184
Lost Planet: Extreme Condition
  • xbox attilaK
    #184
    Sziasztok!

    Help! nincs valami linketek amin megmutatják, hogy hol helyezkednek el a pályákon (easy és normal) fokozaton a betűk?

    Előre is thx.
  • Samanoske
    #183
    A lábait lőjjed amíg le nem szakad.
    Greeneye kinyírása:
    http://youtube.com/watch?v=l3jAkPJlWHk
  • dani z
    #182
    mik a lost planet min.gépigényei?
  • Szeszmester
    #181
    Asszem annak a fejét kellett lőni, miután a csápjait meglőtted és legyengült.
    Azzal én is sokat szívtam egyébként, de meg lehet csinálni.
  • dani z
    #180
    honan tom letölteni a lost planetet pc-re vagy ps2-re?
  • Locna
    #179
    Sziasztok!

    Tud valaki a PC-s verzióhoz cheats-et?
    Egyszerűen nem tudom azt a szörnyet kinyírni ami a barlangban jön és a csápjait kell hentelni!
    Viszont szívesen tovább mennék,csak már unom, hogy vagy 50x kezdem a csápokat lövöldözni.

    Köszi, üdv!
  • Gabe18
    #178
    Hát ennek a játéknak ez volt a hibája szerintem.Kis mini pályák,ahol az egyszerü ellenfelek csak energia gyüjtési célra vannak szinte.És lépten nyomon óriási főellenfelek,akiknél leakadsz amig ki nem tapasztalod hogy mi a módszer ellenük.
    Talán kicsit hosszabb kidolgozottabb pályák és kevesebb főellenfél jobb lett volna.
    De a nagytöbbségnek igy is tetszett. (nekem is,csak talán nem annyira)
  • Röfikapitány
    #177
    Sikerült utánna rögtön hála az égnek!De már megint valami nagy állat az ellen:) de az elöbb majdnem legyörtem a barlangi cséphadarót:) majd meg lesz ez is!De kicsit gáz hogy 2 percenként torony nagyságú ellenek jönnek!No mindegy.........
  • Gabe18
    #176
    Sok okosat nem lehet mondani.Szimplán ügyesség kérdése.Van ott fent még másik robot,ha a tiéd már gyenge szálj át időben mert gyalog semmi esély.Söt lehetőleg a környékén legyél mikor kiszállsz hogy gyorsan újra beszállhass a másikba.
    Meg van ott egy ilyen szikla ami körül lehet mászkálni.Igy némileg takarásban vagy,ezzel lehet ügyeskeni valamit.
    Ja meg mikor ide felérsz,akkor legyen még aránylag sok T energiád,mert én itt egyszer ugy jártam hogy ilyen 1000 energiával kezdtem neki a főellenségnek,hát úgy semmi esély.
  • Röfikapitány
    #175
    Hi!Elakadtam egy kissé:)
    Hegytetőn járok és egy repkedő bogár az ellenség én a nagyon ugró robottal nyomulok kb 1 percig amikor is felrobban mert ez a repkedő állat követő rakétákat lő!Hogy kell kinyirnyi?Köcc
  • rune
    #174
    Igen úgy csináltam. Közben rájöttem elvileg annyit kellett csinálni hogy minden indításnál ki kellett venni a kártyát és visszarakni. Így már működött és mentett is rendesen. Ja és végig is vittem. Állati jó volt. Talán egy kicsit rövid. De szerintem megérte a befektetést.
  • CSOCSO
    #173
    mikor ki kell valasztani amentest akkor kivalasztod a kartyadat ugye? amugy tudnod kene folytatni
  • rune
    #172
    Sziasztok!
    A Lost Planet az első Xbox360-as játékom.
    Hogyan lehet menteni? Mert elvileg a pályák végén ment.
    Elvittem a harmadik pályáig. Ki is írja hogy 1 és 2. mission unlocked, de amikor újra bekapcsoltam a gépet már nem lehetett a continue-ra vagy küldetésekre menni, csak a new game volt aktív.
    Pedig a kártyán ott van a mentés megnéztem.
    Előre is köszi és bocs ha hülyeséggel zaklatlak titeket:)
  • Attila8805
    #171
    ÁÁÁ akkor tárgytalan szhittem eredeti.
  • sacano1
    #170
    hali ez egy backup gém amit sok hejröl letölthetsz en nem kereskedem ijesmivel. de vaterán vagy aproneten tuti találsz backupot is és gyárit is.
  • CSOCSO
    #169
    kapsz erte achivmentet
  • Attila8805
