ki az 1c kihátrált a fejlesztés mögül, egyelőre kiadót keresnek. Az sem kizárt, hogy pl. a Steam-en több részben jön ki majd...
    Itt a Haggard Games saját oldala: http://www.haggardgames.com/index.php/ourgames/death-to-spies-3
    Valamint a Facebookon: http://www.facebook.com/pages/Haggard-Games/243597542371781
  • nagykispeter
    #1354
    Még semmi hír rolla?
  • grebber
    #1353
    Időutazás 2005-be (mármint graf szemszögből)
  • hykao #1352
    Az orosz verzió remélhetőleg még ebben az évben kijön...
  • Matthew Baker
    #1351
    hát az elég messze van még... :/
  • hykao #1350
    Az új megjelenési dátum: 2012. I. negyedév

  • hykao #1349
    Néhány új kép - végre látható a másik két főszereplő is.
  • nagykispeter
    #1348
    Hát nem....
  • Matthew Baker
    #1347
    háááát nem nagyon akaródzik megjelenni :/
  • hykao #1346
    még pár új kép, többek közt az új férfikarakter is feltűnik némelyiken, Sztrogov társa...lassan jöhetne már maga a játék is...
  • hykao #1345
    Néhány új kép
  • Matthew Baker
    #1344
    meg lehet oldani a death to spies moment of truth futtatását windows7-en?
  • nagykispeter
    #1343
    Hát ez még jó soká lesz
  • TitaniumRR #1342
    Várható volt. Sajnos.
  • hykao #1341
    2011 2. negyedévben, jelen állás szerint.
  • gyertyamártó
    #1340
    Üdv.
    Van valami hír a harmadik résszel kapcsolatban?Megjelent már,hol lehet kapni,beszerezni stb?
  • hykao #1339
    Normális. Sűrűbb helyszíneken lesz majd több látnivaló is rajta. :)
  • bladex
    #1338
    Sziasztok!

    Az volna a kérdésem hogy az normális hogy a nyílt terepen bekapcsolt térkép az csak néhány kék meg piros nyíl semmi más?
  • bakvarnyu
    #1337
    sajnos az írója profilból nagyon hasonlít Orosz "Jozefinára".
  • Matthew Baker
    #1336
    én tegnap olvastam ki :)
  • bakvarnyu
    #1335
    Vaterán megvettem én is 200Ft-ért
  • hykao #1334
    Hááát meglátjuk...de hátha van más megoldás.
  • sasha21
    #1333
    AHO mod-ot megtaláltam. (Tényleg ott volt. Én nem vettem észre.)

    MoTmod: Nagy kérés lenne, hogy ha már megvan, feltedd valahová.
    Nem kell túlragozni,
    nem kell telepítő hozzá,
    nem kell backup készítő, stb.
    Elég lenne egy rar file azokról a könyvtárakról, file-okról, amiket felül kell írni.
    Persze csak, ha van rá időd.
    Már így is ezer+1 köszönet a magyarításokért.
  • hykao #1332
    Az #1274-es hozzászólásban ott van AHO oldalának linkje is, ott megtalálod a magyarítást.

    ...MoTmod magyarítás...jó kérdés...az biztos, hogy befejeztem, és a gépemen rajta van a MoTmod magyarítva...de úgy tűnik öregszem, mert egyszerűen nem emlékszem, hogy végül fel lett-e rakva valahova a magyarítás...
  • sasha21
    #1331
    Sziasztok!
    MoT nagyon bejött nekem.
    ÓÓÓRIÁSI köszönet a magyarításért!
    Próbálkoznék az alapjátékkal is, MoT alatt.
    Igor modját letöltöttem telepítettem. Megyeget is angolul.
    A #1277-ben említett MoTmod magyarítás elkészült?
    Le lehetne tölteni valahonnan?
    Vagy meg lehet bütykölni MoT-t "házilag", hogy átvegye az alapjáték magyarítását?
    Más: a #1274-ben említésre került AHO mód magyarítás elérhető valahol?
    Előre is köszönet a segítségért!
  • Matthew Baker
    #1330
    Mi a különbség a medve és az elhárító között?




    A medve csak télen alszik az elhárító pedig egész évben.
  • nagykispeter
    #1329
    Ennek külön örülök!!!!
  • hykao #1328
    Igen, valami ilyesmi lesz, bár még PC-n sokminden másképp lehet a végén.
  • Matthew Baker
    #1327
    rájöttem azért van ez a spy mód mert nincs minimap ami jelezné hogy ki ismer fel minket meg hogy ki gyanakszik stb.
  • AntiHero
    #1326
    Nem rossz.
  • hykao #1325
    újabb videócska