3589
  • Mayu Misery
    #3189
    amugy meg mindenkinek más a véleménye,nekem pl nagyon is tetszenek az emo fiúk,sőt,már akkor is tetszettek,mikor még azt se tudtam mi ez a "stiilus",amikor még azt se tudtam,hogy LÉTEZIK ilyen stilus..tetszik,hogy hosszabb a hajuk az átlag férfiaknál,hogy feszülős felsőt hordanak,hogy a fiú emok 99%-a nem elhiizott,sörhasú mint egyes vadbarnoknak,akik csak arra várnak,hogy főzzön nekik a feleségük..meg hogy egyáltalán néznek ki valahogy a fiú nem képviselői közül,nem csak egyszerűen felkapnak egy koszos inget meg egy totyakos gatyát..(persze valakinek ez tetszik,de már csak úgy alapjába véve az ilyen ruha elég iizléstelen)
  • Mayu Misery
    #3188
    ezt mostugy mondtad mintha a külsőség az emoknál nem számiitana...én se a külsőségekhez kötöm a stiilust,de ha valaki igazán emo akar lenni,annak nem csak a zenére,és az életfelfogásra van szüksége...egy emo akk telljesen emo ha úgyis öltözik és nem csak a zene meg az életérzés van csak nála..
  • kakaoskalacs
    #3187
    én vallalom az érzelmeimet -.- megse nezek ki ugy mint egy b*zi
    Emo csajok meg jol neznek ki xP
    Emo vagyok belül.. én nem kulso dologhoz kötöm az emo stliust..
  • Mayu Misery
    #3186
    akarom mondani,"HA úgy bőg,mint egy 6éves"
  • Mayu Misery
    #3185
    nekem meg épp az tetszik az egészben,hogy a férfiak is felmerik vállalni az érzelmeiket,és ha kell,elsiirják magukat...persze az nekem sem tetszik,ogy úgy bőg mint egy hisztis 6éves...de érted a lényeget..
  • tonyr #3184
    kezd azzal h 9milissel belöwöd a sérodat... mindegy melyik iránybol :f
  • tonyr #3183
    emo az 1 fos
    csáwo: buza, ha értelmesebb arc beszol neki, sir, egyszerüen gyökér...
    csaj: omfg... ok hogy jol néznek ki kifestwe, nade: nemtudnak dönteni az irányzatok közt... se rock(tul kemény:/), se pop(tul nyálas), azt igy lett az emo a középut, csak sajna a nyál maradt kicsit rockos kiadásban
    SZÁNALOM
  • Mayu Misery
    #3182
    hmm..gondoltatok már arra,hogy tunyacsáp is emo?xD
  • Mayu Misery
    #3181
    basszameg komoly?én debreceni vagyok:O xDjeee..felveszlek^^és találkozunk lol XÐ
  • Sas6
    #3180
    xD
  • Sugam
    #3179
    unatkozó reg :D
  • Evolution Baby
    #3178
    Hali mindenkinek:)

    Egy úgymond kezdő emo vok:P Nemrég kezdtem követni ezt a stílust, és a felfogása is tetszik, miszerint merjük felvállalni az érzelmeinket mások előtt;\ Az msn címem: [email protected]

    Please vegyen fel valaki, és segítsen a külsőségeket illetően, főleg a hajzattal:) Debreceniek és környékiek előnyben mármint velük személyesen is tok talizniXD Köszi előre is.
  • Christo
    #3177
    Echo TV mi is az az emo?
    Ebben a videóban az tetszik, hogy legalább nem az volt a cél, hogy lejárassák az emot és még több kételyt és botrányt szüljenek köré.
    Legalább elmondták, hogy nem a tokio hotellel kéne azonosítani az emot, és legalább már valami jelét látom annak, hogy elkezdték fejtegetni, hogy az emo nem egyenlő azzal hogy fekete a hajam és depis vagyok. Bár azzal azért nem teljesen értek egyet, hogy szabályosan a depi emok a fiatalok közt vannak. Mert ugye kivétel mindig van és nem kéne általánosítani.
  • dzsukelcsavo
    #3176
  • Sugam
    #3175
    bts-en elég sok szétmart embert láttam énis :D
  • Zizou5
    #3174
    hallod en nem vettelek eszre, csak amikor odapillantottam es akkor vagod nem volt penzem mer eltunt, elhagytam, es belekztem a tarhalasba. namost tudni illik sosem tarhalok, nade 3 uveg bor 2 doboz sor 2 doboz cigit oszehoztam fel ora alatt, majd leultunk megiszogattuk, raadasul vettunk 1 uveg martinit, majd btsen backstagebe pezsi sor viszki. hallod enis kicsit kivoltam. majd ejszaka 30 eves fekete mercivel, kadar volt kocsijaban, tiszta fekete, melynomok benne, megy a feka zene, kivart allatokkal szeltuk az utcakat. hat hallod stilus volt az az este!

