17
  • item
    #17
    Sorry az off miatt!

    Üdvözlet az uraknak!

    Keresem a következő eredeti 1-es régiókódos Terminator 2 Extreme dvd-t! (wmv-HD)
    Egy darabig lehetett kapni a dvd futárnál de most már nem látom.

    A válaszokat előre is köszi!

    ITEM
  • moRtiZ
    #16
    Már ennyire előrehaladott állapotban van?! OMG. Azt hittem még csak papíron van róla szó.
  • Prof William
    #15
    Én láttam pár promo clippet belőlle... Nyugodj meg nem sikerült. Sajnos. Pár karaktert mintha az utcáról hívtak volona be hogy ugyan játszon már a filmben...
  • Librarian
    #14
    Tökmindegy milyen volt a játék, az, hogy jó film lesz-e a készítőgárdától függ... (Igen, Uwe Boll jutott eszembe!!! Jó játék -> Szar film. Felháborít, hogy még mindig életben van, és nem ölték meg...)
    Ha színvonalas filmek lesznnek, hajrá. De a játékokat nem ismerem. Lehet, hogy be kéne szerezni egy konzolt is...
  • carville
    #13
    Khm, A Dead Rising bő egy évvel a 360 debüt után jelent meg, elég nehezen nevezhető az első Xbox 360 játékok egyikének, azért a kínálat ennyire nem siralmas. XD Az az első Street Fighter film pedig a második lesz.
  • moRtiZ
    #12
    Devil may Cry erdekesen hangzik. Baszott nagy demonok zuznak egy félvér démon ellen :) Kib. nagy filmet lehetne csinalni belole, de szerintem nem fog sikerulni :(
  • Prof William
    #11
    A LosT Planetet nagyon várom. :)

    Most veszem hogy egy rendőrzombit üt le. Ennek fényében tekintsétek semmisnek azelőbbi hozzászólást.
  • GErYkE83
    #10
    Volt már Street Fighter Mozi VanDame-val
    Nem volt 1 nagy film, de nézhető!
    Street Fighter
  • Dopti
    #9
    Lehet hogy újraforgatják az első Street Fighter mozit, olyan sz@r volt xD
  • Sepp3
    #8
    hmm.. "valamint az első Street Fighter mozi is készülőben van." olyan már volt nem?!
  • Tinman #7
    Aham... tényleg ez történt.
    Egy ép elméjű ember kalapáccsal a kezében, elkezdett zombikat ölni <--mert a képen az van.
  • jasszka
    #6
    csak éppen fordítva
    nem akarom ide terelni a témát, de ha nem voltál ott, minek beszélsz róla hülyeségeket?
    csak úgy megsúgom, hogy amit a média mos az emberek agyába, az nem feltétlen igaz (pláne ha politikai téma)
  • Prof William
    #5
    Ez igaz. De tényleg ez történt... :(
  • DjDano
    #4
    "Ez történt '56 50. évfordulóján"

    Ugy tudtam tilos politizálni az SG-n, márpedig a kép és a képaláírás erősen állást foglal egy bizonyos politikai oldalon!
  • Prof William
    #3
    Los planet film?

    Sok pénzzel normális szinészekkel és játékhűséggel (a la Silent Hill) és persuze egy normális forgatókönyvel relek kis film lehet belőlle!
  • adam first
    #2
    Devil May Cry.
    Mindegyik része tökéletes kényelmes irányítással,remek hangulattal,fasza beszólásokkal.Nem örülük neki hogy filmet készítenek belőle, úgy is elbasszák.
  • Tinman #1
    Onimusha
    Az 1,2,3,4. részt mindössze 3 hét leforgása alatt vittem végig... nagyon frankó harcos/kardos/szamurájos/jó sok boss hentelős akció/kaland játék.