139
  • mateus33
    #139
    Valóban iszonyat király 3D-ben, előtte nem volt sok kedvem a filmhez, de nem bántam meg hogy megnéztük, nagyon ütött a 3D :)
  • Pipör
    #138
    +
  • lagos01
    #137
    Imax ban megérné megnézni?
  • eovin
    #136
    Rohadt jó, ajánlom mindenkinek!!!
    Én a kecskeméti Malomban láttam a párommal és valami fergeteges volt!! Amikor minden szar bele akar állíni a fejedbe...wow..nééézzzéétek meg!!! :)
  • Pipör
    #135
    itthon :D
  • lac556
    #134
    elég volt az a 9 jegyu kod.:) nah várom már az estét kivi vaok a 3d-s mozi élményre:) @Pipör te hol nézted meg?
  • Pipör
    #133
    na megnéztem a Filmet hát a halál esetek nagyon bejöttek főleg a csontvázasok :)) eleje vége 8/10
  • Pipör
    #132
    passz
  • lac556
    #131
    mkód megvan mert a foglalás végén volt azt leirtam az elég nem?
    amugy hova kell beirni és milyen kódot?
  • Pipör
    #130
    persze hogy baj mert arra küldik a kódot amit be kell írni..
  • lac556
    #129
    jah az baj h anem valos tel számot/nevet irtam a jegyfoglaláskor?
  • lac556
    #128
    arénába rendeltem neten keresztul jegyet. elég ezt a 6 jegyu kodot bemondani jegyátvételnél v kell még vmi más is????
  • Seth
    #127
    Lehetséges. Nem emlékszem a látomásban a halálukra.
  • Buskiller
    #126
    Pedig a főszereplő srác az anyát a gyerekekkel együtt említi amikor felsorolja hogy ki mikor következik. Nem csak nekem tűnt fel mondták többen is.
  • emerte
    #125
    Nincs valakinek egy felesleges reald-s szemcsije?
    Kéne, de már nem lehet elhozni.
    Nem ingyen kérném! Írj.
    emerte kukac freemail pont hu
  • emerte
    #124
    Te is olvass utána mert közel sem mind RealD. Van Masterimage és Dolby 3D is... Mely teljesen más technológia ;-)
  • EasyLife
    #123
    Azt RealD-nek hívják nem imaxnak. egyetlen imax mozi van jelenleg magyarországon az aréna plázában. a többi 3d s mozi mind RealD. olvass utána mert a két dolog más.
  • ricsa008
    #122
    tudom de én a magyara gondoltam az meg ma jött ki
  • Pipör
    #121
    már rég nézd meg a 100 as hozzászólást :)
  • zoliii
    #120
    A Corvin mozi olcsóbb, és ott is van Imax terem, csak a vászon kisebb.
    A szemüveg asszem ott kényelmesebb volt, mikor felvettem. Nem nyomta a fülemet :D
  • ricsa008
    #119
    off
    kijött avi ra
  • Pipör
    #118
    van igen 3d a westemdben kapsz szemüveget a jegyszedőktől egyből szembe van a terem
  • lac556
    #117
    westendben is wan 3d? vagy most teljesen össze vagyok zavarodva. imax 3d van arénában DE a végső állomás nem imax-os (tudtommal)vagy igen?
    3d-ben akarom megnézni:)
  • Pipör
    #116
    Palace Westend?
  • lac556
    #115
    hellosztok!
    kellen pár info. szeretném meglesni ezt a filmet a jővő7en. természetesen 3d-ben arénában lévő cinema city megfelelő erre? melyik termet ajánjátok? jol gondolom h ez csak sima 3d-s film nem imaxos?pesten
  • Seth
    #114
    A kisgyerekek nem haltak meg a látomásban sem, csak az anyjuk
  • Buskiller
    #113
    Az hogy teljes mértékben tudok a filmre koncentrálni és nem buzerál a mellettem ülő... :D
    Mindenesetre ma megnéztük. (5-en :D) és szerintem 10-ből megérdemli a 10-et. Ami nem tetszett benne az az időtartama volt, kicsit húzhatták volna tovább is. A másik negatívum talán még az hogy a 2 kisgyerekkel nem történt semmi, holott arról volt szó hogy az anyával együtt Ők lesznek a következők a halállistán. De ajánlom mindenkinek, a 3. résztől ezerszer jobb az biztos, abban nagyot csalódtam.
  • Pipör
    #112
    és mi benne a jó ?:P
  • Buskiller
    #111
    Viccelsz? Én szinte minden filmre egyedül megyek el, tiszta jó. :D
  • Pipör
    #110
    én is elmennék de haverom Gyöngyösön van azaz 200km re tőlem bnőm meg nem szereti a horror-t egyedül meg milyen már :D
  • grebber
    #109
    Akkor szabim alatt elkéne menni rá kíváncsi vagyok rá milyen 3D-be!
  • Bokafix2
    #108
    76 perc... és nincs felirat.
  • Pipör
    #107
    Szeptember 10től
  • grebber
    #106
    Nálunk mikortól vetítik majd az új 3d-s verziót?
  • Pipör
    #105
    értem majd meglesem hnap énis
  • Seth
    #104
    Persze hogy nem, de az sem menti meg szerintem, max +1 pontot dob rá, az sem túl megnyerő eredmény
  • Pipör
    #103
    3Dben nézted?
  • Seth
    #102
    Meglestem. Meh, szokásos,jó lenne már vmi fordulatot is belevinni. Kap tőlem egy 5-öst 10-ből
  • Pipör
    #101
    Sample:
    KÓD
    http://www.megaupload.com/?d=R8Z12GJM

    ....
  • Pipör
    #100
    CIM: Végső állomás 4
    EREDETI CIM: The Final Destination (Final Destination 4: Death Trip 3D)
    TIPUS: Horror, Thriller
    MEGJELENT: 2009
    HOSSZ: 01:16:10
    MERET: 766 Mb
    FORRAS: Kamera
    NYELV: Angol