3589
  • Slinky Cyle
    #3589
  • Slinky Cyle
    #3588




  • Slinky Cyle
    #3587
  • Slinky Cyle
    #3586
  • Slinky Cyle
    #3585
    gondoltam ezt is beteszem már.. hátha érdekel valakit

  • kakaoskalacs
    #3584
    Érdekes megvilágításba helyezed az Emo lét fogalmát.
    Én nem hittem sosem abban ,hogy negativ behatás miatt lehet valaki true emo.Az emocionálisan kiélesedett embernél nem feltétlenul beszélhetünk negativ érzelemről.

    Lányokat meg tanulmányozd jobban mert őket sokszor több sérelem éri mint minket férfiakat. gyerekori bántalmazásoktol a csillagos ég a határ.

  • Slinky Cyle
    #3583
    A csajokhoz is vonzódok, de a lányok csak arra jók szerintem, hogy szexelj velük.. max testileg kielégítő velük.. de a lányok túl különbözőek a fiúktól, teljesen másról beszélnek, főleg jelentéktelen dolgokról és sokszor be nem áll nekik. Unalmasak hosszú távon.

    Viszont egy olyan fiú, aki érzékeny, van lelke (ami ritka fiúknál), és szép finom vonásai vannak, vékony, törékeny, lányos.. szóval egy igazi emo..
    egy ilyen fiút nagyon könnyen meg lehet szeretni, nem csak azt ahogy kinéz, a lelkét, a stílusát, ahogy és amiket mond, mindenét megszereti az ember, akaratlanul is.
    Ők is szeretetéhesek és érzékenyek, mint én is...
    És ezek az emó fiúk elég bújósak is.. szeretnek összebújni mindenkivel aki mutat egy kis szeretetet irántuk.
    Ez nagyon fontos számukra, mert sajnos az emókat nagyon sokan bántják, a külsejük, és a lelki világuk miatt. Nem csoda hogy szeretet éhesek, és olyan kis törékenyek.

    Én meg úgy érzem, hogy muszáj szeretnem őket, az ilyen sokszor megsebzett kis lényeket.
    Meg általában azok az emók akik nem divatból váltak ilyenné.. sokszor komoly lelki gondokkal küzdenek magukban.. pl bántják őket otthon.. pl lehet, hogy meleg, és otthon állandóan veri szegény gyereket az apja, eltiltja a barátaitól. Van hogy állandóan veszekednek a szülők, nem törődnek egyáltalán a gyerekkel, le se szarják szegényt..lehet válnak a szülők..stb..ezer féle oka lehet, hogy miért szenvedhet egy gyerek.

    Általában a legtöbb gyerek vidám, és boldogan éli az életét.
    Közben vannak olyan gyerekek is, akik sajnos már korán megtapasztalják mennyire tud fájni az élet.

    Olvasom, hogy mindig azzal vádolják az emókat, hogy szart se tudnak az életről és a fájdalomról.
    Én már korán megtapasztaltam hogy szar az élet, mint sok más emo barátom.

    Az élet történetem tömören?
    Mikor alsóba jártam, volt egy rendelet, hogy a fehér és a c*gány gyerekeket nem lehet szétválasztani és együtt kell őket tanítani.
    Elég sokan voltak már akkor is a kisebbségiek..engem meg valamiért állandóan megtaláltak. Elég kis félős fiúcska voltam, nem mertem visszaütni és nem tudtam megvédeni magamat..gondolom ezért volt az, hogy napi szinten megvertek, kiraboltak..állandóan bántottak.
    A tanárok meg nem tettek semmit, mert féltek a konfrontációtól, mert sokszor a tanárokat is megverték a cigány szülők.
    Ez olyan szintre fejlődött, hogy mikor már csak az utcán megláttam egy cigány embert vagy gyereket, pánikba estem és nem bírtam, visszatartani, hogy ne jöjjenek könnyek a szememből, féltem.

