26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • HellRacer82
    #26937
    Zoli vagyok - Trash DJ
  • lemongrass
    #26936
    cristiano narita - OXEN FREE
  • JaSoN HuNTeR #26935
  • Scorz19
    #26934
  • allada67
    #26933
    Köszönöm szépen.
  • MrSister
    #26932
    Megpihenhetsz...
  • allada67
    #26931
    Leena - All I Need után még hajtok, aztán meg is lesz, az általam ismert 2000s zenék java.
  • allada67
    #26930
    Nagy köszönet érte.
    Lassan össze is áll az a best of 2000s italodance,Eurohouse válogatásom, amit pár hete kezdtem el összeszedni.
  • amaximus
    #26929
    elég ritka felvétel, nem is volt meg, ismerős zenei körökből 2 nap alatt ezt tudtam szerezni

    Estrella - Come To Me (extended)

  • allada67
    #26928
    Sziasztok !
    Estrella - Come To Me, keresem 192 - 320 mp3
  • reynaud #26927
    90s topicban említettem hogy van a gyűjteményemben még több ATB maxi,csak én ezeket nem szeretem együtt fotózni.
    Nagy rajongója vagyok és elsősorban a női vokálos dalait kedvelem + ezt nagyon.



  • reynaud #26926
    A lemezen a "12 Club mix" a favorit!
  • amaximus
    #26925
    ez jó kis zene nekem sem hiányzik,bár nincs ilyen szép kékbe csomagolva.
  • reynaud #26924
    Reflekt Feat. Delline Bass - Need To Feel Loved

  • reynaud #26923
    Sajnos manapság egyre ritkább eset ilyen kellemes darabokba belebotlani,nem úgy mint a 2000s évek elején.
    Mint ezen,amit éppen hallgatok (disk 1),te is ti is belehallgathatok.
    Trance Republic 2005





  • amaximus
    #26922

    Max Elto - Backyard Animals (Michael Cassette Remix)
    Max Elto - Somebody Like You
    BT - Forget Me (Michael Cassette Remix)


  • amaximus
    #26921
    kellemes darab!
  • reynaud #26920
    Joe Bermudez feat. Louise Carver - Sunrise (Michael Cassette Remix)


  • Zephyr Retiring
    #26919
    Én mindig igazat mondok. Vagy legalábbis a magam igazát

    Lásd kivel van dolgod, megmutatom mit hallgatok éppen idehaza.
    Ezt audio cd-nek nevezik. Valaha még ilyenekről hallgatták a jó kis trance egyvelegeket

  • amaximus
    #26918
    most az egyszer tényleg igazat mondtál, de a hozzám eső legközelebbi mezők...közúton 110-130 km-rel arrébb van, szerintem vagy eltévedtél vagy nem felém jársz, de már majdnem mindegy, mert a kávé is kihűlt, a sütiket meg eltüntették a gyerekek.
    nem tudom,mi az a reform.... izé. remélem a lemezek a végén meglettek és visszafelé már trance-be is estetek.
    az sacd-ét félreértetted, nem én vittem volna az sacd-ket, gondoltam, a tieidet használnám, az nekem olcsóbb.
  • Zephyr Retiring
    #26917
    Megengedem

    Amúgy meg hiába is jöttél volna a rakat sacd-del, már vagy 4 órája elhagytuk Mezők... Reform... izét, ami azt jelenti, hogy hamarosan a szomszédodba érünk

    Beugranék szívesen egy kávéra és egy sütire, de tudod jól, hogy mindig rohanok..
    Csak felmarkoljuk azt a pár tucat trance lemezt amit mára ígértek és irány haza.
    Legközelebb majd...legközelebb..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.24. 17:37:25
  • amaximus
    #26916
    teljesen nyugodt vagyok, nem őrjöngve írtam némi választ, ha az lennék,már az ajtódban toporzékolnék, hogy egy polcnyi sacd-t verjek szét a fejeden! miközben maximumon és végtelenítve játszanám le a házi hifiddel a matura változatot.
    szerinted csak neked van 1-2 füled, és más nem hallja,amit te? de emiatt most kár volt elkezdened ezt az egész palávert, mert nem volt olyan igény, hogy műszakilag elemezd a feltöltést és mondj szakvéleményt róla.
    ha engeged, ezzel lezárnám ezt a szakmai konzultációt.

