26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • szamóca67
    #23552
    A VFD

    és elhoztam a végtranyókat bordástul.
  • mflex #23550
    Majd ha tudsz, nyomj képet cimbora :)
  • szamóca67
    #23549
    Mekkora szerencsém volt! Kaptam ajándékba egy ilyen kék PIO VFD-t (SA-6800)meghajtókkal együtt!
  • mflex #23548
    [nagy]Pioneer SA-710

  • kaposi1
    #23547
    Nos a történet után már csak a desszert hiányzik.
    Vagyis a Mr. Henry dal.
  • Dióka
    #23546
    valaki tuti tud.

    Egyébként ennek a dalnak is megvan a sztorija, az alap dallamok ugyanis ebből valók:
    Szécsi Pál-Csak egy tánc volt (1967)

    aztán jött Tibor Levay 86-ban és kicsit megspékelte,meg kiegészítette

    és majd 10 év múlva 96-ban a Happy Gang is átvette 'Fiatal Szerelem' című, a maguk módján elbeszélgetős zenéjükbe a dallamvonal vezetést.
  • kaposi1
    #23545
    Nem tud kisegíteni valaki ezzel losslessben?

    Mr. Henry – Sun's Comin' Up

    Producer – Tibor Levay

  • mflex #23544
    Remélem is!
  • mflex #23543
    A cetli, amiből jó sok van már, lassan egy téli tüzelésre is elég lesz, nem beszélve arról, hogy hányan akartak átbaszni már. Ez MO.
  • Dióka
    #23542
    akkor majd ezt is beütemezem!
  • mflex #23541
    Jah, kb 650 lesz a pár, nyugi én halottam szólni, olyan mélye van, hogy kiszakad a mellkasod, nem hiába erre esett a választás. Nem tudom, hogy csinálták meg, de éppen ezért ennyi az ára.
  • Dióka
    #23540
    ez nem ház,hanem palota!
    és lassan elmondhatjuk, hogy a mi fórumunké,annyi részletet ismerünk már! ja, hogy a cetlit eddig is te álltad?! ez a te peched!
  • Dióka
    #23539
    a sarki boltban 1,3M, de itthon is beszerezhető kb.650E-ért, neked most melyiknek a felében lesz?

    a cseresznyében gyönyörű lesz, bár azért ez nem kifejezetten diszkós hangfal a 16-os mélyekkel, azt gondolom tudod, de nagyon kiváncsi leszek, hogy hogyan szólhat 'meghajtva' italodiszkón meg hányenden is.

  • mflex #23538
    Már régóta nem csináltam képet a házról, ezt még májusban filmeztem (részlet), persze azóta már kívülről szigetelve van, mindenhol fent a cserép és az eleje is megvan csinálva, kerítés garázs bejáró, etc...

  • mflex #23537
    Cseresznyét szeretnék, illetve olyan lesz, de nem ebben az árban, mint ahogy itthon dobálják. A német rokonom intézi, "vadiújan" kb kicsivel több, mint a fele lesz, mint itt a "sarki boltban".
  • Dióka
    #23536
    akkor a lossless is el van intézve!

    a CF7.2 szép darab lesz!
    melyik színben? cseresznye, fekete vagy fehér?

    egyébként szerintem a technics-ed is simán meghajtja majd, bár érdemes még 1-2 erőlködővel kipróbálni.
  • mflex #23535
    Na b+, akkor ez megvan LP-én, most égek, de akkor sem tudtam, hogy ők csinálják.
  • mflex #23534
    Addig nem akartam írni róla, míg a "tárgyalások" le nem zajlottak, de mivel a párom is rábólintott. A kiszemelt egy Canton reference "hétpontkettes" lesz, persze ehhez kell majd valami, ami ki is hajtsa, egyelőre még árulom a cuccokat (JBL, HK AVR 735), aztán utána vásárolok, remélhetőleg az új házamban már ezek szólnak. Természetesen kimondottan ZENÉRE kell, semmi házimozi faszság, a szoba most készül és a második hangszigetelő anyag van felvéve rá, plusz a tapéta lesz a harmadik, tehát nem lesz ott semmi ami beleszól a hangzásba.Csak már ott tartanék...
  • Dióka
    #23533
    mint 200 éves karácsonyi ének már elég sokan feldolgozták, de lehet, hogy nálad pl. emiatt volt a vinyón

  • mflex #23532
    Véletlenül akadtam erre videóra a vinyomón bazze, halvány fingom nincs, mikor, hogyan, miért került oda, talán Joe-tól másoltam, vagy kaptam.

    Mindenesetre lossless kellene, illetve ki az előadó, stb...
    Felnyomtam ide, a cím alapján rögtön letiltották fél Európában, komolyan mondom bő nyállal leszophat minden guglis törvényhozó, és fosos paraszt!
    Elvileg ebben az országban nincs gond vele...