    Otthon is voltak veszekedések..apám állandóan vert, legtöbbször egy szíjjal, és attól függően, hogy mennyire volt gonosz, vagy részeg, még a szíjnak a fémes felével is vert..mikor 6..7 8 éves voltam.
    Anyámat is verte..
    Aztán 10 éves voltam mikor végre sikerült kinyírnia magát.
    Anyám utána állandóan ki volt ütve, egy rakat nyugtatót beszedett és utána még ivott is rá.
    Gyakorlatilag így néztek ki a napjaim:
    Reggel felkelés, suliban levés, hazajövés..átmenni haverokhoz.. délután anyám hazajött a munkából.. fél kábán.
    Befekszik az ágyba és másnap reggelig teljesen ki van ütve.
    Ez ment évekig.. kisgyerek koromban.
    Most hogy már nagy vagyok, igaz hogy normális az életem, de érzem, hogy kurva mély nyomokat hagyott bennem az élet..és hogy más vagyok mint a többi ember.
    Nagyon különbözök a legtöbb fiútól.. nekem sokkal fontosabb a szeretet, hogy törődjünk egymással, sokkal fontosabb, hogy kimutassuk egymásnak az érzelmeinket, és hogy önmagamat mutassam másoknak, ne pedig ilyen kibaszott állarcot viseljek mint a legtöbb ember.

    Engem kurvára nem érdekel az ha valaki fiú..nem érdekel, mert nem azt nézem, hogy mi van a gatyájában.
    Sokszor rájövök, hogy a lányokat az élet nem bántja úgy ahogy a fiúkat tudja.. sokszor rájövök, hogy a lányok érzékenysége csak egy állarc..

    Ha egy fiú, törékeny, lelkileg látod hogy mennyire sebezhető, és érzékeny, az szinte 100% nem azért van, mert ilyennek akarja mutatni magát (a fiúk pont hogy keménynek, érzéketlennek szeretnek látszani)
    hanem mert ő ilyen és azonosul is magával.
    Egy igazi emó pl ilyen..és elfogadja magát ilyennek, még akkor is ha vérig kicikizik a suliban, bántják ez miatt, és gúnyolják.

    Szerintem szép dolog ha egy fiú érzékeny és ezt felvállalja a világ előtt. Egy csomó oka van amiért szeretem az emókat.
    Nem tehetek róla.
  • The Protector
    #3582
    NAgyon félreértetted amit írtam.

    A dögös paisk képeibe nem kommenteltem sokszor,de jó benézni oda mert érdekel,hogy a lányoknak mi vonzó egy fiúban,vagy mit tartanak álompasinak.Egy szóval sem mondtam,hogy utálom az emokat,sőt bírom őket úgy ahogy az alternatívabb stílust képviselő embereket is mint pl a Goth-ok.Egyáltalán nem akartalak téged megbántani semmivel sem.
    Az mondjuk egy másik dolog,hogy emo fiúkat linkelsz a topikba annak ellenére,hogy elvileg a csajokhoz vonzódsz.
  • Slinky Cyle
    #3581
    azt mondtad hogy téged nem érdekelnek a fiúk, mégis minden olyan helyen ott vagy, ahol róluk van szó.. pl dögös pasik képei..

    amúgy ott van ez az emo fiúk dolog..
    egy csomó csaj meg "nem alteros" átlagos fiú csúnyának tartja őket..kb annyira, hogy a legtöbb fiú legszívesebben kitaposná belőlük az életet..
    ennek ellenére, nekem mégis nagyon tetszenek, szerintem nagyon szexik.. de mégis mi ebben az undorító, meg a csúnya..
    vagy én vagyok nagyon ízlésficamos, és akkor szégyelhetem magam is rendesen.. vagy pedig ennyire rosszindulatú a világ szegény emó fiúkkal szemben
  • Slinky Cyle
    #3580
    ezt nem értem.
    fiú vok amúgy
  • The Protector
    #3579
    Ne haragudj a kérdésért de te a kislányos vagy kisfiús vonalat képviseled?
  • Slinky Cyle
    #3578
    Emery Lane

