3589
  • kakaoskalacs
    #3549
    Ne is mert akkor max jó nagy hulye leszel : )

    Boldog kareszt nekedis . )
  • The Protector
    #3548
    Neked is szeretetben gazdag boldog karácsonyt kívánok és a többieknek.
  • Slinky Cyle
    #3547
    Boldog karácsonyt mindenkinek, minden emonak, és emo szimpatizánsnak.
    Még nem öltem meg magam, nyugi.
  • kakaoskalacs
    #3546
    Na ja.
    Más topicokban is jelen van , amugy velem probált baratkozni , egesz jo arc a srác.
  • The Protector
    #3545
    én teljesen jól megvagyok a melegekkel míg nem tekint rám "alanyként".
    Amúgy el is tűnt szegény srác, nyilván kibújt a szög a zsákból pedig senki nem akarja itt bántani.
  • kakaoskalacs
    #3544
    nyilván ha hetero lett volna leirja , hogy hetero és nem kérdez visza.
    Nemtudom mi a probléma ha meleg is valaki engem nem érdekel szive joga mit érez , hogyan akar viselkedni élni stb , én nem mondom meg senkinek , hogy te most azert is hetero leszel haver , légy meleg ha az vagy , csak engem hagyj békén :D
    Ugyanigy vagyok a lezbikus lányokkal is , ha lezbi akkor ne villogjon nekem sehol , hogy hogy falja a másik csajt ....

  • The Protector
    #3543
    Bezony.Szerintem a srácnál az alapvető"gond" az hogy meleg és tán még magának sem meri bevallani.Nem tud kiben bízni,kinek elmondani.
    Ráadásul a fórum (kurvanagyidézőjeles) névtelensége jó alap az ilyen dolgok kimondásához.
  • Cat #3542
    Azért ha a másikat akarnád leírni azért azt közel sem éreznéd ugyanilyen egyszerűnek.
  • The Protector
    #3541
    abból ahogyan visszakérdezett,biztosan homoszexuális,ami számomra nem bajmert sok meleg ismerősöm van,de ez pl lehet oka egy mély depressziónak.
    Mellesleg írtom volna neked kakaoskalács privit h gyere a topikba mert tudom h te is emo vagy aki tud neki segíteni.
  • kakaoskalacs
    #3540
    Nemértem mi ezen akkora cucc leirni , hogy hetero vagyok vagy éppen nem vagyok hetero mai vilagban kutyát nem érdekli és a lelki világod sem sérül meg.

