12
  • Gerygrey
    #12
    És ennyi, ott a pont. Csak figyelni kell hogy az agile mikor akarja elküldeni az emeltdíjas sms-t a licensz meghosszabbítására, és gyorsan ki kell törölni a kimenő fiókból :) amióta symbianos telókat nyúzok, én is alig küldök már sms-t, mert van msn mail meg minden ami kell (ha meg valami sürgős akkor inkább rácsörgök az illetőre).
    Egyébként létezik már a push-email nevezetű technológia telókra, ami azt jelenti hogy nem kell letöltened a mailjeidet, hanem azonnal megkapod mint az sms-t.
  • PíszLávJuniti
    #11
    De az elavult telóra nem tudod felrakni az ehhez szükséges progit.
    Ha meg feltudod rani, akkor már inkább email..
  • Penge4
    #10
    Az IRC nehezen váltja ki az SMS-t. Ezzel az erővel az e-mail is.
    Az SMS lényege, hogy a címzett azonnal megkapja még a legelavultabb telóra is, ha be van kapcsolva és van térerő. Ha nincs, akkor amint bekapcsolja/lefedett területre érkezik.
  • Skareb
    #9
    Sony Erisson P900 + internetelőfizu 30MB-os Pannon + mig33.jar vagy Agile Messenger... ennyi

    Symbian-os oprendszerű telcsikre sok okos megoldás van.Aki megteheti próbálja ki.Én is ezt használom.
  • Munch
    #8
    Ingyenes üzenetközpont szám nincs, ami működik is? :D
    Jó lenne megint ingyen sms-ezgetni telóról.
  • Hegyikecske
    #7
    msn kliens? Már nam azért de az msn bármilyen wap-képes telefonról elérhető, é nis hallottam "telepíthető" javas msnről, de ezek nem működtek, és nem igazán ltátam mi értelme van, mikor ez is a wapot használja ugyanugy, mintha a böngésződből wapolnál a telón...
  • Hegyikecske
    #6
    hát számításaim szerint ha valaki heti mondjuk 25 smsnél többet küld, akkor éri meg... Én nem tartozok ezek közé :) Ha havi 30at küldöm egy átlag hónapba, már az is sok, mms rulz :) csak az meg drága, és azt olcsósítani eszükbe se jut...
  • kvp
    #5
    Nem ertem, az embereknek meg nincs ilyen szoftveruk? Meg a regi ericssonok is kezeltek a szoveges email-t. A mostani par ezer forintos telefonomban is van email es alap chat, de letoltheto ingyenesen a telnet es forrasban a remote desktop is. (a nagyon olcso t290i-rol van szo!!!) Valahogy ugy erzem a legtobb (pl. nokia) telefonbol szandekosan sporoltak ki ezeket... Nincs valakinek kedve irni egy open source mobil javas msn klienst???
  • ssdb
    #4
    de ha letöltök egy progt mobilkra kkor az miért me, igyenes u mint a skype? sztem idp kérdése és az lex...
  • BiG G
    #3
    pont ez fogalmazódott meg bennem is mikor olvastam
  • csorfab
    #2
    ha telefonálás kiváltója a voip, akkor az sms-é az IRC, az egy kicsit előbb volt...
  • AranyKéz
    #1
    És lőn spam mobilra.