    sry az offert!
  • VRSDM
    #3173
    tuknád? :DCCCCCCC
    tegnap :P annyira szétcsaptam magam :D
  • Zizou5
    #3172
    hallod azon a kepen ami kivan rakva fooldalra, azon te vagy?
  • szeszmoly
    #3171
  • Mayu Misery
    #3170
    van ez iigy kérem,tészta meg káposztaXD ahogy az anyám szokta mondani..xD
  • Mayu Misery
    #3169
    hehexD
  • szeszmoly
    #3168
    Van akinek nem lehet a kedvébe járni ......
  • Mayu Misery
    #3167
    Xd
  • kakaoskalacs
    #3166
  • Mayu Misery
    #3165
    XDegy pofont igenxD
  • szeszmoly
    #3164
    Kapok jópontot a reklámért M.M. ???
  • szeszmoly
    #3163
    Hát ez itt-e !
  • kakaoskalacs
    #3162
    Double post bocs :D
    *Zambo Jimmy
  • kakaoskalacs
    #3161
    ".Szerintem eredetileg mindegyik Jimmy rajongó szeretett volna lenni csak nemsikerült" Zámó Jimmy vagy Jimmy Hendrix? :DD
  • Sas6
    #3160
    neked milyen oldalad van? megnézném már énis :) MErt nemtudom h mien oldalrol beszélnek:D Az AL-opn meg nem látom h kiirtad volna ^^
  • szeszmoly
    #3159
    Egyáltalán ki határozza meg hogy milyen stílus jön, vagy jöhet létre.
    Az emo-nak sem kellett volna létrejönni azt is kitalálta valaki(k),
    és nem volt épelméjű az biztos.Szerintem eredetileg mindegyik Jimmy rajongó szeretett volna lenni csak nemsikerült. Óóóó... Jeahhh..
  • Mayu Misery
    #3158
    ugylátszik félreértettük egymástXD
  • Mayu Misery
    #3157
    de te hülye vagy ?????az oldalaom épp azt magyarázom,hogy a sxe nem tartozik az emohozXDDDDDDDDDDDDD
  • szeszmoly
    #3156
    Szerintem meg pont össze kellene kötni őket és belökni a Dunába.
  • Zizou5
    #3155
    az, hogy nincs semmi koze a straight edgenek az emohoz, ne is kosd ossze, torold le az oldaladrol ezt a faszsagot, mer meg lesz olyan sok divat emo, aki ezt fogja elolvasni, azt kitalaltok egy uj sxe emo faszsagot. na koszike
  • Mayu Misery
    #3154
    mi bajod van?O_o"
  • Zizou5
    #3153
    rai vagy. semmi koze egymashoz. ugyh torold is le az oldaladrol, mer meg a vegen kitaltok egy uj stilust.
  • szeszmoly
    #3152
    Olyan jó ide benézni néha. Olyan jó partiarcok vannak.
  • Mayu Misery
    #3151
    beszarás a csajXDsós keksz meg hokizó fotel,nem semmixD
  • Mayu Misery
    #3150
    oké,csak én megkérdeztem egy 20-20(már nem emlészem)éves emo lányt,aki azt mondta,hogy az emok nem sXe-esek...nem tudom,öszevagyok zavarodvaXD