    Hozzáteszem én hetero vagyok ezt le is irom mert mi lehet a kovetkezménye? semmi. ennyi : )
  • The Protector
    #3539
    Hát mert talán egy nem bevallott lelki örlődés sztem a legrosszabb.Volt ismerősöm aki emiatt éveken keresztül szenvedett.
  • Slinky Cyle
    #3538
    miért fontos hogy hetero vagy homo vagyok?
  • The Protector
    #3537
    hány éves vagy?Milyen suliba jársz?Hetero/vagy homo vagy?Ezeket azért kérdeztem mert fontos tudni ahhoz h vki segítsen neked.
  • Slinky Cyle
    #3536
    ti ismertek olyan emókat akiket bántanak vagy utálnak az emóságáért?
    úgyértem nem azért mert seggfej, vagy mert bunkó meg beleköt mindenkibe, hanem mert kis szelíd emo, aki nem bánt senki és így is bántják ez miatt.
  • gti3
    #3535
    Sokan nem merik kinyírni magukat, ha másképp lenne, akkor szerintem az ország 1/3-a kapásból kipusztulna, ha a mostani társadalmi és gazdasági viszonyokat nézzük. Szerintem legalább ennyi embernek biztosan megfordulhatott a fejében legalább 1x az életében ez a dolog. A nagy gond szerintem az, amit már pár héttel ezelőtt is leírtam, sokaknak egyszerűen nincs hova menekülni társadalmilag, ott volt az emo, sajna az is kuka lett. Az átlagnak az is jó, ha szarrá piálja-drogozza fejét, mi meg páran megmaradunk meg nem értett "esőembereknek".
  • Slinky Cyle
    #3534
    Nekem ez már a vicc kategória.. hányszor hallottam már ezt másoktól, amit te mondasz.
    Nézd, boldogtalan vagyok.. nem akarok tovább szarakodni.. nem akarok semmit, de legfőképpen nem akarok már tovább létezni.. egy dolog tart csak életben még, az hogy gyáva vagyok megölni magam.
    Nincs senki vagy semmi amiért élhetnék.. nem tartozok senkiért felelőséggel.
    A legjobb dolog amit tettem az életemben, hogy nem csináltam gyereket.. mert akkor most szarban lennék.
  • Slinky Cyle
    #3533
    Azt mondják, hogy a legfontosabb dolog az életben a szeretet.
    Én is így hiszem, hogy ez a legfontosabb.. csak az a szar az egészben, hogy nekem nem jutott. Semennyi. Belefulladok a szeretetlenségbe.
    Az én szemszögemből, nem csak hogy nem engedik az emberek, hogy szeressék őket, de ugyan így képtelenek szeretetet adni is.
    Mindenki a szeretetről beszél..de senkit nem érdekel..le se szarja
    Azok az emberek meg akik azért élnek hogy szeressenek, meg szeressék őket.. majd meg halnak a nyomorúságtól.
  • Strahd_
    #3532
    Az mondod magadrol hogy okos vagy akkor ilyen hogy juthat az eszedbe? eldobni magadtol az eletet a legnagyobb hulyeseg, minden ember letezesenek lehet celja csak meg kell talalnod a celod.
  • Slinky Cyle
    #3531
    Az emberek között azt játszom, hogy normális vagyok. Ha egyedül vagyok, önmagam vagyok, minden színjáték nélkül. Undorít ez az álszent lét.
    De nem vehetem le soha a súlyos álarcot, nem lehetek önmagam, ha megtenném, az emberek megundorodnának tőlem, mint ahogy én magam is undorodom magamtól, teli vagyok soha nem múló sebekkel, fájdalommal, és ha el nem dugnám a normalitás mögé, félek megszűnne az a kevés szeretet és emberi kapcsolatom az életben amit így is komoly képmutatás árán sikerült kicsikarnom az élettől.
    Nincs semmi értelme a létezésemnek. Mit csináljak?
    Nem vagdalom magam, de nem akarok tovább élni.
    Soha nem vagdostam magam, okosabb vagyok annál, hogy ilyen hülyeséget csináljak. Nem bírom a fájdalmat, inkább gyógyszerekkel csinálnám, békésen, fájdalom mentesen.
    Gondolt itt már valaki arra hogy már elege van az életből.. ???
  • gti3
    #3530
    Nem a neten élem az életem, elhiheted, olvass csak vissza. Amit megtapasztaltam az mind a való életben volt. Itt nem az a baj, hogy nem tudok ismerkedni, hanem az, hogy nincs olyan ember lassan, akivel érdemes egyáltalán ismerkedni.
  • Cat #3529
    Próbálj kilépni a netről a való világba. Oké, hogy "hallottál ezt azt", de anélkül nem megy, hogy nem mész el sehova. Most egy hülye dolgot mondok: ha lemész kocsmába, és mindig ugyanott ülsz a pultnál mondjuk három héten át minden péntek este egy orát akkor már kapásból lesz csomó haverod. Nyilván ezek ennyit is érnek, csak egyszerűen nem értem, hogy nem tud ismerkedni valaki.