  • Slinky Cyle
    #3577


    Awwhh, megint szerelmes lettem valakibe aki elérhetetlen =(


  • Slinky Cyle
    #3576


    nem tehetek róla.. túl sexy, nem tudok ellenállni,
    nem tudom nem szeretni az emókat
  • The Protector
    #3575
    bejönnek mi?
  • Slinky Cyle
    #3574
  • Slinky Cyle
    #3573
  • Slinky Cyle
    #3572
  • Slinky Cyle
    #3571
  • Slinky Cyle
    #3570
    Bellz

  • Slinky Cyle
    #3569
  • horváth lili
    #3568
    Sziasztok kedves fórumozók, Horváth Lili pszichológus hallgató vagyok. A kutatásunkhoz keresünk önsebző, vagy korábban önsebző résztvevőket. Ha tudtok és szeretnétek segíteni abban, hogy ezt a témát jobban megismerjük és megértsük, a [email protected] címen tudtok elérni. Ha titeket közvetlenül nem érint a kérdés, de ismertek valakit, aki szerintetek szívesen részt venne a kutatásban, kérlek osszátok meg vele is ezt a lehetőséget, hogy minél több érintetthez eljuthasson az információ. Nagyon köszönöm, Lili
  • Slinky Cyle
    #3567
  • kakaoskalacs
    #3566
    :D ez nagyon fasza volt :DDD
  • Slinky Cyle
    #3565
  • Slinky Cyle
    #3564
    sose csináltam divatból semmit
    viszont az nem zavart ha mások divatból voltak ilyenek..
    jobban "kedvelem" azokat akik emonak néznek ki, mint átlagosnak.
    Szerintem szebbek, atraktívabbak az emók, mint a semmilyen átlag.
    Tetszenek a lányos fiúk is úgy általában.. szóval nekem az maga volt a paradicsom mikor mindenfelé lehetett látni imót.

    Persze én szívből élek így.. nem divatnak fogom fel, hanem egy életstílusnak, way of life
    érdekel ez a zenei irányzat is, ezt elég komolyan veszem,
    a zene hatására kezdtem el foglalkozni a gitározással és a zenei alkotással is.
    általában undorítanak a programozott szociális viselkedési klisék..
    magyarul.. nem utánozom a szokványos viselkedési mintákat, pl. ha meglátok egy kisbabát egy ismerősöm karjában..nem kezdek el gügyögni neki meg bohóckodni.. mint a "normális" emberek.. vagy mint ahogy a TV ben, filmekben csinálják.
    Egyszerűen nem érzem hogy ezt kellene tennem
    és ezért eleve küzdök azzal, hogy furcsának, különcnek tartanak

    szóval az emot úgy érzem nekem találták ki..
    csak közben elfogytak a divatemók.. én meg nem vagyok hajlandó átöltözni egy másik stílusba..
    és így kuirvára egyedül vagyok és szenvedek =(

  • kakaoskalacs
    #3563
    Az Emo nem egyenlő a kulső megjelenéssel.
    Szimplán emócionális oldalrol erősebb személyt takar. plusz a kevés alkoholfogyasztás vagy semmi és sokszor étrendben valo eltérés, dohányzásmentesség vagy tulzott empatikus készség jellemzi mások iránt.
    Idiota dolog volt mindig is a kifestett szem pl meg a kockás cuccok meg minden, a depressziósságrol meg ne is beszeljunk soha senki nem mondta , hogy aki emo az öngyilkosságra valo hajlammal bír.
    Egyedül a hajviseletet ismerem el.

    AZ meg , hogy ujra egy bizonyos körben maradt meg az Emo életforma/stilus,annak én örülök voltak a 80-as években is és akkoris undeground réteget jellemezte. Igy van ez jol. Aki meg divatbol fél évig évig belebujt ebbe a dologba az már rég egy másik stilust lovagol.