  • Zephyr Retiring
    #26915
    Imus!
    Köszönet és hála megtisztelő válaszodért
    Megnyugodhatsz, részemről nem fogom piszkálgatni és csekkolgatni az upload-jaidat.
    Ez is csak amiatt történt meg, mert auDIOfülem mást hallott, mint amikhez szokott

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi valakinek baromság, másnak az valóság

    Picit aggódok miattad. Enyhén stresszesnek tűnsz, pedig valaha a toppon voltál..
    Mély levegő, tüdőre lassan leszív, lassan, mélyen kifúj.
    Párszor megcsinálod és hidd el, máris jobban érzed majd magad.
    Minden rendben van tesó: az ellenség nem én vagyok!


    A kuriózumok eddig sem érdekeltek jobbára, a legtöbb zene amit kedvelek szinte pár száz pénzért beszerezhető fizikai formátumban is akár.
    Vagy digitálisan, vagy ingyen e-mailen, ftp-n...esetleg rádióhullámokon keresztül is
  • amaximus
    #26914
    zeff!

    amíg totálisan kevered azt, hogy mi a lossless (mit tekinthetünk egy hanghordozóra kerülésnél vagy digitálisan veszteségmentesnek), mi a minőség, mi az audiofil minőség, mi a maszeterelés, és épp milyen hangzás tetszik neked, továbbá mi tartalmazhat és miért bármilyen egyéb zajt (pl. az egy vinyl digitalizálás után került fel a cd-re), vagy búgást, alapzajt, addig inkább nem reagálnék arra az újabb féltucatnyi sületlen baromságra,amit megint idehordtál. sőt, ha összegyűjteném azt a rengeteg orbitális hülyeséget,amit eddig már leírtál az sg pár fórumába, szerintem kijönne egy újabb gyűrűk ura trilógia simán.

    nem is azért raktam fel , mert ezek kuriózumok, de te erre is úgy reagáltál,mintha ezért osztottam volna meg. hát nem, csak azért osztottam meg, hogy a náladnál kevésbé hisztirohamosoknak legyen aznap épp miből válogatniuk, csendben, kussban.

    ez nem arról szólt, hogy te nekiess elemezgetni, és bizonyítni, miért nem lossless az a gyári cd-ről származó lossless. jobb lett volna, ha inkább csendben, egymagadban megiszod a maradék pezsgőt, de az is lehet, pont azért írkálsz megint ennyi ökörséget,mert megittad. legközelebb ne igyál!
    és kérlek, soha többet ne kattints kíváncsiságból sem semmi olyanra,amiket én rakok ki bármelyik sg fórumhoz. ezzel mérhetetleneül nagy örömet tudnál okozni és sok felesleges mondattól tudnál megkímélni mindkettőnket.
  • Zephyr Retiring
    #26913
    Na ilyen egy flac, ha lossless
  • Zephyr Retiring
    #26912
    Submergence: Midnight Allure (2010)



  • Zephyr Retiring
    #26911
    Már már kezdelek tisztelni anyatigris természeted miatt..
    de..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..inkább mégsem. Ez csak egy elcseszett zene. Egy a 3csilliárd 2trilliárd 1milliárd 896millió 697ezer 726 másik közül.
    Amik döntő többségéhez magam is bármikor hozzáférhetek, úgyhogy nem. Nem fogok padlóra kerülni, ha mostantól egyetlen feltöltött zenédet sem fogom letölteni (bár jól esett volna a #26901 alatt említett 2 zene valamelyike) így is marad éppen elég egyéb, amit hallgathatok helyettük

    Egy ideje követem a hangminőség témaköröket mert érdekel, és ha érdekel akkor időközben valamennyi hozzáértés is tapadhatott már rám (bár lehet, hogy csak kosz) de lényeg a lényeg, ha nem a saját felügyeleted alatt, lemezről készítetted a flac-et, akkor nem tudhatod biztosra a forrását.
    Manapság bele lehet futni olyan hivatalos! oldalakról letölthető "lossless"-ekbe, ami még nyomokban sem tartalmaz veszteségmentes hangokat, nemhogy egyébként teljes terjedelmében. És erről nem te tehetsz, meg nem is én. Mi csak elszenvedői lehetünk mindennek. A legbosszantóbb pedig az, amikor mindezért még pénzt is van képük elkérni egyeseknek.
    A Matura is messziről bűzlik (de ezt felesleges magadra venned, pláne ha semmi közöd hozzá) mert olyan, mintha vinyl lenne a forrás (az alapzaj miatt ami majd kiveri a szemem a spektrumskálán) viszont nincs egy hangyafingnyi lemezsercegés sem.
    Ha cdda lenne a forrásfájl, a zajosodás, ami szinte a teljes spektrumképet átfedi, szintén nem lenne ott.
    Vannak mp3 320 minőség alatti gyári! cdda kiadványaim nem is egy, de ekkora zaj egyiken sincs.
    Ami meg megközelíti, az meg vinyl forrás (magam digiztem saját szerkóval) de az teljesen más jellegű és hallható zaj.