  • gti3
    #3528
    Sajna a különféle klubbokba, érdeklődési csoportokba is ez megy, tapasztaltam is, hallottam is ezt-azt. De ott van példának a retronom.hu, ez egy régi dolgokkal, készülékekkel, tárgyakkal, egyszóval a múlt század hétköznapi dolgaival foglalkozó oldal. Régen pörgött elég rendesen az oldal, jöttek a kommentek és a posztok dögivel. Aztán egy adott témán belül beindult a vita, jöttek az okoskodók meg a trollok is, ez odáig fajult, hogy szép lassan mindenki ráunt és lelépett, mára már szinte halott az oldal, max páran irkálnak még oda. Amúgy meg a kezdetek óta leszarom a kinézetet, ha barátkozok, a lényeg, hogy az adott illetővel jól kijöjjek és el tudjak vele beszélgetni.
  • Cat #3527
    Keress hobbit, ne az izgasson, hogy más hogy öltözködik. Menj el olyan klubba, ami érdekel, legyen az fantasy, egy együttes rajongói klubja, sportolj valamit, kerülj be egy közösségbe, ami olyan tevékenységgel foglalkozik ami téged érdekel. Ott fogsz olyan emberekkel találkozni akivel egyezik az érdeklődési köröd, és ne az motiváljon, hogy ki mit hord, vagy hogy néz ki. Egy kövér disznó is lehet jófej (sőt, sokszor ők a legjobb arcok, tudják élvezni az életet).
  • gti3
    #3526
    Őszintét megmondva gyerekkoromban nem voltak barátaim, eléggé szégyenlős, visszahúzódó ember voltam, ez igazából akkor nem is zavart, elvoltam a magam világában. Általános óta van 2 spanom, akit a mai napig ismerek. Szakközépbe kezdett szar lenni a magány, az osztályom nem igazán bírt, gondoltam máshol kell megkeresnem a társaságot. Vicces, hogy abban a retek gettó suliban láttam először emot, elég durván vékony volt a tag, csőnaci meg a szokásos, többiek meg jöttek, hogy "blőő emo". Ekkor néztem utána, hogy mi ez (5 éve...) és eléggé megfogott a dolog. Először neten próbáltam meg ismerkedni, kevés sikerrel, utána jött az első barát (akiben azóta csalódtam), jóval később bekerültem egy nagyobb pesti közegbe, ami sajna szétbomlott, mint ahogy pár hozzászólással ezelőtt írtam. Most itt vagyok, azt mondom valamilyen szinten megérte, pár értelmes embert megismertem meg sok mindent megtapasztaltam, de valahogy azt a szeretet, összetartást és megértést nem igazán éreztem, amit vártam volna ettől a dologtól, talán csak nyomokba itt-ott. Konkrétan volt olyan, hogy csak ott álltam és le se szartak. Most meg már nem is meglepő, mivel abszolút halott lett ez a dolog. Az élet ilyen téren olyan, mint egy nagy rekesz, tele rohadt almával, amiben turkálni kell, hátha kifogsz még 1-2 épp darabot. Lehet én csinálok valamit szarul, de valahogy nagyon nehezen találom meg az ilyen embereket.
  • Slinky Cyle
    #3525
    isis..
    imádom az emókat, és mindazt amit képvisel ez a kultura.
    Az emo nem egy divatirányzat, mint ahogy azt egyesek hiszik, hanem egy kulturális szatelit közösség. egy internetes kapcsolati hálózat..
    persze ez ma már a 3. hulláma ennek a dolognak.. és nem voltam jelen az első kettőnél, de akkor még nem is volt világjelenség
    szóval amiért úgy beleszerettem az emoba, az a szenvedély amit sugároz, a közösségi összetartozás, a szeretet egymás iránt (nemtől függetlenül), az alaptermészet az hogy barátságosak az emók, meg az a különleges érzés hogy emo vagy ♥..
    Nagyon tetszik, hogy megjelenésben végre lehet egy fiú is feminin jelenség.
    Van is olyan emo barátom aki olyan szinten lányos, hogy amíg nem szólal meg nem is lehet tudni róla hogy nem lány.
    Néha van hogy rendesen megnézik őt is a pasik =).. meg piszkálják meg haverkodni akarnak vele.. aztán nézni ahogy beégnek..
    na szóval ez nagyon bejön, hogy mi fiúk végre eltaszíthatjuk ezt a hülye szockulturális agymosást, hogy nekünk fiúknak, erősnek, agresszívnak, meg nagy faszoknak, meg érzéketlennek kell lennünk.. az egészet a szüleink meg a társadalom verik belénk.. ez az egész csak egy kép, aminek meg akarnak feleltetni. Ugyan innen ered az hogy egymással állandóan versengünk, hogy állandóan kritizáljuk a másikat, mindenkit lenézünk, mi vagyunk a királyok hatalmas egóval élünk, szeretet kapcsolatok nélkül éljük kurvára elbaszott kis életünket..

