124
  • nkasi
    #124
    [IMG]http://[/IMG]
  • nkasi
    #123
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kéne a játékkal kapcsolatban,aki tud légyszi írjon!
    Letöltöttem a játékot és a következőket írja telepítés megkezdése után pár másodpercel:Mi lehet a gond?Előre is köszönöm!Üdv
  • jano007
    #122
    Szia! Szeretnék megint egy kis segítséget, ismét elakadtam , azon a pályán vagyok amikor megkapom a minigun-t, kiírtottam mindenki és úgy tűnik, hogy csak a föld alatt lehetne továbbmenni de nem tudok, lemegyek a létrán de nem tudok felugrani a fejem fölött lévő pallókra sem a kivezető járatba. Mi a trükk??
    Előre is köszi.
  • strebacom
    #121
  • jano007
    #120
    Basszus, megtaláltam, fel kellett robbantani a falnál a tartálykocsit.
  • jano007
    #119
    CSak azt nem tudom, hogy miért nem jelenik meg itt a kép???
  • jano007
    #118
    Remélem kivehető, nagyobb képet nem engedett a rendszer. Hospital 1-es pálya.
  • jano007
    #117
    Az első olyan pálya amikor katona vagyok - zárt udvar, halottak, autóroncsok és minden épület ajtaja be van falazva kivéve egy egyszinteset de nincs benne semmi. Megpróbálok képet küldeni.
  • strebacom
    #116
    Egy képet,mert én még az orosszal toltam anno....most nem vágom hol tarthatsz??
  • jano007
    #115
    Rájöttem... de a katonás pályán megint nem tudom, hogy mit kellene csinálni. Azt hiszem nem ez lesz a kedvenc játékom.... kicsit érthetőbbre kellett volna csinálni.
  • jano007
    #114
    Eljutottam a heliig, de hogyan tudom eltalálni? megfogom a hordót de igazából nem dobja el csak leesik és felrobban.
  • jano007
    #113
    köszi
  • strebacom
    #112
    a hajóval, inditsd el és áttöri a dokk ajtót...
  • jano007
    #111
    Sziasztok, a második pályán vagyok a dok-ban, a hajó kürül már végignéztem mindent de nem tudok rájönni, hogy hogyan lehet kijutni a partra.
  • Bubus586
    #110
    Köszi a tippet, megmondom őszintén vagy nyolc éve nem játszottam eféle játékkal, csak colin, f1gp, motogp, azt is csak nagyritkán. Gondoltam most játszok egyet ezzel úgylátszik kimentem a formából
    Nem szégyen az csak kellemetlen... (me mindig kérdeznem kell :o) )

    Üdv.
  • strebacom
    #109
    A helit le kell dobni a benzines hordókkal...aztán mehetsz tovább csak...azé ennyire nem nehéz bakker,vagy neked igen???
  • Bubus586
    #108
    Hát sokkal nem jutottam tovább...Megöltem a mukikat a hajó körül, aztán valami ajtón bementem ott két falat kiütöttem. Itt aztán roncs autók vannak meg egy helikopter tüzel rám állandóan. Már mindenhová felmásztam de nem tudom merre...Help..
    Üdv.
  • Bubus586
    #107
    Köszönöm a segítséget!
    Már kint küzdök valami hajónál..Ha elakadok még kérdezek..:o)

    Üdv.
  • strebacom
    #106
    Abban a szobában van egy lépcső, ami össze van törve, ott kell felmenni, rakd oda a dobozokat ugorj fel és vissza abba helységbe ahol fekszik a muki az asztalon ott lesz egy szellözö ott kell átmenni,itt kapcs még egy képességet a gyors futást, azt kell használni....
  • Bubus586
    #105
    Szia!
    Átjutottam a ventinél, de a másik oldalon megint a pálya elején lévő egyik szobába kerülök ezért nem tudok tovább jutni.

    Üdv.
  • strebacom
    #104
    Be kell állítani a billentyü kiosztást, mielött elkezded a játékot, és akkor a gyosmentést is tudod használni....
    A ventinél az idölassítással jutsz át...
  • strebacom
    #103
  • Bubus586
    #102
    Szevasztok!

    Én is elkezdtem az angol verzióval, de már az elején elakadtam. Rá ugrottam az első pályánál a ventilátor lapátra és vissza kerültem a pálya elejére már megint. Ott meg csak körbe körbe mászkálok de nem tudom mit kéne csinálni...Ha valaki segítene megköszönném.

