319
miket hazudnak a képedbe, hogy pénzt kapjanak?
  • qetuol
    #319
    - uram, van pár centje?
    - van több is.
    - adna pár..
    (közbevág) - nem
  • Wolfsnack
    #318
    - hello tudnál adni pár forint aprót

    - sajnos nem

    - akkor hello-szia további szép napot, jó hétvégét és balesetmentes közlekedést kívánok

    - köszi szépen
  • Scarg
    #317
    moderálva
  • tigerbácsi
    #316
    ok! gyűjtögess!
  • bardocz
    #315
    De,de hiába,akkor sincsen nagyon most pénzem,de ha lesz valami ak bajonettet tuti fogok venni.
  • tigerbácsi
    #314
    posta! arra nem gondoltál?
  • akyyy
    #313
    ma voltma pesten, hazafelé hid előtt piros lámpa, de eléggé üres volt minden út. a szélén ott volt egy csöves a kutyájával. jött a kocsihoz corás ujságokkal, gondolom azokat akarta jó pénzé eladni:D

    de nem tőrödtem fele ugyis légkondi ment, visszament, nemtudom mit csinált, de a kutyája ugy elkezdett ugatni hogy már az félelmetes:D
  • bardocz
    #312
    Nem,sokat kellett volna utaznom érte,és a vonatjegy megint került volna annyiba,mint a kés sajna...:S Majd ha lesz pénzem,akkor tuti veszek egyet,mert most azzal is szarul állok.Kéne venni mindent,de nincs miből :-)
  • tigerbácsi
    #311
    na megvetted?
  • bardocz
    #310
    2 napot még várok,és megnézem,hogy akkor menyibe kerülne:)
  • tigerbácsi
    #309
    licitálj rá ha kell! :-)
  • tigerbácsi
    #308
    hát yooo indok kell aq rendőrség felé, hogy mért szeretnéd hordani! meg kell fegyvervizsga is hozzá! :-)
  • bardocz
    #307
    Lol,ezt most találtam,ha ilyen áran meg tudnám venni,hát simán megérné,lenne pár ezerért egy kardom:D
  • bardocz
    #306
    Hát én a kissebik fajtákat aszem 5000-ért láttam vaterán.De azok nm 17 centis bivalyölők:) Engedélyem meg még úgysem lehetne rá...Tényleg,azt miből tart megszerezni rá?
  • tigerbácsi
    #305
    nemtom megérie akkor megvenni ha nem akarod viselni! ahoz túl drága játék sztem! de Te tod! :-)
  • bardocz
    #304
    Én nem hordanám igazából,csak dísznek.Esetleg néha ráraknám AS puskára,persze úgy a játék felejtős.
  • tigerbácsi
    #303
    tom ajánlani, de kell rá viselési engedély!
  • bardocz
    #302
    Olyan AK bajonettet akarok majd venni én is:-)
  • tigerbácsi
    #301
    engem eddig nem sokan szólítottak meg, meg álltalában elég volt ha intettem nekik s már mentek is! de minap olyan rendkívüli yooo kedvem volt! vettem kaját egyik boltban az Őrsvezéren meg vettem sört is Bratyesznak, mivel én vajmi keveset fogyasztok! nem indegy odajön egy kokkéró koma, hogy adjak neki 150 ftot, mert kenyeret szeretne venni! mondom bocs apróm nincs erre azt mondja adjak akkor neki többet s várjam meg majd visszadja a visszajárót! mondom erre nincs időm, de van itt nekm fél kg kenyér adaadom (közben a sört meglátta a táskámba, s erre azt mondja) yoooember ne a kenyeret adja nekem mert nem akarja a szából kivenni hanem inkább adjak neki 1 vagy 2 sört! na itt elküldtem úgy szépen a yooo büdös francba! erre jön oda hogy adjak már neki nem akar balhét, de itt vannak a haverok s elvesszük! na nekem sem kellett több elővettem a késem (van rá viselési engedélyem) (ak47 bicskaszurony)(17 cm s baszottnehéz) annyit mondtam hogy gyertek s én is szólok a rendőr cimbiknek erre elment! s nem is láttam!
  • akyyy
    #300
    Most a centurmnál miskolcon szokott álni egy faszi, kiöltözve, valam imütétre pénzt gyüjtöb táblát tartva.

    oszt ha pénzt dobnak neki akkor 'jónapot kivánok"
  • ScarY MAN
    #299
    asd...tudtam hogy rosz helyre írtam (-.-)
  • ScarY MAN
    #298
    50évmúlvaénmárnemleszekitt...
    up! xD
  • akyyy
    #297
    holnaptól mi pár 1 és 2 forintosokat akarunk adni ilyen kéregetőknek:D ugyse fogadják el nekik
  • bardocz
    #296
    jaja,tuti hogy beadom majd,de úgy hogy mindenki hallja:D
  • wordsworth
    #295
    Én is szoktam latni mindig a gyereket sapkában meg kabátban tolja
  • Solten
    #294
  • bardocz
    #293
    :DDD

    haverokkal majd ha megyünk el móriczon zenészgyerek melett,rá fogok mutatni,és hangosan mondom majd:
    -na ezért kéne tanulnunk baszátok meg!

    szerintem mindenki meg fog halni:D
  • Solten
    #292
    "Brazil" nő (90-100 éves), szinte ugyanott (forgalmas hely..), csak most nem siettem:

    - hágyágyágyé...
    - tess?
    - ádjá' pá' fointot, ágytumorom van, vesedágánátom, tüdőbeteg vágyok, szívbeteg, tbc-s, kivátték a fél gyomrom
    , stb. isten a tanúm hogy 5 percig sorolta a nyavalyáit. Türelmesen végighalgattam a húgyszaga sem zavart ebben:

    - mami, magának minimum 5 perce már halottnak kéne lennie.
  • Solten
    #291
    Még anno történt (Pécs): zebrán átérek rohanok a buszra. 130 kilós "brazil" nő "elémugrik".