    Van egy nagyon fontos dolog, amire az évek alatt saját magam is rájöttem, és sokan mások is..főleg emok.
    Amikor kicsi voltam, minden arról szólt, hogy van családom, és van egy csomó ismerősöm, barátom, oszt társak.. és ezek a kapcsoaltok miről szoltak??
    Egymással törődtünk, nagyon sokat voltam a barátaimmal, a suliban együtt voltunk, a suli után együtt voltunk..sokszor együtt aludtunk, buliztunk, vigasztaltuk egymást... SZERETTÜK egymást, és akkor még nyugodtan elmondhattam azt, hogy ők miattam vannak velem, engem látnak, engem szeretnek, és semmi más oka nincs ennek. Ez egy igazi szeretet közösség volt. Gyerek voltam.
    Most hogy idősebb vagyok, persze még fiatal vagyok.. de már most látom, hogy hogy megy ez a felnőttkorban.
    Gyakorlatilag minden emberi kapcsolatunk elüzletiesedik, minden emberi kapcsolatunk az érdekeinkről szól.. mindenkit ki akarunk használni.. még a régi igaz barátainkat is..

    Én mikor kisgyerek voltam, sosem értettem, hogy az öreg bácsik meg nénik, miért mindig olyan magányosak.. mert arra gondoltam, hogy ha most gyerek koromban ennyi sok barátom van, és még alig éltem ezen a földön.. mennyi sok barátot lehet szerezni egy egész hosszú élet alatt..
    az én világ felfogásom szerint az öregeknek több sok száz barátjuk kellene, hogy legyen.

    Szóval emo...
    emberek vagyunk, millió évekig szeretet közösségekben éltünk.. igaz, hogy nem volt drága autónk, drága telefonunk, meg minden féle kütyüjeink,
    de most meg... pont az nincs meg ami a legfontosabb lenne
    nem szeretjük egymást igazából =(

    Szerintem ebből lett elege az emóknak.. fiatal gyerekek látva milyen rossz irányba halad a felnőtt társadalom, egymás karjaiba menekültek a társadalom elől, és létrehozták maguknak ezt a kultúrát.
    és szerintem pont ez az oka, hogy anyian utálják az emót, mert annyira szembemegy a társadalom konvencióival.. fiúk lányos, feminin megjelenéssel és viselkedéssel, a hiányolt szeretet és az emberi érzelmek hangsúlyozása..
    egy szeretet nélküli, befásult társadalomban..
    ebben a korban nem könnyű emónak lenni.. az egész társadalommal kell szembeszállni.

    Ha egyedül vagy.. és lázadsz a világ ellen, mert érzed hogy valami nagyon nincs rendjén, velünk emberekkel.. majd a szemedbe fésülöd a hajad
    attól még nem vagy emo..
    viszont ha csatlakozol, vagy létrehozol egy ilyen emo közösséget..
    akkor megérted miez..
    szerintem az emo, a szeretet kapcsolatokról szól, hogy nem kell félned..
    nem akarunk érzéketlen világban élni, nem akarunk belefásulni az életbe