    Üdv.
  • grebber
    #101
    Dusk12-SKIDROW ha valakit érdekel.
  • Sidewinder
    #100
    Lehetnék olyan rendes,csak nem tudom mit szólna hozzá a legújabb StarForce védelem. Eredetiben van meg a játék,és ez már nem az a 2006-os SF ami a legelső orosz verzión volt.Ez már nagyon profi verzió. 2 hete telepítettem újra a Windows-t,nem raktam fel semmi emulátort azóta se (DT,CloneCD,CloneDVD) mindössze a Nero-t.Nem tiltott ugyan le az SF miatta hál Istennek,de kiírta,hogy látja még ezt is,és ne is próbálkozzam semmivel,de aztán továbbengedett,mert csak játszani akartam.Megpróbálhatom később sjnos most hétvégén nem leszek annyit itthon,de következőn megpróbálhatom. Mindenesetre,nem biztos h sok értelme van egy eredeti játékot full-on felpakolni torrentre,mert ha még sikerül is,akkor ott a StarFoce,ami mostmár a kábelhuzogatást is leszarja. A töréshez meg egyáltalán nem értek,az meg hogy StarFore-ot törjek az meg főleg esélytelen. Szóval megpróbálhatom feltölteni torrentre,de szerintem nem véletlen,hogy még nincs kint az angol nyelvű változat sehol,valószínűleg nem tudták törni a StarForce-át.Mindenesetre,ha a lentebbi linkről egyenest,a sevenm-től,rendeled,vagy kikeresed a CD Galaxistól,max. 4ezer forinból kijön házhozszállítással együtt.Az meg még egyáltalán nem vészes a 15 ezer forintos játékok korában.
  • strebacom
    #99
    Ezt az angol változatot, feltölthetnéd valahová, valami torrentre, ha lennél olyan rendes....
  • Sidewinder
    #98
    Most már végre Szpecnaz katona vagyok a 3. pálya vége felé tartok. A kórházban kinyírtam mindenkit. Techno, az egyik társam sajnos meghalt,de a többiek szóltek,hogy van kint az udvaron egy Kamaz amivel le lehetne lépni.Csak nem tudok kimenni az udvarra,mert előttem egy kóddal zárt ajtó.Lehet ott tekergetni a számokat,de sajnos még nem tudtam kijutni,zárja az ajtót.Tudja esetleg valaki a kódot? Kösz.
  • Sidewinder
    #97
    Elkezdtem játszani az angol nyelvű változattal.Elakadtam az első pályán.Még mutánsként,tehát a játék legelején.:DD Egy Bjelov nevű valaki bemondja,h harci mód,slow motion bekapcsol. Aztán jönnek a katonák. Párnak kiszedem a lelkét,ami szépen világítva távozik,de aztán végül mindíg lelőlek. Pedig már próbáltam sokféle módon. Körberakom magam dobozokkal,stb,de a végül mindíg lelőnek.Valaki segítsen. Thx:)
  • strebacom
    #96
    Az a baj hogy nagyon szarul volt optimalizálva anno....
  • Sidewinder
    #95
    A sevenm-nél már kaphtó a Dusk-12 magyar kézikönyvvel,1990 Ft-ért:
    Itt
  • Sidewinder
    #94
    Én úgy tudom nincs. Dante itt pár dolgot lefordított,de azt amit feltett én már sajnos nem tudtam elérni. Nincs sok időm sajna játszani.Kipróbáltam a játékot teljesen oroszban,érdekes meg minden csak kicsit optimalizálatlan vagy pedig az én gépem szar(sztem a gépem szar).800x600 32 bit HDR-t bekapcsoltam h ne legyen olyan a mutáns keze mintha egy része fehér papírból lenne.Amúgy minden mediumon meg low-on. A kopnfig:intel pentium 4 2.8ghz,1024MB ram Geforce FX 5600 vid kártya. Szerintem kevés ez már hozzá. Ha amúgy lenne angolosítás akkor sztem a buka akár fel is vehetné a készítőjével a kapcsolatot és kiadhatnák végre világszerte. Gondolom most azzal szórakoznak,hogy angolul szépen beszélő színészeket találjanak a szinkronhoz. Szerintem egyszerűbb lenne ha csak feliratoznák,vagy ott van a Russia Today orosz,de angol nyelvű hírtelevízió.Ott van jópár olyan bemondó és riporter,hogy csak akkor derül ki hogy oroszok amikor az ember elolvassa a nevüket,mert olyan szépen akcentus nélkül beszélik az angolt. De van igazi angol műsorvezetőjük is,pl.Kevin Owen akit az amerikai fox news-tól csábítottak át az oroszok magasabb fizetéssel és több szabadsággal.Szal ott kersgélhetnének.
  • tonyr #93
    angolositás van ehez a verziohoz ?
  • strebacom
    #92
    Az orosz igy van fenn a Neten, igy keressétek ,angolul:
    Territory Of Darkness RUSSIAN Buka

    oroszul úgy ahogy lenn irtam!!!
  • strebacom
    #91
    Az Orosz verzió nálam megy a Daemon Tools Lite 4.11.1 SPDT 1.53-al!!!
  • dante3
    #90
    Ment privi!
  • strebacom
    #89


    Amit linkeltem van rapid de az lassú nézem máshol...nekem is bejön,,,,
  • dante3
    #88
    F@sza, meg kell szerezni, nekem tetszik a demó!
  • strebacom
    #87
    Csak más néven:

    Территория тьмы / Dusk12 (2007/RUS/Buka)
  • strebacom
    #86
    Szerintem az oroszoknál már kijött:
    Csak nem tudni milyen védelem van rajta..starforce??

    IME!!!
  • dante3
    #85
    Uaz, talán pár jelentéktelen dolog lett átírva! Főmenüt nem sikerült megcsinálnom, mert nem találtam!