    #168
    Nem eladó vagy csere esetleg?
  • sacano1
    #167
    na mostt végeztem a gémel pöpec kis játék volt! az érméknek mi az értelme?
  • CSOCSO
    #166
    negy kis sarga utan leesik a pancel a fejerol es egy rohadt nagy lesz a homlokan....
  • CSOCSO
    #165
    ??
  • testerlnx
    #164
    Nem kell aktiválni különben csak az energia miatt célszerű. Simán a hangárig kell eljutni.
  • testerlnx
    #163
    Ez furcsa, ha motorra ülök és beremeg a föld akkor felrobban a motor...
  • Röfikapitány
    #162
    Ezt a nagy bogarat vagy gyikót tényleg nem kell megölni!!!!Mennyit szarakodtam vele!Ha kinyirod ugy is jön másik!!!A pontokat kell aktiválni ennyi , utánna jön a robot a rakétarengetegével:)
  • sacano1
    #161
    én a 6-odik küldetésnél szivok jön az a nagy csotány ami az elején is kilövö9m az oldalán a sárgákat utánna a fején is van 4 azokat is és nem püsztul meg de nem látok több sága pontot rajta.
  • CSOCSO
    #160
    en baszakodtam vele vagy 1 orat mire rajottem hogy mit kell csinalni.. nem kapott be egyszerse.. ezekutan korbejartam mindent es ugysem kapott be.. szal vmit nem jol csinalsz:D amugy robotokkal menj.. van az amelyikkel motorozni is lehet.. nah azzal csapasd
  • testerlnx
    #159
    ok, most próbáltam kb 6-ot kapcsoltam át, és utána bekapott :( Még majd körülnézek hányat hagytam ki...
  • CSOCSO
    #158
    tudom hogy van neki.. nem akarok hazudni de aszem en ki is nyirtam egyszer.. osztan jott egy masik.. szal hurra.. csak menj es kapcsolgass at mindent es kesz
  • testerlnx
    #157
    Az érdekes, mert vannak rajta sárga pontok amiket ki lehet lőni, én is ott szívok, mindig bekap az a szar, és a 8 próbálkozásból kétszer jutottam el addig, hogy kilőttem egy egy pontját. Ha tényleg nem kell kinyírni akkor ez nagy szivatás :)
  • CSOCSO
    #156
    amelyika fold alol jon? kurvanagy es harcsaszeru bajszai vannak? sehogy ha jol emlexem egyszeruen csak siess el minden energy pontra es aktivald
  • GodGamer
    #155
    A harmadik pályán, hogy kell kifingatni azt a nagy hernyó boss-t.
  • CSOCSO
    #154
    igy van.. ott kell loni ahol sargan villog.. a legelso szorny halal gagyi.. elkepzelni sem merem mit fogsz sz*ni a pokosnal vagy pillangosnal.. stb stb stb. kiraly gamez volt!!! most ujranyomom majd a GOW ot.. sztan a lost planetet is ha addig nem jon ki fasza gamez
  • Gabe18
    #153
    Van annak hatása csak ha lehet szálj be ott valami robotba aztán annak a fegyverével lődd.
    Amúgy a legtöbb,ha nem az összes szörnyet ott kell löni ahol narancssárgán világit,és fröcsköl belöle az az anyag ha eltalálod.
  • HUNMarcus
    #152
    valaki lécci segítsen aki játtszott már vele plzz!

    amugy nagyon tetszik a játék csak kinnt ne fujna mindig az a kurva hovihar mert semmit nem látni.
  • HUNMarcus
    #151
    helo.
    az elején vagyok egy rohadt nagy barlangban egy forgo rohadt nagy szörnyel. hogyan kell kinyírni???? én a fakra végét lövöm de semmi hatása.....
  • ÜberKonzol
    #150
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=493
  • torrente
    #149
    Tegnap végignyomtam az LP-t. Ha valakinek kell, 11e Ft-ért elvihető a játék. Tökéletes állapotban van, angol nyelvű, PAL verzió. A 2 napos free GOLD membership is benne van. Privát vagy email: [email protected]
  • Bendy
    #148
    Lost planet: http://www.cdcovers.cc/search/xbox360/lost-planet
  • ÜberKonzol
    #147
    Uraim! LP Collectors 2db jött,fóliás,gyönyörű.........:) :)
  • torrente
    #146
    Jelentem, 3 nap alatt végignyomtam! Jó volt, szép volt, nehéz volt.
  • Heuro #145
    google ...
    Egyik: itt