    az emo egy menedék a világ elől
    nekem ezt jelenti, ezért ilyen fontos
  • gti3
    #3524
    Am te valamilyen szinten még képviseled ezt az irányzatot vagy csak foglalkozol vele?
  • Slinky Cyle
    #3523
  • Slinky Cyle
    #3522
  • gti3
    #3521
    Mondjuk az az emo, amit most leírtál, az igazi, sajna pont ilyet nem találni manapság, legalábbis kishazánkban biztos, hogy nem, max talán külföldön... Én örülnék a legjobban, ha még most is lehetne ilyen emberekkel ismerkedni.
  • gti3
    #3520
    A primitív szar embereket lehetetlen kiszűrni, bárhol bármikor belefuthatsz egy gyökérbe. Itt Pesten minden 2. vagy 3. m2-re jut legalább 1.:D Az a baj hogy, az ilyen emberek bizonyos eseteben akár több emberre is veszélyesek, ott van pl: az elborult agyú buszvezető, aki sajna a mai napig büntetlenül végzi a ""munkáját"", épp egy hajnali járatot vezetett, amikor meglátott egy macskát az úton, direkt gyorsított és szabálytalan sávváltást végzett, hogy a macskát elgázolja. Mai napig megvan az állása és dolgozik, ezt geciséget csak "brahiból" követte el, de kitudja, ha ideges lesz, nem-e épp egy babakocsis anyát üt el, az ilyen elborult faszkalapoknál bármi lehetséges.
  • Slinky Cyle
    #3519
  • Slinky Cyle
    #3518
    Sajnos igazad van..
    azon gondolkodtam múltkor, hogy mi lenne ha az új arcoknak így mutatkoznék be, amikor először beszélünk, hogy szia, tamás vagyok, egy szar ember...
    és ezzel így már talán az elején lekoptatom azokat a felszínes, egymást állandóan kritizáló embereket, akikkel nem akarok barátkozni.
    Dehát kb így az emberek 99% furcsán nézne rám.
    De amúgy ezért szeretem az emókat, ők nem ítélkeznek, legalábbis sokkal toleránsabbak, és ezerszer több szeretet van bennük.
  • gti3
    #3517
    A szomorú az, hogy, ha itt manapság valaki betéved egy ilyen jellegű közegebe és kiderül róla, hogy meleg, szinte egyből "fúúúj buzi stb"... Én azt vettem észre, hogy az emberek mostanság az élet bármely területén szinte keresik, hogy hol köthetnek bele a másikba, mivel támadhatnak, mintha igényelnék az állandó ellenségeskedést és konfliktust. Ez a hozzáállás kismillió dolgot nyírt már ki és még fog is...
  • Slinky Cyle
    #3516
  • Slinky Cyle
    #3515
    nekem semmi bajom sincs a lányokkal, attól mert valakinek tetszik ez a stílus és úgy dönt hogy emo lesz, attól még nem kell melegnek lennie.
    Hangulat függő nálam is hogy mi tetszik és kivel mit csinálok, de senkinek nem kell utánoznia.
  • kakaoskalacs
    #3514
    Én maradok az emo fiu emo lánynál : ) nekem nem igényem egy csávot sem nyalogatni :D de értem akinek bejön tegye csak ne velem nem attol lesz valaki emo.. : )
  • Slinky Cyle
    #3513


  • Slinky Cyle
    #3512
    De azért ez is emo, mert végülis emo fiúkról van szó..
    De vitatkozhatunk arról, hogy miért ilyen gyakori ez a jelenség az emósok körében, mármint hogy emo fiúk nyalják falják egymást. Gondolom nagyon szeretik egymást, és így mutatják ki egymás iránt az érzelmeiket.
    Sok meleg barátom döntöt úgy hogy akkor ő emo lesz.
    És elég sok emo fiú próbálja ki a dolgot, és válik biszexé.
    De ez igazából nem gond, maga az emo közösség elég toleráns és befogadó.
    Sőt.. már van egy olyan új fogalom is, hogy emosexuális... azt jelenti, hogy emo vagy, és vonzódsz más emokhoz, mindegy hogy fiú vagy, vagy lány, a lényeg hogy ő is emo legyen.
    Ebben a közösségben teljesen normális hogy fiú fiúval van..
    kb több mint a felük vagy meleg vagy bi.
  • kakaoskalacs
    #3511
    Tudod van egy határ ami már nem emo hanem egy masik kategoria.
  • Slinky Cyle
    #3510
    rakjak be emo kiss es vidiket, vagy szerintetek az már sok lenne?