    - tudsz adni pár forintot???
    - persze (adok neki 3 Ft-ot ehhehhee)

    Elkenődött képet vág. kérdezem:
    -elég?
    -Há' nincs egy kicsit több?!
    -nincs!
  • mrzed001
    #290
    Hát, gondolom kevesen jártatok még isztambuli bazárban (Match már majdnem jó, csak sokat beszél).
    Ott vagy megtanulod hogy kell bánni ezekkel, vagy csúnyán rápecsálsz ;)
  • Mirtil
    #289
    Akkor az valószínűleg ugyanaz volt :)
  • wordsworth
    #288
    Ma láttam a 1xxkilós cuccot móricon :D
    Naptárt lengetett, jo paraszt hangon beszélt a többivel ^^
  • hunbasser
    #287
    "Én: De hát ingyen van, nem?
    Cs: Csak azoknak akik adnak pénzt."

    :DDDDDDDddddddddddddddd
  • nothes
    #286
    Áh, ismerem az ilyet :)
    Szeged, Tiszapart:
    Csövi: Szia, elnézést, hogy zavarlak.
    Én: Elnézem.
    Cs: Szeretnék adni neked egy verset, amit az én rákbeteg feleségemnek írtam, teljesen ingyen van.
    Én: Rendben, adjon egyet.
    (rövid csend majd)
    Cs: Nemrég volt kezelésen, jól jönne minden forint.
    Én: Hát nekem is.
    (Lassan elindulok az iskola felé.)
    Cs: Biztos nincs semennyid? Minden forint jól jönne.
    Én: Biztos.
    (megyek tovább, elémvág)
    Cs: Akkor add vissza a papírt.
    Én: De hát ingyen van, nem?
    Cs: Csak azoknak akik adnak pénzt.

    Mondom magamba jó'va, és visszadtam:) A tag meg se puszi-se pá, elsétált.:)
  • bardocz
    #285
    :DD
  • Match
    #284
    Én ma az astoriánál :)

    Párbeszéd:
    - Szia neharagudj!
    - Bocsi, sietek
    - Csak egy képeslapot akarok adni
    - Nem kell
    - Ingyen van
    - Nem baj
    - Egy kérdést megengedsz?
    - nem

    És mindezt úgy, hogy közbe én sietve mentem előre, ő meg próbálta tartani az iramot :)
  • bardocz
    #283
    uilyennel még móriczon nem találkoztam(biztos félnek a 185 centis magasságomtól és kabátban vastagabb vagyok:D),amúgy ezek a legundorítóbbak
  • Mirtil
    #282
    AZ ellenőrök érdekes módon kikerülik a hajléktalanokat. Nemrég utazok este villamoson, csöves alszik egy ülésen. Jön az ellenőr, mindenkitől kéri a jegyet, de a csövest fel se ébreszti, h szálljon le.. jó, lehet h megbüntetni úgysem tudná, mert a csövi nem fog fizetni, de ne azért leszállíthatná.

    Témával kapcsolatban - néhány hete móriczon megyek át, a kezemben mappa, úgy hogy tartom magam előtt. 150 kilós cigány csaj elémugrik, és a kezembe rak egy naptárat. meg se kérdezte kell-e, csak mert úgy tartottam a mappát hogy rá tudta rakni, rárakta. Nézem, mi van. Erre ő, h csak pár kérdést(!) szeretne feltenni, utána mehetek. Gondolom, ha csak kérdés, akkor jó, úgyis még negyed órám volt beérni előadásra. Elkezd kérdezni vmi olyanról h mi a véleményem az egészségügyről, meg ilyenek. Aztán kilyukadt a leukémiás gyerekeknél, hoyg segíteni kéne nekik. És hogy vegyem meg a naptárat, ami csak úgy rámdobott, 690 Ft-ért. Mondtam, h nincs annyim, meg amúgy is kolis vok, visszaadom a naptárat és megyek. - megjegyzem, sima kis fehér naptár, amit a boltban sztem kb 80 Ft-ért lehet lapni, és még gyűrött is volt kicsit - adnám vissza, erre ő, h ha akarok, kevesebbet is adhatok. Na én erre gondolkoztam, h kap egy 100ast v 200ast és megyek, csak éppen a legkisebb címlet 2000 Ft volt nálam. Sztem megláttam a fejemen, h min agyalok, mert azt mondta, h tud visszaadni. Na de azt meg már mégse csinálom meg, h nesze egy 2000es, adjál vissza 1800-at. Úgyhogy vissza akartam adni a naptárát, de nem akarta megfogni. Mondtam, h ha nem fogja meg a naptárát, akkor elviszem, de nem tudok pénzt adni. Erre visszavette. Elindultam, cigánycsaj megy a többi kisebbségi felé, akiknél szintén naptár volt, azzal hogy: "Na, akkor van annyi, h megigyunk egy sört?"
    - és én meg higgyem el, hogy a leukémiás gyerekeknek gyűjtöttek?
    690 Ft egyes helyeken pont 3 sör. De azt inkább megiszom én.
    Na jó, ez nem éppen vicces, na de ilyen sunyi módszerekkel próbálnak pénzt szerezni.. meg azzal az igyunk sört-el várhatott volna, amíg odébbmegyek.
  • Mike at home
    #281
    no, ezt a topikot most hagyom abba, pár nagyszáju, nagyotmondó Háry miatt nem fogok büntipontot kapni

    csá
  • Mike at home
    #280
    hát nemtom, elég gyökér vicc ez azért