124
  • strebacom
    #1
    Új játék várható az Orosz Buka-tól 2007 második negyedévében, reméljük nem csalódunk benne:
    Egy cikk az SG-töl.

    Hivatalos oldal.



  • Benc16
    #2
    Érdekes játék... :D
  • Benc16
    #3
    Csak nem értelek, ismered a keresőt? Mert nem egy téma vana mi ilyen...


    Kereséssel az összes
    Ugyan az mint ez...
  • PJack
    #4
  • strebacom
    #5




    Egy movie!
  • strebacom
    #6
    A játékosok fórumában még nincs ilyen téma, légynyugodt arra rákerestem!!!
  • RiM
    #7
    de ez még játékhír :) még nincs itt a megjelenés...
  • akyyy
    #8
    szívacs:DDDDDDDDDDDDDDDDADASDAWDASDS:ADA
  • strebacom
    #9
    Ha tud valaki valami jó linket a játékról("a játékhir"-röl) azt kérem hogy linkelje be!!

    Köszi!
  • Gunner
    #10
    Na ez kb olyan lesz irányításban mint anno a Chrome :P Legalábbis az nekem vhogy nem jött be :)
  • stp4trick
    #11
    tiszta source
  • Qwerty4
    #12
    ez tuti jó lesznagyon bejön
  • Hellsing47
    #13
    egynek elmegy a sok 2007-ben megjelenö FPS közül :)én tuti kiprobálom :DD
    csak nehogy megint elcsesszék ezt is az oroszok :)

    +fav
  • Pheaper
    #14
    hehehehe :D
  • armageddon666
    #15
    rondább ez annál
  • sweech
    #16
    debuta vagy :o
  • Gerbill
    #17
    A képeket meglátva azt hittem valami csövessel kell túlélni az utcán és fejlődni is fogunk, fegyverek, új ruha, ápoltabb kinézet stb. Erre elolvastam és egyből el is ment tőle a kedvem:(
  • Hydroceph
    #18

    Életkor: 14 alatt :D
  • Hellsing47
    #19
    nem lesz vmi nagy cucc



















  • strebacom
    #20
    Jó lesz az.....
  • strebacom
    #21
    S.T.A.L.K.E.R. és Quake 4 keverék a Bukatól?

    Nem kell semmi komoly dologra gondolni, nem a S.T.A.L.K.E.R. megjelenéséről van szó, se nem annak megszünéséről. Jelenleg a Buka műhelyében készülő Dusk-12 című játékról van szó, melyről eddig annyit tudtunk, hogy egy szuper katonát alakítunk egy olyan csapatban, melynek az a feladata, hogy egy szuper titkos vírus okozta mutánsokat kiírtsa.

    Na már most itt fordul a kocka. Ugyanis ez csak a játék felére lesz érvényes. A játék első felében amolyan S.T.A.L.K.E.R. féle utcákon kell járnunk, házról házra írtva az ellent, a legmodernebb fegyverekkel, míg egyszer csak porszem kerül a gépezetbe, és magunk is megferőződünk.

    Ettől a pillanattól kezdve olyan Quake 4 stílusba kerül át a játék, hisz a vírus hatására különleges képességeink lesznek, akaratunk megerősödik, különleges fegyverekre teszünk szert, továbbra is az emberek érdekeit szolgálva.

    Mindemellett megtalálható lesz majd egy multis rész is, melyben csapat orientált módon folytatódhat a harc emberek és mutánsok között. A tervek szerint már nem is olyan sokára....

    Forrás:GameStar Online
  • Hellsing47
    #22
    hát én kiváncsi vagyok...
    jó lenne ha még februárban megjelenne :)
  • strebacom
    #23
    Ja-ja, én szeretem a BUKA játékait, nekem a Stalin Subway(és a Hellforce,stb...) is tetszett!
  • Hellsing47
    #24

    miva'?
    te jol vagy ember?? :D

    hellforces az ugy ahogy van szar :P
    stalin subway meg háát...ööö..az is :DDD
    bár azért egy fokkal jobb :D
  • strebacom
    #25
    Tudom, hogy nem volt egy világszám, de nekem jó volt, nocsak egyszer nyomtam végig, de hát én ilyen FPS-örült vagyok, de igérem hogy leszokom....
  • Hellsing47
    #26
    én is az vok...

    minden szart végigjátszok(vagy legalábbis megprobálom) igy volt ez a hellforces-el is..a végén el is akadtam a pokolban vagy hol :DD
  • strebacom
    #27
    A megjelenés a 2007-es év közepén esedékes, addig is:
    A Dusk-12 First Person Shooter trailere
  • strebacom
    #28
    "A The Stalin Subway és a Hellforces készítője új FPS-t fejleszt, mely első ránézésre a STALKER-hez hasonlít, azonban mélyebben a dolgok mögé nézve kiderül, hogy mégsem túl nagy a hasonlóság. A DUSK-12 története érdekesnek ígérkezik: a kormány egy nem közönséges vírussal fertőzi meg a városunk lakosságát hogy szuper katonákká változtatva őket háborút kezdeményezhessen. A projekt azonban balul sül el és az irányítható speciális katonák helyett zombi-szerű teremtményekké alakulnak az emberek. Az ország vezetősége a mi különleges csapatunkat bízza meg azzal, hogy tisztítsuk meg a szörnyektől az utcákat és tüntessük el a nyomokat."








    Forrás:Cybergen....
  • grebber
    #29
    Ránézésre nyomi :(
  • strebacom
    #30
    A játék oldala!!!
  • strebacom
    #31
    Gépigény-nem nagy!!!
  • grebber
    #32
    Ilyen grafika mellett néztem is volna ha nagy a gépigénye!
  • Hellsing47
    #33
    ez még azóta sem jelent meg?
  • strebacom
    #34
    Hát még semmi infó róla pedig nem lenne rossz, mert már mindent végigtoltam, nem tudsz valami jó gamet ajánlani???
  • dante3
    #35
    Kipróbáltam a demóját, egy 800x600-as ablakban idult el 7 fps sebességgel! LOL
    Grafikai beállítás elég sokszínű, csak nem tudom mit állítok , mert orosz nyelvű és csak kérdőjeleket ír minden betűre, persze az alap dolgokat értem! Hiába állítottam 1024-re a felbontást, akkor is 800-ban idult!


    Demo innen tölthető!
    Egy képet készítettem:

  • Hellsing47
    #36
    hmm...érdekes
    bár nekem nem nagyon akar lejönni a demó :/

    és valami vélemény a játékról? vagy a 7fps mellett inkább hagytad a francba? :D
  • dante3
    #37
    Csak belekukkantottam, de ahogy mondod hagytam a francba! Valami nagyon el van baxva, vagy csak nálam nem akar menni!
    Gépem: E6600@3ghz, 2giga corsair 800mhz, x1900gt, szerintem annyira nem gyengusz, szóval jobban kellene mennie!
  • dante3
    #38
    Most nézem a readme-t:
    Ajánlott:
    - Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 3000 MHz
    - 1024 Mb RAM
    - GeForce 6800LE/ Radeon X800

    Úgyhogy nem értem!
  • tonyr #39
    nekem nem fullscreen...
    melyik az a pipa ???
  • dante3
    #40