  • mflex #23531
    Jó ez a zene, még nem ismertem.
    A robot oltári, kíváncsi lennék, hogy milyen fejlesztések lehetnek, amiket egy átlag hülyének (nekünk) nem mutatnak meg...
  • mflex #23530
    Komolyan, lehet, hogy begyűjtök egy ilyet, nagyon szépek.
  • Dióka
    #23529
    leporoltam egy régi dalt az archivumból, egy remek kis szintipop a 96-ban feloszlott brazil zenekar 95-ös albumáról valóban nagyon jó szinti betétekkel, ezen kívül van még 2-3 jó muzsikájuk

    Pitch Yarn of Matter - Gray Scale (95)


  • Dióka
    #23528
    ugyan dobtam már hasonlót, de azért ez a már 7-10 éve menő robot projekt is ott van a szeren még akkor is, ha (sajnos, vagy talán nem) egyelőre csak 'poénkodó musicbox'-nak használják őket évek óta - úgyhogy ezzel már egyből zenei vonzata is van, többtucatnyi bemutatón, koncerten, tv show-ban, sajnos szinte csak 1-2 előre megírt 'program' van,amit eddig bemutattak az ifjú Titánok.



  • Axforce1
    #23527
    Egy új szám Marco-tól..rádióról szedtem, hallgassátok srácok!


    http://www.speedyshare.com/files/29954723/Parsec_One_-_Sonic_venture.mp3
  • szamóca67
    #23526
    PIO

    +1
  • mflex #23525
    A retrokat ismered, a többi aránylag új...
  • Zephyr Retiring
    #23524
    #23523-ra:
    pontosan ezért kellett volna mindet szépen, részletesen egyesével bemutatni :)
    de visszakanyarodva a "jövő zenéjéhez", ha a kütyüid közt akad valami szép ritkaság a retró korszakból (ami nem tucattermék volt),
    az majdan engem is érdekelhet :)
    engem a párom most egy h/k erölködővel lepett meg..
    fingom sincs honnét tudta előkeríteni, de az boztos, hogy régi vágyam volt. (tetszik ez a múlt idő :p)
    amúgy szasztok!
  • mflex #23523
    Még a jövő zenéje, de az új házamban, ha elkészül mindent lecserélek majd, szóval el is kellene adni a kütyüket, persze elherdálni nem fogom.

  • Dióka
    #23522
    AJÁNLÓ 2!
    és bocsi a viszonylag osztályidegen stílusokért....

    még egy kedvenc a nem diszkó műfajból,
    talán még szintén nem sokan ismeritek ADELE -t, aki már elég nagy népszerűségnek örvend, mert egyenes és tiszta, nem mesterkélt hangjával és jó számaival egyszerűen csak simán elbűvöli a közönséget


    és ehhez kapcsolódóan persze mások is megpróbálják előadni, 2 majdnemhogy profi 'feldolgozót' mutatnék hatás sorrendben, akiknek van stílusuk és hangjuk is, hogy megpróbálják...


    Drew Chambers



    ADELE - Rolling In The Deep




    és a kinézet alapján számomra meglepően nagyonDurva hanggal(!)

    TheZyueinsten



  • Dióka
    #23521
    AJÁNLÓ!
    (figyelem, egyeseknek sokkoló stílus)

    nem diszkó, nem italodiszkó! de kéremszépen, én ezt is szeretem, emiatt (sokmindenre nyitott témát kihasználva) a hasonló stílusra fogékonyaknak szeretném figyelmébe ajánlani ezt a MADE IN HUNGARY csapatot (leginkább egy angol rapper vokalistával), ők a

    BRAINS

    akik a freestyle raggea-hiphop vagy nem is tudom milyen kategóriába sorolhatóan nem csak nekem tetszőt alkottak. A csapat már néhány éve ügyködik ugyan, de szerintem eddig csak inkább egy szűk rétegnek való underground-ot játszottak, ám a kábé fél éve debütált albumukkal végre valami igazán dinamikusat, nemzetközileg is ütőset és 'dallamosat' sikerült összedobniuk kifejezetten erős hangszereléssel.




    2 számot ajánlok, mert nekem ez jön be.

    egy hulla egyszerű, de ötletes klipp / az ötlet= eljátsszák csak csajokkal, a csapat tagjai meg a közönség soraiban tűnnek fel

    LADIES OBSESSION



    és a legkedveltebb számuk, igényes minőségű, de semmi extra, csak 'nézzél a fejedből kifelé' klippel

    BLAZING



  • Dióka
    #23520
    TÉNYLEG KAFA!

    az eladó cucchoz: mi lesz a szint ugrás?!
  • mflex #23519
    Haverom küldte, aki Madridban nagy szinti játékos. Nem akarok elfogultan nyilatkozni, de nagyon odaver ez a zene!


  • mflex #23518
    Az ugyanaz lesz szerintem...
  • kaposi1
    #23517
    Én csak Uffe Söderberg-től ismerek Lady Lady-t.
    Persze ez nem jelent semmit.
  • mflex #23516
    Akkor sem mentség szerintem, ezzel hiába védekezik, hogy a verseny annyira kiszívta, hogy egy idióta szintjére butult...
  • mflex #23515
    Szint ugrás miatt eladóak szeretett JBL hangfalaim, érdeklődni itt, vagy a PH-en. Valamennyi alku még belefér...


    LINK
    INFO@ DB ÁR!!
  • mflex #23514
    [nagy]A Svéd, Ulf Söderberg számait keresem lossless formátumban, elsősorban a RADIO GIRL és a LADY LADY, szinte minden változatát.

    Előre is kösz.

  • Wind 67
    #23513
    most pont félúton a kettő között
  • kaposi1
    #23512
    Oda írtam! "( vagy nem )"
    De nem válaszoltál a kérdésemre odaát.
    Balcsi & Szoboszló?