    Erre az egy zenére már így is túl sok időt fecséreltem, úgyhogy részemről zárnám is a témát, de ha van kedved cseverészhetünk még időjárásról, a nádi poszáták párzási szokásairól és dombon ülő vadászkutyákról is, de HQ ról inkább ne.
    Mert kinő a szakállam mire rajtam kívül itt bárki más is megértené, hogy..
    "Mi is a HQ valójában?"

    Hasta la vista baby
  • amaximus
    #26910
    röviden,
    bővebben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet, ma már nem kellett volna ide néznem, de ha már megtettem, nem kellett volna elolvasnom,amit írkálsz.duplán is hibáztam.
    szerencsére nem csalódtam,amit és ahogy írsz, meglepni akkor sikerült volna, ha csak egy köszit írsz vagy annyit se.
    ez egy eredeti anyag, nem feljavított, bár már a feltételezést sem értem,hisz odaírtam, hogy , nem, mégsem írtam oda, szóval igen, amit flacban rakok ki, az biztos , hogy eredeti,nem valami tuningolt,anyag.
    hogy netes ingyenes forrásból? stigma, ha bármilyen zenét az életemben ingyenes forrásból szereztem be?
    esetleg különböztessem meg a feltöltésnél a kedvedért, hogy adott zenéért épp mikor mennyit fizettem, vagy mennyit nem? erre gondolsz?
    vagy valami különbség minsőégben nálad egy olyan vm anyag között,ami mondjuk ingyen, baráttól, havertól, bartelből, szeretetből, egyéb testi ellenszolgáltatásból, túlmunkából adódóan, vagy bárhogy másképp került a birtokomba, azoktól a forrásoktól. amiért (adózótt) készpénzben, átutalással,elektronikusan vagy jelzáloggal fizettem? ha erre gondoltál,akkor elnézést, legközelebb az adott lemez vagy zenei anyag teljes életútjára figyelemmel leszek és esetleges ingyenes megosztás során igyekszem a kedvedért pontos nyilvántartással tálalni a zene teljes kereskedelmi előzményét és életútját.

    a Scotchnak még létezik olyan pár remek átirata,amiről fingod nincs, de ezek után nem is lesz, legalábbis tőlem biztos nem.
  • Zephyr Retiring
    #26909
    Ezzel tényleg meghazudtoltad magad. Gondolom netes ingyen forrásból..
    A Maturára voltam csak kíváncsi. Taliztam más hasonló feljavított zenékkel.
    Ne érts félre nem állítom, hogy a te műved, mert tőled azért magasabb minőségi szintet várnék el..

    Ettől eltekintve, az infóért viszont köszönet. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen átirata is a Scotch-nak.

    A trance miatt meg te reklamálhatsz Garrix-éknek
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.07.23. 21:23:24
  • amaximus
    #26908

    nekem ez nem trance,vagyis nem az a fajta,amit régen és most trance-ként szeretek. martin garrix-nek, fiatal kora ellenére van pár jó száma és mára már felkapott DJ lett, de a legtöbb zenéje túlontúl is ugyanazon elemekre vagy alapoka épül.
    azok a zenéi a jobbak,ahol meghívott énekesekkel dolgozik.

    mellesleg meghazudtolva önmagam :) most FLAC-ben hoztam némi dance-esebb italo disco átértelmezéseket 1997-ből

    FLAC DOWNLOAD

    Cascada Feat. Mirabella - Fotonovella (Radio Edit)
    Disco-Theca - Rich In Paradise (Extended Version)
    Future Mine - Hypnotic Tango (Short Edit)
    Good Vibes - Survivor (Radio Edit)
    Los Gomez - Vamos La Playa (Radio Edit)
    Matura - Disco Band '97 (Extended Version)
    N-Age - Future Brain (Radio Edit)
    Po-Z-Tive - My Soul Unwraps Tonight (Radio Edit)
    Solaris - Pulstar (Radio Edit)
    Subito - Tarzan Boy (Club Mix)
    Temp-Work - Happy Children (Radio Edit)
    Valerie - The Night (Radio Edit)
    Xenon - Another Live (Extended Version)
  • Zephyr Retiring
    #26907
    Leáldozóban? Ezt nem hagyhatom...itt egy trance ami atom