    Média elbaszta ezt is mint minden mást.
  • Slinky Cyle
    #3562
    tudom tudom..
    csak hiányzik az amikor annyi helyes emo fiú rohangált, és lehetett velük barátkozni..
    ma meg már alig akad elvétve egy egy.. az összes emo barátom le falsult.
    a picsába

    így egyedül hiába vagy emo..csak kivet a társadalom magából..és így még rosszabb mert igazából már nincs hova menekülni.. régebben ott voltunk egymásnak, viszont így egyedül semmi értelme az egésznek =(
  • The Protector
    #3561
    A divatirányzatok mindig ismétlődnek!Mellesleg te sem vagy emo és nem is voltál ha a divathullámra vársz!
  • Slinky Cyle
    #3560
    szerintetek lesz az emonak egy újabb hulláma majd valamikor?

    Valószinűleg addigra kiöregszek, és többé már nem lehetek emo. =(
  • Slinky Cyle
    #3559
    aranyos.. csak nekem általában nem jönnek be az ázsiai félék, mint ahogy általában a szines bőrűek.. lehet rasszista vagyok. =(
  • Cat #3558
    Asszem nem értetted mire akartam kilyukadni: minden ázsiai természetszerűleg fekete hajú, és ha az hosszú akkor beleesik nálad az emo kategóriába, ezért ha téged tényleg csak az érdekel, hogy fekete hosszú hajú legyen valaki akkor nézz körül ott, tetszeni fog neked. (Ez egyébként koreai, és minden felsorolt csapat fiúcsapat tizmilliós nézettségű youtube klipekkel büszkélkedhet.)

  • Slinky Cyle
    #3557
    ez a japán backstreet boys vagy mi? nem szeretem a popszart
  • Cat #3556
    Kezdj el nézegetni kpop videókat és egy új világot fedezel fel. (EXO, Shinee, Nu'est, B.A.P, Boyfriend, B1A4 stb.)

  • The Protector
    #3555
    Hát ez nagyon érdekes téma.Nekem nem tetszenek a fiúk semmilyen formában sem így nem tudok róla nyilatkozni de véleményem meg tippem az van.Szerintem az van a dologban,hogy az emo fiúk nagyon kislányosak és érzékenyek minden téren.Fizikailag és általában testileg is nagyon lányosak.Erre rátesz még a haj és az öltözködés is meg, hogy tényleg olyanok mint a lányok.
    Amúgy ez nekem új,hogy hetero fiúknak tetszenek az emo fiúk,szerintem azért ilyen azért ott van a pakliban egy kis homo hajlam is.Amúgy elnézve a bannert a bal oldali emberkéről nem tudnám megmondani a nemét.A szemem azt mondja,hogy lány de az ösztönöm azt hogy fiú.
  • Slinky Cyle
    #3554
    Ez de fura..

    Miért tetszenek az emo fiúk annak ellenére hogy tutira hetero vagyok?

    Szerintetek ez miért van így?
    Több hetero fiú is szerelmes lett már szép emo fiúkba..annak ellenére, hogy heterok és mégis érdeklődnek az emo fiúk iránt.
    Zavaros ez azért..

    Nekem is általában ha fiúkról van szó.. szinte kizárólag csak az emok tetszenek.

    Egy kedves emo barátom levágatta rövidre a haját, megváltoztatta a stílusát, kinézetét, és attól fogva nem is tetszett többé.
    Az a fura, hogy úgy éreztem, hogy belülről is ugyan úgy megváltozott.
    Pedig elvileg ugyan az a fiú volt..
    Csalódott voltam.

  • The Protector
    #3553
    Szerintem fiatalocska.Olyan 14-17-ig teszem a korát.
  • kakaoskalacs
    #3552
    Hány éves vagy amúgy?
  • The Protector
    #3551
    szerelmes vagy?
  • Slinky Cyle
    #3550