23
Balls of Steel
  • Adam II
    #23
    Már nekem is fut a patchel.
    Csak a Darkside asztalon mindig kifagy ha több golyó van. Rájöttem ,hogy valamiért kifagy ha a teljes asztal nézetre vált ezért beállítottam ,hogy több golyó esetén is maradjon scrollozós de ha kiesik az egyik golyó így is kifagy.
  • Dahmer213
    #22
    Nekem kitűnően elfut XP-n. Amúgy nagyon jó kis flipper-játék, tesómmal mindig azon versenyzünk, hogy ki tud több pontot szerezni valamelyik pályán. Az a Barbarian pálya elég nehéz mondjuk, ott nekem 80 milliónál nem sikerült még többet csinálnom.:(
  • _xT
    #21
    Legujabb patch kell hozza ahogy irtad.Vista alatt viszont mukodik minden a jatekban meg a nezetvaltas is csak az indito exe fajt at kell allitani a kompatipilitasnal xp,98 vagy 95 modba.Sajnos egy core2 duos gepen 8800GTS VGA-val mar jatszhatatlanul begyorsul a jatek de a P4 es rendszeremen 7600GT-vel tokeletesen futott.
  • Apus
    #20
    Szia, nem tudom mennyire aktuális még a problémád.
    Találtam egy patchet, amitől elindul xp alatt, az egyetlen gond, hogy nem lehet nézetet meg felbontást választani. De ez is több mint a semmi:)
    asszem valamelyik alsó patch lesz jó innen
  • Adam II
    #19
    Azzal sem megy
  • bazza
    #18
    dede ezaz :)) és tényleg jeti, én tökre macira emlékeztem.
  • Szeszmester
    #17
    A DosBOX nevű emuval próbáld meg pls és számolj be az eredményről!
  • SötétBarom
    #16
    ÍÍíííí ez yo cucc, régen nyomtam.. De ha igazán raj flippert akarsz, akkor timeshock! /pro pinball/
  • Adam II
    #15
    Igen. Sajnos nem találok rá semmilyen módszert. Már azon gondolkozom valahonnan beszerzek egy régi gépet amin futnak az ilyen játékok.
  • agyhalál
    #14
    Kompatibilis módban próbáltad már?
  • Adam II
    #13
    Sajnos nem fut DosBoxal sem:( Azt írja ki ,hogy hiányzik a Kernel 32 vagy mi.
  • sweech
    #12
    szerintem ja :D
  • HiPPoNaX
    #11
    off: netan erre gondolsz?
  • sweech
    #10
    nem a jeti evett meg? :)
  • Shiwo
    #9
    "I've got balls of steel" ahogy Duke Nukem monda valá :) jó kis flipper ez..mondjuk volt benne vmi bug, és sógor az 1ik pályán milliárdokat csinált pontban :) talán pont a Duke Nukemes pályán, mikor a kis lődözős mini-játék jön be
  • Dave John
    #8
    Nekem anno az ősrégi "pszichó pinball" jött be:)
  • bazza
    #7
    nekem vki azt a gémet ássa elő, amivel síelni lehetett aztán a pálya végén megevett a medve. anno win98 alatt megvolt de már nememléxem a nevére :))
  • kemszi2
    #6
    ez melyik játék tul.képpen?Mert volt egy fliperes játék régen amivel rengeteget játszottam,de már nem emléxem a címére...ha sikerül beröfenteni egy két képet dobhatnál nekem:)
  • Caby
    #5
    Az előbb én is gyökér voltam mert a DosEmu az csak Linux alatt műxik ha jól láttam. De itt van egy, ami jó windowshoz: DOSBox 0.65
  • Adam II
    #4
    Azzal még nem de mindjárt kipróbálom. Amúgy hirtelen azt hittem rám mondod ,hogy gyökér vagyok ,de aztán megláttam a másik tartalmas inteligens és építő hozzászólást.
  • Caby
    #3
    hogytemekkoragyökérvagy....

    AdamII:
    Én is ismerem, nagyon jó kis game, bár már nagyon régen nincsen meg. DosEmuval próbáltad már?
  • Rexor
    #2
    LoL!
  • Adam II
    #1
    Nem tudom ,hányan játszottak vele annak idején de szerintem az egyik legjobb flipper játék mind a mai napig. Sajnos nem megy XP-n. Esetleg ha valaki tudja ,hogy lehet rábírni a futásra légyszíves írja le.