    Martin Garrix and Dimitri Vegas : New trance 2017

  • amaximus
    #26906
    pár hónapja úgy nézett ki, melós ügyek miatt fórumot majd csak 1-2 havonta látok messziről, így önmagában már az is csoda, hogy a ránézeken túl hetente néhány alkalommal aktívabb tudok lenni, és mivel nincs az a követhetetlen nagy pörgés sehol,ez elég is. itt is ott is kapok néhány zenei tippet, de ettől függetlenül megvannak az állandó forrásaim,mint sokunknak.
    a röhej alapjaival viszont egyetértek, sokszor leírtam, a fórumot a fórumozók alakítják,és a helyzet szerint az most pont olyan sok helyen,amilyennek látszik. biztos mindenkinek megvannak a maga keresztjei, a hagyományos fórumozás leáldozóban van, mindenki így vagy úgy SM közösségezik, lájkolgat és jobbára az ökörségeket osztogatja.
  • Zephyr Retiring
    #26905
    Néhanap magam sem tudom, fiú vagyok e avagy lány
    Csak amiatt bátorkodtam ide firkálni, mert a #26900 alatt megláttam azt a 90-es évekbeli mashupot..

    Részemről lehetsz körülményes, fiú is vagy lány, vagy akár mindkettő is egyszerre, hidegen hagy.
    Engem errefelé elsősorban a zenék érdekelnek.
    Néha belefér egy kis csevej is ha akad miről és kivel. Bár valamiért azt figyeltem meg mostanság, hogy egyre kevesebben szeretnek kommunikálni. Ami röhej, ha figyelembe vesszük, hogy a fórumozás miről is szólna egyébként..
  • amaximus
    #26904
    kiigazítás: a fórum nevébe nem fért bele amit alá írtam,
    MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE
    tehát ezért nem.
    a la sose mondtam, hogy fiú vagyok, tehát miért ne lehetnék körülményes?
    Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.20. 18:29:00
  • Zephyr Retiring
    #26903
    Kivéve, ha dance house/vocal verziót tolsz. Mert akkor belefér(ne)..
    De majd bekukkantok a 90-esbe is, ha már olyan körülményes lettél, mint egy lány
  • amaximus
    #26902
    ez itt nem a tolongásról szól,hanem a letöltésfüggőkről. :)
    ajánlókat 99%-ban direkt csak 128ban rakok ki. ez is a polimer kazettás magnós részlegnek szólt.
    természetesen van minden,amit kívánsz, de ha felnézel a téma teején lévő címre, láthatod, nem ide való zenék.
    majd esetleg feldobom a 90esbe.

    Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.20. 15:45:50
  • Zephyr Retiring
    #26901
    Látom, itt is tolongnak az érdeklődők
    Ez már szinte hallgatható kategória is lehetne..(mondjuk 320-ban), de kérésem lenne:
    Technotronic - Trip on This dancemix, remix vagy mashup nincs kéznél véletlenül?
    És egy NKOTB - Step by Step hasonló verzióval is könnyeket csalhatnál a szemeimbe..
  • amaximus
    #26900
    italo dance (mashup '90)

    Eminem vs Reel 2 Real - Without Move It (Gianni Innocenti Power mix radio version)
  • amaximus
    #26899
    tech house, deep house, edm, vocal trance, chillout

    ezen stílusok kedvelt zenéiből válogattam


    Lasgo - Alone (Freigeist Remix)

    Bahlzack feat. Bonnie Rabson - Dreaming (Original Mix)

    Alex M.I.F. - Need Your Soul (original mix)

    Denis Sender & DJ T.H. with Hanna Finsen - New Day (Chillout Version)

    Disfunktion & Mike James - Prisoner

    Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (Seeb Radio Edit)

    Dash Berlin with Cerf and Mitiska & Jaren - Man On The Run (David Gravell Remix)


  • amaximus
    #26898
    egy remek house stílusú remix a negyed évszázada pályán lévő csapat egyik újabb zenéjéből

    Information Society - (We Don't Need This) Fascist Groove Thang (Junior Kain House Anthem Remix)