22
  • Bith
    #22
    Ők is tudják, azért abból lett a remake :).
  • Bith
    #21
    Akár prerender, akár ingame, ilyen grafikát simán tud egy mai grafkártya (sok fps-sel), sőt, jobbat is. Úgyhogy sztem az utóbbi.
  • pentium419
    #20
    a 2. rész volt a legjobb... ez nem is settlers...
  • Zoli Zoltan
    #19
    Mi is van itt szegényesen kidolgozva?
  • Gabest
    #18
    A 2 remakeje a legjobb, bár a 3 fölöttieket nem próbáltam :P
  • Matyóhímzés
    #17
    A Gothic TPS, ez meg egy stratégia, ne hasonlítsd össze verebet az ebédlő asztallal....
  • m4G1c
    #16
    Rendereltek, csak éppen real-time. Elég a poligonszámra vetni egy pillantást, és már látszik, hogy itt szokás szerint a sok cifra effektbe burkolják a szegényes kidolgozottságot. A Tiberium Wars legalább jól néz ki, reálisan ábrázolja a dolgokat. (máramennyire azt lehet :)
  • Goth
    #15
    az utolsó valami átvezetőben lesz d:
    az első három meg egyáltalán nem olyan szép hogy ne hinném el, hogy a játékból valók.
  • Cassell
    #14
    Ja csak legyen hozzá vas a gépedben meg türelmed a bughegyek megmászásához...
  • Molnibalage
    #13
    Miért lennének ezek renderelt képek? A Gothic 3 ennél még medium grafon is szebb...
  • valaé valaé ná
    #12
    Ez igaz, viszont a szervezet még napjainkban is létezik, ha jól tudom.
  • Matyóhímzés
    #11
    Mert meghal a végén a főhős. :D

    Egyébként kétlem, hogy renderelt képek, esetleg utólag belepiszkáltak talán PS-el, de elképzelhető, hogy így, vagy ehez hasonlóan néz maj ki, bár nemtom milyen gép kell majd akkor hozzá. :)
  • tehen_m
    #10
    itt megtalálható a hírben szerepelt képek. (aki tud németül, almondhatná mikről beszéltek)
  • tehen_m
    #9
    régi trailer
  • Cassell
    #8
    Nem rosszak a képek de ezek alapján eszembe nem jutna ,hogy a Settlers sorozat új tagjából valók. Az meg ,hogy milyen játékoknak nem lett folytatása ami pedig óriási siker volt pl. Dungeon Keeper 2 de a Wizardry vagy a Might & Magic sorozat is eltűnt...
  • akyyy
    #7
    mafia nem volt aranytojást tojó tyúk? akkor annak miért ninc sfoyltatása?
  • Indigo
    #6
    Az én szerény véleményem szerint ezek tutira nem in-game képek.
  • icewolf
    #5
    Ugyan, csak dárga Szabolcsunk már megint okosnak gondolta magát.
  • pepe792
    #4
    Hát ha ezek renderelt képek akkor nagyon bénák. Tuti hogy ingame képek, akkor viszont nagyon állat lesz.
  • littleNorbi
    #3
    Remélem olyan lesz mint a 4es nem mint az 5ös !!!
  • gyuri12
    #2
    sztem csak a 4. kép renderelt,de a többi az már nem:)
  • avman
    #1
    a 3-at imádtam anno, de a 4 már untatott, az 5-ről meg nem is tudtam h megjelent, mivel régóta nem játszom ilyesmivel. de ha ez tényleg így fog kinézni...